Kurzy a semináre

Mužská skupina

Les, - | Bratislava
20.3.2016


Mužskú skupinu vedie Peter Illík a o hovorí o nej:

Mužské skupiny alebo mužské kruhy existujú zopár rokov ako skupiny pre rozvoj mužov. Inšpirované sú tým, že kedysi muži sedávali pri ohni a zdielali svoje hlboké myšlienky a pravdy, to čo ich ťažilo, alebo čo chceli vyriešiť, zlepšiť a ostatní muži sa snažili zo svojich skúseností poradiť, ako najlepšie vedeli. Starší učili mladých, čo im predali ich otcovia.

Dnes muzi chodia väčšinou do krčmi na pivo, ale nejde to až tak do hĺbky, nerobia sa rituály, atď. Sexualita je u nás tiež tabuizovaná, je len na povrchu a všade v médiach.

Tým, že moj obor je sexualita, práca s telom a mužských kruhov som už zopár navštívil, tak som to chcel priniesť aj na Slovensko a moje skupiny budú vedené v duchu rozvoja vedomej sexuality. Môže to byť napríklad práca so svojou vlastnou sexualitou, svojim telom, kde sú poznatky zo starých filozofii a kultúr, ktoré sa ňou zaoberali ako posvetnou a využíivali ju k posilneniu tela a ducha.

Ďalšia vec, ktorú chcem posilniť je meditácia. Pre utíšenie mysle rozlietanych mužov, pre mužov, ktorí necítia toľko energie v živote alebo tele. Sú rôzne cvičenia na rozprúdenie a oživenie svojej sily. Neskôr budeme pracovať s témou otec.

Čo vám mužská skupina prinesie?

 • nový vhľad do sexuality a pochopenie, ako fungujú ženy a muži
 • posilnenie mužskej sily a dôvery v mužov
 • oslobodenie sa od starých návykov a názorov v sexualite tým, že si objasníme skutočnosť a kam všade môže až zasahovať
 • techniku okamžitého nabudenia mužskej energie v sebe
Peter Illík, CSB

eter pracuje so ženami, mužmi aj pármi na Slovensku v Bratislave aj v nórskom Osle. Konkrétne poskytuje terapie tela – Sexological bodywork a masáže - klasické, tantrické a celostné zmyselné. Okrem toho vedie mužské kruhy, zamerané na vedomú sexualitu. Mužov učí, ako rozvíjať sexualitu, napríklad formou vnútorných orgazmov. Zaoberá sa najmä závislosťou na pornografii, predčasnou ejakuláciou, necitlivosťou a traumami v sexuálnej oblasti. So ženami pracuje, napríklad v prijímaní dotykov, potešení a uvoľnenia.

Spolu s partnerkou Danielou Aberlovou, CSB v roku 2015 začali robiť prednášky, workshopy a kurzy zamerané na prácu s telom, intimitou, partnermi, masážami, vedomou sexualitou, atď.

Masážam sa venuje od roku 2006, tantre a práce s telom od roku 2011. Prešiel ročným výcvikom celostnej zmyselnej masáže u lektorov v Čechách, Denisa Říha Palečková a Richard Vojík, v roku 2015. Tak isto prešiel ročným profesionálnym výcvikom Sexological bodywork v roku 2015 so zakladateľom Josephom Kramerom Ph.D., s ktorým spolupracuje na projekte Pornjoga. U Anrewa Barnesa si zlepšil techniku s energiami, energetickým orgazmom a tantrickými terapiami. Stále sa vzdeláva, momentálne je vo výučbe tantrického terapeuta. Svoje poznatky z terapií využíva aj pri masážiach, aby sa ľudia cítili bezpečne.

Jeho cieľ a vízia do budúcna je, pomáhať ľuďom na Slovensku oslobodiť sa od tráum, tabu a stresu v oblasti sexuality a prežívania vo vlastnom tele. Zlepšiť vďaka tomu partnerské vzťahy a vzťahy samých so sebou. Očistiť meno tantrickej masáže na Slovensku od neprofesionálnych erotických masáži a aj v povedomí ľudí. Ukázať im, aké krásne a bezpečné pocity im môže priniesť.

Školenia a kurzy, ktoré absolvoval:

 • Rekvalifikačný kurz klasickej masáže - Akadémia vzdelávania 2006 na Slovensku
 • Kurz reflexnej masáže chodidiel 2006 na Slovensku
 • Škola celostnej zmyselnej masáže EASE 2014-2015 v Čechách
 • Sexological bodywork EASE 2015 v Čechách
 • Andrew Barnes – energetický orgazmus a tantrické odzbrojovanie tela 2015 v Čechách
 • EduSpa College – preťahovanie a strečing, kineziotaping
 • Chodieva asistovať na kurzy „Denisa a Richard“ a na Mužské kruhy k Richardovi vojíkovi do Čiech

Ak prídete na terapiu, budú ho zaujímať otázky ako napríklad: Viete, čo chcete? Prečo ste tu? Čo chcete získať, kam sa dopracovať so svojou sexualitou na tomto sedení? Chcete ju prehĺbiť? Zažiť nové pocity a posunúť hranice prežívania ďalej? Chcete sa v nej cítiť bezpečnejšie a sebavedomejšie?

V rámci terapie Sexological bodywork Peter ponúka všetky možnosti.
Dátum konania: 20.3. 13:00 - 15:00

Miesto konania: V deň konania vám dá lektor vedieť, či sa bude skupina konať na Wolkrovej 37 alebo na konečnej 201 - Koliba Kamzík a pôjde sa do lesa.

Cena: 10€galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri