Kurzy a semináre

Retreat pre páry na Váňovom statku - VÁŠEŇ A LÁSKA

Váňuv statek, | Pelhřimov
11. - 13.3.2016


Tento už legendárny seminár Denisy a Richarda na tému "vedomé milovanie" oslovuje šťastné páry, aj páry v kríze. Lektori v ňom využívajú nielen znalosti z oblasti náuk o posvätnej sexualite, ale predovšetkým svoju skúsenosť z každodenného života. Ich učenie je praktické, pravdivé, priame a zrozumiteľné.Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze, ktorú sprevádza bolesť a neporozumenie, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.Zamilujte sa znova, alebo ešte viac, do svojho partnera
Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Niektoré z tém tohto intenzívneho seminára pre páry nájdete nižšie. Ďalšie témy budú vychádzať z vašej životnej skúsenosti a otázok.

 • Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
 • Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
 • Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre zážitok extázy?
 • Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
 • Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
 • Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplné a intenzívne spojenie?
 • Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš, a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
 • Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
 • Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?


Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné vhľadov a praktického porozumenie a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.

Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenie a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.


Richard a Denisa usporadávajú kurzy a semináre pre páry už od roku 2006. Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.


Ubytovanie a strava:

 • ubytovanie je na Vaňovom statku v Čechách v dvojlôžkových izbách
 • strava formou plnej penzie


Termín: 11.3. - 13.3.2016

 • piatok 20:00 - nedeľa 14:00
 • registrácia a večera začína v piatok o 19:30, program krátko po 20:00


Kurzovné pre pár: 9990 CZK (cca.370€)

Celková cena za oboch je vrátane ubytovania a stravy. V prípade voľby izby s vlastným sociálnym zariadením je celková cena o 1000 CZK (cca.37€) vyššie.


Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšími a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku. • Retreat pre páry na Váňovom statku - 11.03.2016 20:00 / 13.03.2016 14:00 - 9990 CZK (cca. 370 EUR)
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Tomáš (35), technológ

  Richard a Denise, stretnutie s Vami na Retreatu pre páry koncom septembra na Slapech, bolo pre náš vzťah s partnerkou veľmi dôležité. Napriek tomu, že sme nemali skúsenosti so žiadnou inou podobnou školou, bolo to presne ONO. Konečne som pochopil veci, o ktorých sme sa v mladosti doma, ani v škole neučili. Veci tak dôležité pre život a tak opomínané školským systémom. Boli ste pre mňa prvý, ozajstní, životný učitelia. Ďakujem, že ste a hlboko sa klaniam Vašim vedomostiam. Ďakujem, že svoje vedomosti odovzdávate ďalej tak prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Otvorili ste moje srdce a naplnili ho láskou.

 • Jana

  Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by sa manžel so mnou zúčastnil akejkoľvek akcie typu seminár pre páry a už vôbec nie niečoho, ako robí Deniska s Richardom. Ale stalo sa, boli sme v Pepi ... !!! Bolo to skvelé a od tej doby sa u nás doma dejú zázraky. Úplne nám to vlialo novú energiu a moc si ho vážim a oceňujem za to, ako tam do toho išiel ... Ďakujem !!!

 • Lucka (33), matka

  V septembri sme s Vami boli na Retreatu pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoje ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, ženské, ČISTO, PRIRODZENE. Deň bol krasný, aj keď bol šedý.

 • Mirek (38), majiteľ a vedúci CK

  Moc si to spolu od nášho-vášho víkendu užívame, samozrejme sme museli čeliť prívalovej vlne všednej reality, ale snáď sme ten nápor ustáli a budeme sa snažiť to, čo sme načerpali, uchovávať.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri