Kurzy a semináre

Joni a Lingam

Budova Sokolu Žižkov, Dancer´s Club, Koněvova 19 | Praha 3
3. - 4.9.2016


Umenie intímnej masáže


Naučte sa intímne zmyselnú masáž ženského (joni) a mužského (lingam) pohlavia, ktorá pomáha uvoľniť, nabíja telo energiou a rozširuje vedomie.


Na seminár môžete prísť v páre aj jednotlivo.

Dozviete sa, čo ste o svojom tele a sexualite chceli už dávno vedieť!

 • Prajete si prežívať rozkoš a lásku v každej bunke svojho tela?
 • Chcete prežívať radostnú sexualitu nezávisle na tom, či ste vo vzťahu alebo nie?
 • Túžite po tom, aby váš partner / partnerka presne vedeli, ako sa vás majú dotýkať?
 • Chcete rozprúdiť vaše telo a otvoriť svoje srdce?
 • Chceli by ste sa tešiť zo svojich orgazmov, kedykoľvek si spomeniete?
 • Objavte a rozvíjajte svoju intimitu


Vďaka zdravej sexualite sme nabití energiou, sme kreatívni, cítime viac živosti a lásky k sebe i druhým a všetkému okolo. Baví nás vstávať. Sme zdravší a veselší. Máme kvalitnejšie medziľudské kontakty. Máme v sebe viac harmónie a rovnováhy.

Práve vďaka sexualite sme sa mohli narodiť vo svojom tele. Je to tá najpôvodnejšej životná sila. Naučte sa ju vo svojom živote poznať, ctiť a rozvíjať.

Dozviete sa ...

 • zasvätíme vás do tajov intímnej masáže pre mužov a ženy
 • získate nové informácie a skúsenosti o svojom tele aj o tele opačného pohlavia
 • spoznáte ako otvárať ženské a mužské telo pre radosť, lásku a potešenie
 • prežijete a pochopíte ako súvisí sexualita so zvyškom nášho života (čo to znamená, že sexuálna energia = životná energia) a že vášeň v spálni a vášeň do života spolu úzko súvisia
 • Navyše zistíte, že nemusíte čakať na Pána Božského či Tú Pravú, aby ste mohli žiť naplňujúcim sexuálnym životom. Ani nemusí byť váš partner či partnerka skvele naladený a vždy pripravený, aby ste boli v sexualite a živote šťastní
 • Radosť a rozkoš v tele je životným právom každého z nás bez ohľadu na to, či máme partnera alebo nie


Na seminári sa naučíte ...

 • lepšie rozumieť sami sebe a svojmu sexuálnemu prežívaniu
 • lepšie rozumieť opačnému pohlaviu - rozdiely vo vnímaní a prežívaní u mužov a u žien
 • dotýkať sa partnera / partnerky spôsobom, ktorý podporuje intímnu blízkosť aj vášeň
 • integrovať telesnosť, dušu a ducha - otvoriť a pomôcť druhému otvoriť v telesnosti svoje srdce
 • Spoznajte odlišné potreby žien a mužov
 • Potreby žien a mužov v prijímaní a vyjadrovaní potešenia sú často VEĽMI odlišné. A pre nás býva ťažké naozaj pochopiť, že niečo také sa druhému skutočne môže páčiť ... ?!


Veľakrát poriadne ani sami nerozumieme svojim potrebám. Je pre nás ťažké ich pomenovať už len pre seba. Nieto pre partnera.

My na kurze túto prácu urobíme za vás! :) Pomenujeme a vysvetlíme to, čo už ste v sebe dávno cítili, ale možno nevedeli, ako to vyjadriť. Pochopíte, prečo pre rad žien dobrá intímna masáž začína kvalitným rozhovorom, empatickým počúvaním a veľkej pozornosti tým častiam tela, ktoré by sme neoznačili ako intímne.

A súčasne, prečo nemusíme väčšinu mužov pripravovať na masáž penisu hodinovou masážou chrbta a hladením na srdci ... A že to na nich naozaj nie je "moc rýchlo", keď túto najcennejšiu časť tela zahrniete do masáže "rovno" ... a prečo toto ale NEPLATÍ pre väčšinu žien !!!

Okrem iného sa ženy naučia, že na lásku a potešenie nemusia pasívne čakať, ale môžu ju prežívať, kedykoľvek budú chcieť.

A muži sa môžu stať majstrami celotelových, mnohonásobných orgazmov. A vyberať si, či pri vyvrcholení budú ejakulovať, alebo či prežijú veľkú slasť aj bez ejakulácie. Budú mať na výber. To nie je rozprávka!


Čo keď nemám partnera? Môžem sa zúčastniť?

Prácu so sexualitou má zmysel sa učiť nezávisle na tom, či sme alebo nie sme vo vzťahu. Vďaka dotykom seba i druhých sa rozvíjame, rozširujeme svoje obzory, poznávame samých seba a učíme sa obdarovať seba aj druhých. Nemusíme k tomu mať milenecký vzťah. Láskyplný dotyk môže prísť aj od úplného "cudzinca" a otvoriť nám nové obzory.

Vďaka dotyku od druhých sa učíme samých seba viac poznávať aj milovať. Láskyplný dotyk, ktorý po nás nič nevyžaduje na oplátku, ktorý nie je pozvánkou do vzťahu ani k milovaniu je veľkým darom, vďaka ktorému sa môžeme otvárať sebe, životu a vo výsledku i druhým.


A čo nám kurz dá ako páru?

Pre väčšinu dvojíc je veľkou úľavou, keď partnera či partnerku "vzdelá" v tom ako k druhému pristupovať, niekto iný, nezávislý. Často býva ťažké svojmu drahému či drahej vysvetliť, čo sa nám páči a čo nie bez toho, aby sa druhý necítil aspoň trochu dotknutý. Alebo nám príde to, čo po nás chcú, nezrozumiteľné. Alebo aj zvláštne.


Mieru intimity pri masáži určujete vy sami

Je pre nás vysoko dôležité, aby ste sa v priebehu kurzu cítili bezpečne a záleží nám na individuálnej pohode každého účastníka. Na kurze vytvárame bezpečnú atmosféru, kde sa môžete venovať objavovaniu a rozvíjaniu svojej vlastnej intimity. Všetko prebieha v chránenom prostredí medzi ľuďmi s otvoreným srdcom, ktorí možno tak ako vy majú očakávania aj obavy, čo sa na kurze bude diať :-)

Mieru intimity v kontakte pri masáži určujete vy sami. Niektoré z inštrukcií možno využijete v plnom rámci až neskôr doma. Naše inštrukcie sú návodom a sprievodcom na začiatku vašej vlastnej cesty za rozšírením horizontu a za obohatením vášho života.

Pri výklade a ukážkach získate cenné informácie. Praktických častí sa zúčastňujete dobrovoľne. Jedinečná a hlboko obohacujúca je oživujúca a transformačná atmosféra, ktorá pri seminári vzniká. Mnoho ľudí sa na kurzy vracia nielen pre ďalšie informácie, ale aj pre prostredia plné ľudskej lásky a inšpirácie.

Hygienické zásady: Pre intímnu masáž je možné použiť latexové či vinylové rukavice. K dispozícii máme aj dezinfekciu.


Ten najväčší poklad nosíme sami v sebe, vo svojom tele

Intímna masáž nám pomáha nadviazať mocný, zmysluplný kontakt s touto silou v nás a súčasne sa učíme tento dar prebúdzať aj v ostatných. Prináša tak do života radosť a významnú hodnotu nám i našim blízkym.

Čím to je, že intímne masáže prispievajú k zvýšeniu kvality života na všetkých rovinách?

Keď pracujeme so sexualitou, ideme priamo k zdroju. Je to najrýchlejšia cesta ako podporiť telo i dušu. Ako rozvíjať svoju tvorivú silu. Ako realizovať svoje sny v každodennom živote. Ako prežívať lásku a potešenie mnohonásobne silnejšie než sme vôbec mysleli, že je možné. Ako sa cítiť slobodne a radostne napriek praktickému behu života a mnohých záväzkom. Ako mať slobodu voľby ohľadom toho, čo prežívame. A mnoho ďalšieho ...


Z čoho vychádzame pri celostnej zmyselnej (tantra) masáži:

(Uvedené mená sú mená učiteľov, ktorí sa danou oblasťou do hĺbky zaoberali)

 • tantra masáž podľa Andra (Diamond Lotus Institut Berlin)
 • taoistická erotická masáž (Stephen Russel a Jürgen Kolb)
 • intímna masáž pre mužov (PhDr. Joseph Kramer) a pre ženy (Annie Sprinkle) - platí len pre kurz Joni a lingam a prehlbujúce kurzy intímnej masáže
 • thajská masáž
 • intuitívna práca s energiou
 • reiki
 • naše vlastné skúsenosti z osobného života, zo stoviek masáží a kurzov


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkom pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do ČR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.


Registrácia: prebieha od 9:30, program začína zľahka po 10:00

Ubytovanie: zo soboty na nedeľu je tu možnosť prespanie. Tipy na ubytovanie počas kurzu Post Hostel Prague, Moravska ulice

Hotel Jana, Dykova ulice

Ďalšie tipy na ubytovanie nájdete tiež na webe booking.com, tripadvisor.cz a airbnb.cz

Cena nezahŕňa stravu.

Pre študentov a pary a ženy na MD zľava na 2500 Kč / cca 92€ za osobu. Pár = partnerská dvojica, nie kamaráti.


Predpokladom pre účasť na kurzoch je chuť dotyk dávať i prijímať. Skúsenosti z oblasti tantry a / alebo tao, rovnako tak ako znalosť iných masážnych techník, sú vítané!


Referencie

1/1

 • Karel a Eliška Hasenkopfovi

  "Je to zhruba rok, co jsme navštívili váš kurs Joni a Lingam ...od té doby je vše v našem životě jiné, lepší a krásnější .. vztahy mezi mnou a Eliškou (manželkou), vztahy mezi námi a našimi dvěma malými ratolestmi i vztahy mezi přáteli získaly jiné rozměry... přímo prahneme po dalších kurzech, vzděláváme se a díky tomu se nám otevírá mnoho dalších cest, které chceme prozkoumávat... baví nás to, nakoplo nás to ... děkujeme, opravdu ze srdce a láskou děkujeme, že jste nám pomohli z toho stereotypu, který má v dnešním životě každý druhý… že se i díky tomu dostáváme k prozkoumávání hlubšího vědomí. Děkujeme, že už se nestydíme dávat najevo všechny emoce, za které jsme se dříve styděli a báli se je ukázat... jsme toho plní ... úplně k prasknutí ... VELIKÉ DÍKY !!!! S láskou a úctou k Vám a celém vašemu týmu..."

 • Hana

  "Netušila jsem, co to se mnou udělá. Nevím jak to nazvat, zda „ naplnění „ (to je moc omšelé), nebo pocit blaha až slasti. Při Bethovenově a Hendlově muzice cestou do Olomouce jsem hledala slova. Snad: Neuvěřitelná lehkost bytí!!!"

 • Karel Tůma

  "Po semináři je mi dobře, každého a všechno miluju, nevím jak popsat ale… chce se mi žít, chce se mi řešit věci, měnit je, zkoumat... a tak, před tím to bylo úplně opačně, v podstatě vleklá mírná depka,…. teď mě to na světě baví, baví mě dávat (radost, úsměv, pozornost, třeba starat se o partnerku, ne proto abych měl klid, ale protože mě to baví)."

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri