Kurzy a semináre

Prepis limbického odtlačku

Budova Sokolu Žižkov, Dancer´s Club, Koněvova 19 | Praha 3
4.9.2016


Prepis limbického odtlačku

(Limbic Imprint Recoding):

vedená terapeutická meditácia inšpirovaná metódou Eleny Tonetti pre uvoľnenie limitujúcich vzorcov a ich prepis. Oslobodzujúce a inšpirujúce!


Možno je to aj váš príbeh

Včera som sa stretla s kamarátkou Evou.

"Prosím ťa, môžu byť ľudia, ktorí sa nehodia do vzťahu?" Pýtala sa ma už medzi dverami.

"Ako to myslíš?" Odvetila som a tušila, že sa asi niečo deje medzi ňou a jej priateľom, ktorý bol ešte pred týždňom tým najlepším mužom na svete. Za posledný rok už niekoľký v rade.

"Ako dlho si spravidla vo vzťahu než sa rozídete?" Pýtala som sa ďalej a už som tušila, že to bude zakaždým zrejme rovnaká doba...


Podobný príbeh nám pred rokmi rozprávala jedna z našich srdcových učiteliek Elena Tonetti. Zdieľala vtedy, že jej vzťahy trvali zakaždým len tri roky. A potom sa niečo zmenilo. Jeden vzťah za druhým mal rovnaký priebeh. Po troch rokoch koniec ...

Keď už sa takto lúčila s niekoľkým mužom došlo jej, že zrejme niečo bude v nej, čo po uplynutí "navyknutej doby" vzťah ukončí. A rozhodla sa tento vnútorný vzorec prekonať. Vytvorila - nielen kvôli sebe - metódu PREPIS limbického odtlačku (Limbic Imprint Recoding).

Vďaka nej získavame slobodu meniť hlboko uložené vzorce v nás. Návyky z detstva a životné skúsenosti, ktoré nám dávajú pocit, že "takto funguje svet". A nevidíme, že je to náš osobný filter, ktorý zafarbuje naše prežitky. So skutočnosťou nemá nič spoločné, ale my mu nevedome dovoľujeme ovládať celý náš život.


Eva bola evidentne nešťastná. Nechcela sa už zase rozchádzať s mužom, ktorý je tak skvelý. Ale nevedela si rady s pocitmi, ktoré sa jej v súvislosti so vzťahom objavovali. Podvedome ho od seba začala odháňať. A premýšľala vážne nad tým, či nebude najjednoduchšie pokusy o vzťah nadobro vzdať: "Vieš čo, mám svoju prácu, ktorú milujem. Keď nemám chlapa, všetko skvele funguje. Akonáhle niekto príde do môjho života, je to chvíľu skvelé, ale potom z toho začnem byť nervózna. Stojí ma to čas a súkromie ... "


Metódu Eleny Tonetti môžete prežiť aj vy na našom kurze. Niekoľkohodinová hlboká vnútorná cesta, počas ktorej v stave hlbokej relaxácie prejdete svoj život od prenatálneho stavu, ranného detstva až do počiatkov dospelého života. Je to meditácia, pri ktorej spravidla oko nezostane suché dojatím. A vy máte príležitosť, všetky bolestivé skúsenosti vášho života prepísať ...

Je to nielen meditácia vo forme predstavivosti, ale aj práca s telom, ktoré vo svojej pamäti nesie životné skúsenosti. A limitujúce vzorce je možné uvoľniť, opustiť a nahradiť novými. Napríklad aj strach z blízkosti ...


Čo sa v kurze naučíte?

Počas seminára môžete obohatiť svoj život o hlbokú relaxáciu, sústredenie sa, ukotvenie sa v sebe. Vďaka metódam rozpúšťania starých vzorcov posilníte vo svojom živote energiu, radosť, sviežosť a lásku.

Pri vedenej terapeutickej meditácii zameranej na prepis limbických odtlačkov, metóde vytvorenej Elenou Tonetti (autorka DVD "Pôrod ako ho poznáme"), môžete objaviť nové možnosti a slobodu vo svojom živote. Formou riadenej vnútornej cesty budete môcť znovu prejsť svoje prenatálne obdobie, zrodenie, detstvo, dospievanie ... a vedome si vytvoriť takú realitu, ktorá vás maximálne podporuje. Ďalej získate cenné nástroje pre vedomú transformáciu škodlivých presvedčení pri sebe aj ostatných, či už v kontexte práce s telom a dotykom či inom.


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.


Čo so sebou: prineste si pohodlné oblečenie, deku, karimatku a šatku na oči, papier, ceruzku a desiatu.

Tento kurz je prístupný všetkým, nie je treba žiadna vstupná znalosť.


 • Prepis limbického odtlačku - 04.09.2016 16:00 / 04.09.2016 21:00 - 990 Kč / cca 36€
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Jana Mašková Zimolová

  Byla to moje vůbec nejsilnější meditace v životě."

 • Markéta

  Dnes jsem zažila úžasnou zkušenost, jak každý z nás může být tvůrcem vlastního života... Prožila jsem to, co mi v životě tak moc chybělo. Něžnou náruč maminky a bezpodmínečné přijetí tatínka, kteří mě z lásky počali a společně přivedli na svět, do jejich náruče... Cítím svou sílu, svou hodnotu, své sebe-vědomí. Vím, čím mohu obohatit sebe i druhé. To vše a ještě mnohem víc díky prožitku nejen v myšlenkách a obrazech, ale hlavně díky plnému prožitku ve svém těle. Pohyb, dech a otevřené srdce mě přivedly zpět domů, sama k sobě."

 • Lucka, architektka

  Meditácia v Prahe mi pomohla vykročiť do môjho nového života s ľahkosťou a radosťou!”

 • Lenka, psychologička

  Po semináři jsem se cítila skvěle, milovaně, nádherně. Je moc fajn, že v závěru bylo možné své zážitky sdílet, bylo to velmi inspirativní. Měla jsem chuť obejmout celý svět a vykřičet to do Vesmíru, jak je mi nádherně. Poprvé v životě jsem v této meditaci okusila lásku svých rodičů, kterou mi nikdy nedali pořádně najevo (a to je mi už 32 let!). Stejně tak mi za celý můj dosavadní život neřekli, že mě mají rádi. A během této meditace mi pořád od dětství až do dospělosti ukazovali své láskyplné projevy a gesta a ujišťovali mě svými činy o tom, že mě skutečně milují. Neskutečný pocit! ... O kurzu jsem již řekla několika nejbližším přátelům s obrovským nadšením a doporučila jim ho."

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri