Kurzy a semináre

Mestský retreat pre páry

Centrum kultury Ethnomir, Legerova 1832/40 | Praha 2
31.3. - 2.4.2017


Tento už legendárny seminár Denisy a Richarda na tému "vedomé milovanie" oslovuje šťastné páry aj páry v kríze. Lektori v ňom využívajú nielen znalosti z oblasti náuk o posvätnej sexualite, ale predovšetkým svoju skúsenosť z každodenného života. Ich učenie je praktické, pravdivé, priame a zrozumiteľné.

Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze sprevádzajúcu bolesť a neporozumenie, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.


Zamilujte sa znova alebo ešte viac do svojho partnera


Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Niektoré z tém tohto intenzívneho seminára pre páry nájdete nižšie. Ďalšie témy budú vychádzať z vašej životnej skúsenosti a otázok.

 • Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
 • Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
 • Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre zážitok extázy?
 • Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
 • Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
 • Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplné a intenzívne spojenie?
 • Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
 • Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
 • Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?


Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné nových pohľadov, praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.

Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenia a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.


Kurzovné nezahŕňa ubytovanie a stravu. K rezervácii ubytovania odporúčame využiť airbnb.cz alebo tripadvisor.cz. Pre záujemcov bude na mieste pripravený obed, podrobnosti zašleme prihláseným na mail.

Nevratná záloha za pár je 1000 Kč / cca 37 €


 • Mestský retreat pre páry - 31.03.2017 18:00 / 02.04.2017 14:00 - 7000 CZK za pár / cca 259 € za pár
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Pavel a Jitka

  "Moc děkujeme za nádherný a inspirující víkend... Za posledních pět dní jsme se ženou promilovali více času než za posledních pět let!!!!Neuvěřitelné. Ještě jednou moc díky. Máme to ale Deniso s Richardem krásnou práci!!! "

 • Lucka, matka (33)

  "V září jsme s Vámi byli na Retreatu pro páry a nadchlo nás to. Líbil se mi Váš nenucený přístup, Tvoje ženskost, Richardův humor. Cítila jsem se pak tak VZNEŠENĚ, ŽENSKY, ČISTĚ, PŘIROZENĚ."

 • Tomáš, technolog (35)

  "Richarde a Deniso, setkání s Vámi na Retreatu pro páry koncem září na Slapech, bylo pro náš vztah s partnerkou velmi důležité. Přesto, že jsme neměli zkušenosti s žádnou jinou podobnou školou, bylo to přesně ONO. Konečně jsem pochopil věci, o kterých jsme se v mládí doma, ani ve škole neučili. Věci tak důležité pro život a tak opomíjené školským systémem. Byli jste pro mě první, opravdoví, životní učitelé. Děkuji, že jste a hluboce se klaním Vašim vědomostem. Děkuji, že své vědomosti předáváte dál tak přirozeným a lehce pochopitelným způsobem. Otevřeli jste mé srdce a naplnili ho láskou."

 • Jana

  "Vůbec jsem si nedokázala představit, že by se manžel se mnou účastnil jakékoliv akce typu seminář pro páry a už vůbec ne něčeho, jako dělá Deniska s Richardem. Ale stalo se, byli jsme v Pepitě...!!! Bylo to skvělé a od té doby se u nás doma dějou zázraky. Úplně nám to vlilo novou energii a moc si ho vážím a oceňuji za to, jak tam do toho šel... Děkuji!!!"

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri