Kurzy a semináre

Retreat pre páry na Chateau Mcely

Chateau Mcely, - | -
20. - 22.11.2015


Pozývame Vás na jeden z najobľúbenejších kurzov pre páry do jedného z najkrajších prostredí pre (nielen) túto príležitosť! Víkendový Retreat pre páry tentokrát prebehne v skvostnom, romantikou, vrelosťou a noblesou naplnenom prostredí zámockého hotela Chateau Mcely. Víkend ako v rozprávke - sen sa stáva realitou ... Rovnako tak môže na Chateau Mcely ožiť váš sen, sen šťastného partnerstva. Ako zhmotniť Vašu rozprávku budeme na tomto magickom mieste odovzdávať v krásnom prostredí... V zlatej sále s výhľadom do zámockého parku ...

Spať budete v izbách s machovo mäkkými matracmi ... Zažite s nami romantické, zmyselné či divoké chvíle. Poďme spoločne naplniť Vaše fantázie a sny ... Skupina pre posilnenie a prehĺbenie vášho partnerstva.

Tento už legendárny seminár Denisy a Richarda oslovuje šťastné partnermi aj páry v kríze. Lektori v ňom využívajú nielen znalosti z oblasti náuk o posvätnej sexualite, ale predovšetkým svoju skúsenosť z každodenného života. Ich učenie je praktické, pravdivé, priame a zrozumiteľné.

 • Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
 • Ako využiť intímny vzťah pre osobný rast?
 • Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo nástrojom pre prežitok extázy?
 • Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?

Na toto a ďalšie otázky získate odpovede na tomto kurze pre páry.

Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze sprevádzajúce bolesť a neporozumenie, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.

Viac informácii priamo od lektorov, Denisy a Richarda, možete vidieť vo videu.

Zamilujte sa znova, alebo ešte viac, do svojho partnera

Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Niektoré z tém tohto intenzívneho semináre pre páry nájdete nižšie. Ďalšie témy budú vychádzať z vašej životnej skúsenosti a otázok.
• Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
• Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
• Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
• Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
• Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
• Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplné a intenzívne spojenie?
• Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš, a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
• Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
• Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?

Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné vzhľadov a praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.

Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenie a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.

Seminár vedú lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšími a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.

Kurzy a semináre pre páry usporadúvame už od roku 2006. Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.

Ubytovanie:
Po dobu pobytu na našom seminári (i noc potom, ak budete chcieť svoj pobyt - rovnako ako my :-) - predĺžiť - vrelo odporúčame!) Sme pre Vás vyjednali špeciálne ceny od 3200 CZK (cca 119 EUR)/ noc (bežná cena 5940 CZK (cca 220 EUR) za noc) + 15% DPH za dvojposteľovú izbu.

Vybrať si môžete medzi niekoľkými kategóriami izieb:

Dvojlôžková izba - špeciálna cena pre účastníkov seminára: 3200 CZK (cca 119 EUR)/ noc (bežná cena 5940 CZK (cca 220 EUR) / noc) + 15% DPH
Dvojlôžková izba Deluxe - špeciálna cena pre účastníkov seminára: CZK (cca 119 EUR ) / noc + 15% DPH
Luxusný apartmán Orient - špeciálna cena pre účastníkov seminára: 6200 CZK (cca 230 EUR/ noc (bežná cena 12400 CZK (cca 460 EUR) / noc) + 15% DPH
Luxusný apartmán Mark Twain - špeciálna cena pre účastníkov seminára: 6200 CZK (cca 230 EUR)/ noc (bežná cena 12400 CZK (cca 460 EUR) / noc) + 15% DPH
Apartmán Legenda - špeciálna cena pre účastníkov seminára: 9200 CZK (cca 340 EUR) / noc (bežná cena 18340 CZK (cca 680 EUR) / noc) + 15% DPH

Pre výber a rezerváciu izby kontaktujte, prosím, čo najskôr priamo Chateau Mcely - event manažérku Martinu Bártovou na emailu events@chateaumcely.com


Strava:
Pokrmy na Chateau Mcely sú z tých najlepších surovín, servírované s noblesou a vrelou starostlivosťou v zámockej reštaurácii. Menu je postavené na kvalitných surovinách tak, aby gastronomický zážitok pomohol hosťom dosiahnuť rovnováhu tela a duše.

Kráľovská raňajky v cene ubytovania.

Plná penzia (2-chodový obed, 3-chodová večera vrátane kávy alebo čaju) za 2290 CZK (cca 85 EUR) (vrátane DPH) na osobu / deň.

Ďalej v cene pobytu:

- parný kúpeľ, sauna a vírivka zdarma do 18h (po 18. h spoplatnené)
- uvítací bylinný nápoj "Deväť kvetov" z byliniek zo Svatojiřského lesa
- pripojenie k internetu v izbe a vo verejných priestoroch zámku (wi-fi)
- minerálna voda v minibare
- ovocie a sladkosť na izbe
- večerné izbový servis
- výber DVD na izbe
- 20% zľava na masážne terapieReferencie

1/1

 • Tomáš (35), technológ

  Richard a Denisa, stretnutie s Vami na Retreate pre páry koncom septembra na Slapech, bolo pre náš vzťah s partnerkou veľmi dôležité. Napriek tomu, že sme nemali skúsenosti so žiadnou inou podobnou školou, bolo to presne ONO. Konečne som pochopil veci, o ktorých sme sa v mladosti doma, ani v škole neučili. Veci tak dôležité pre život a tak opomínané školským systémom. Boli ste pre mňa prví, ozajstní, životný učitelia. Ďakujem, že ste a hlboko sa klaniam Vašim vedomostiam. Ďakujem, že svoje vedomosti odovzdávate ďalej tak prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Otvorili ste moje srdce a naplnili ho láskou.

 • Lucka (33), matka

  V septembri sme s Vami boli na Retreate pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoja ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, žensky, ČISTO, PRIRODZENE. Deň bol krasný, aj keď bol šedý.

 • Jana

  Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by sa manžel so mnou zúčastnil akejkoľvek akcie typu seminár pre páry a už vôbec nie niečoho, ako robí Deniska s Richardom. Ale stalo sa, boli sme v Pepi ... !!! Bolo to skvelé a od tej doby sa u nás doma dejú zázraky. Úplne nám to vlialo novú energiu a moc si ho vážim a oceňujem za to, ako tam do toho išiel ... Ďakujem !!!

 • Mirek (38), majiteľ a vedúci CK

  Veľmi si to spolu od nášho-vášho víkendu užívame, samozrejme sme museli čeliť prívalovej vlne všednej reality, ale snáď sme ten nápor ustáli a budeme sa snažiť to, čo sme načerpali, uchovávať.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri