Kurzy a semináre

Múdrosť tela ženy

Centrum kultúry Etnosvět, Legerova 1832/40 | Praha 2
9. - 10.6.2018


Pre nás ženy je telo alfou a omegou. Kľúčom k našej radosti, sviežosti, láske i múdrosti.

Počas víkendu Vás povediem k tomu, aby ste svoje telo lepšie vnímali, počúvali ho, milovali ho.
A vďaka tomu prežívali viac radosti aj vo všetkých svojich aktivitách a vzťahoch.

Tentokrát sa zameriame na oblasť nášho stredu: panvové dno a ženské orgány.
  • Praješ si vstávať s radosťou a tešiť sa na každý nový deň?
  • Praješ si mať priateľstvo a vzťahy, ktoré Ťa podporujú a napĺňajú?
  • Praješ si mať partnera, s ktorým si šťastná?
  • Praješ si harmonickú rodinu a vychovať deti, pre ktoré je domov inšpirujúcim a bezpečným prístavom?
  • Praješ si venovať väčšinu svojho času (i pracovného) veciam, ktoré Ti naozaj dávajú zmysel a bavia Ťa?
  • Praješ si byť plná radosti a energie a žiť svoj život naplno?
  Odpovede na uvedené otázky majú jedno spoločné: Na každú z nich totiž dokáže odpovedať TVOJE TELO.Pre nás ženy je telo alfou a omegou. Kľúčom k radosti, šťastia, láske a zmysle. Je to náš vnútorný kompas, náš múdry radca.


  Keď sa rozhodneme ho nevnímat, sme odtrhnuté samy od seba. Nemáme sa o čo oprieť. Riadime sa správaním a radami ostatných. Cítime v sebe zmätok. Nevieme poriadne, čo chceme, ani čo nechceme. Venujeme svoj čas aktivitám, ktoré nás vysilujú a zanechávajú pocit márnosti. Vstupujeme do vzťahov, kde prežívame bolesť alebo toho veľa necítime. Správame sa spôsobom, za ktorý samy seba nemáme radi. Prajeme si necítiť to, čo cítime. A nežiť to, čo žijeme. Je to situácia plná utrpenia.


  Preto niekde v hĺbke duše cítime, že sme samy seba opustili. A ako sa nájsť?


  Najpriamejšia cesta k sebe samej je pre nás ženy, naše TELO. Potrebujeme mu dať priestor. Načúvať mu. Milovať ho. Starať sa o neho. Vnímať, čo cíti. A s láskou to prijímať aj vyjadrovať.

  Pre nás ženy je POTEŠENIE tou najsilnejšou cestou osobného rozvoja. Potešenie na všetkých rovinách. Ľahkosť a plynutie a radosť.

  Rad žien, ktoré stretávam má pocit, že by na sebe mali "pracovať". A že až sa "vypracujú", až potom začne ten skutočný šťastný život s partnerom a prácou snov.


  OMYL!


  Jediný možný rozvoj je cez láskyplné PRIJATIE toho, čo TERAZ JE. Plné prežitie prítomnosti vo svojom tele. A ak to, čo je bolí, treba to vnímať, vyjadriť a s jemnosťou a láskou sa s tým rozlúčiť.
  Rozlúčiť sa s bolesťou a utrpením. A urobiť priestor pre radosť a potešenie.

  A to je moja pozvánka pre Teba! :)
  Povediem Ťa k tomu, aby si svoje telo (ešte) lepšie vnímala, načúvala mu, milovala ho a nasledovala.
  A vďaka tomu potom mohla prežívať (ešte) viac lásky, radosti a významu vo všetkých svojich aktivitách a vzťahoch!


  Seminár je veľkou inšpiráciou aj pre tie, ktoré sa venujú práci so ženami vo svojej profesii.


  Lektorka: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB

  Medzinárodne uznávaná učiteľka pracujúca v oblasti partnerských vzťahov, vedomej sexuality a celostných (tantrických) masáží. Certifikovaná lektorka Sexological bodywork (sexuologická práca s telom) pri IASHS (The Institute for Advanced Study of Human Sexuality, USA). Jej učenie je inšpirované tantrou, taoizmom, quodoushkou, sexological bodywork, budhizmom, jogou, rôznymi formami práce s telom a nedirektívnymi formami psychoterapie ... a vlastné životné skúsenosti.

  Venuje sa práci s intimitou, láskou, partnerstvom a životným poslaním. Jej skupiny pre ženy sú prístavom umožňujúcim hlbšie sebapoznanie, budovanie sebadôvery, posilnenie lásky, načúvanie hlasu srdca a mystickej ženskej podpory. Pomáha k nájdeniu vlastnej úlohy vo vzťahu muž-žena, v práci i v živote.

  Spolu s Richardom Vojíkom organizuje skupiny tantry a tantra masáží. Tiež ponúka osobné sedenie: tantra masáže, Sexological bodywork, poradenstvo a terapiu pre jednotlivcov aj páry. Je spoluautorkou výukového DVD k legendárnemu rituálu celostnej zmyselnej masáže Umenie dotyku.


  Harmonogram:

  Sobota: registrácia začína o 9:30, program začína zľahka po 10:00, koniec programu bude o 19:30 (radšej si ale nechajte rezervu do 20:00).

  Nedeľa: program bude medzi 10:00 a cca 14:00.

  Cena kurzovného: 2500 Kč / cca 100 EUR

  Kurzovné nezahrňuje ubytovanie a stravu.


  Máte otázky? Spýtajte sa nás na info@intimi.sk.


  • Múdrosť tela ženy - 09.06.2018 10:00 / 10.06.2018 14:00 - 2500 CZK / cca 100 €
  • objednať vstupenku

  Referencie

  1/1

  • Markéta

   "Ahoj Denisko, ješte jednou bych Ti ráda poděkovala, jak jsem byla na Moudrosti těla ženy, tak teď jsem měla druhou menstruaci a paráda, žadné křeče... a to jsem měla dlouhé roky, skoro od mých 20 let, takže 17 let a je to pryč...

  • Olga

   “Můj muž se mě už druhý den ptal, co se se mnou stalo. Cítím v sobě neuvěřitelný pokoj a klid, jakoby se mi proud myšlenek, které mi stále běží hlavou, částečně zastavil…”

  • Zuzana

   “Zazila som si, kto som, ze nie som tou necitlivou osobou, ktora nikoho nepotrebuje, ze dotyk a obzvlast od zien je nieco tak uzasneho a silneho, ze som citliva a ze ho potrebujem…”

  • Alena

   “Kurz mi nastartoval cestu vnitřního léčení…”

  • Martina

   "Na kurzu "Moudrost těla ženy" jsem se báječně cítila v ženské energii. Zažila jsem úžasný pocit bezpečí, sdílení a objevů toho, co žena vlastně představuje. Uvědomila jsem si, jak je důležité se o sebe starat, jak na duševní, tak na tělesné úrovni. Děkuji za informace, které se nikde jinde nedozvíme a velmi nás posunují sami k sobě, abychom se cítily dobře."

  • Lucie

   "Konečně se vnímám jako ŽENA. Snáze se mi říká, co se mi líbí, co ne, co bych potřebovala. Dovolím si „nic nedělat“. Do našeho manželství to (spolu s Retreatem pro páry u vás) vneslo větší otevřenost, zažehlo jiskru vášně a prohloubilo lásku mezi námi."

  • Marta

   “Po kurzu se mám se báječnééé. Jsem nadšená že jsem žena, že mám své nálady a že mě to začalo bavit poznávat se v cyklech. Jsem ráda vášnivá, divoká a prdlá... a když něco nevím, tak se zeptám a žádám o radu a pomoc, páč to prostě nevím

  • Iveta Pourová

   "Ahoj Deniso, zúčastnila jsem se o velikonocích kurzu a moc se mi líbil. Líbí se mi Tvé vedení, nelítáš v ezoterických výšinách a Tvůj výklad je stravitelný pro každý typ ženy

  • Martina Hladilová

   "Kurz Moudrost ženského těla mi byl velikou PŘIPOMÍNKOU. Připomínkou toho, že když se uvolním zpět do sebe, do svého těla, potom naprosto neochvějně VÍM

  galéria

  video

  facebook

  instagram

  Tiež by Vás mohlo zaujímať

  partneri