Kurzy a semináre

Dovolenka v Thajsku - pre jednotlivcov aj pre páry

Bounty Resort, | ostrov Koh Phangan
7. - 14.2.2016


Pochmúrny február? Nie! Poďte na skupinu pre páry do Thajska!

Chcete prebudiť viac radosti vo svojom živote?
Chcete zažívať plné a šťastné partnerstvo? Alebo chcete nájsť toho pravého tú pravú?
Chcete väčšiu plnosť ohľadom financií, lásky, sexuality?


Cesta k vynikajúcemu vzťahu potrebuje kvalitné základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučte sa lepšie chápať, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie,
a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Pomocou špeciálnych techník budete formovať svoj život k lepšiemu:
Prepis limbického odtlačku, orgazmická jóga, sexuálna mágia, masáže a mnoho ďalšieho ...


Čaká vás nezabudnuteľná dovolenka s programom pre osobný rozvoj v trópoch :-) zážitkovo-vzdelávací program a nevšedná krajina ponúka priestor aj pre životnú bilanciu a transformáciu - odtrhnutí od bežného rytmu dňa a vlastnej rutiny vidíme svet aj vlastný život inými očami.

Program skupiny šitý vám na mieru, rovnako tak ako svieže, priateľské a prirodzene duchovné prostredie Thajska, vás môžu inšpirovať k novým krokom na svojej životnej ceste, na ktoré by ste predtým ani nepomysleli.

Záujemcovia môžu absolvovať certifikovaný kurz thajských masáží priamo pri prameni v chráme WAT PHO - vo vlastnom termíne pred či po seminári na ostrove.

Na čo sa môžete v Thajsku tešiť:


- Profesionálny lektori - vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné výhľadov a praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.
- Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenia a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.
- Okrem vedenej časti bude čas aj na kúpanie, oddych a cesty po ostrove (vodopády, potápanie, chrámy, ...).
- Bývanie priamo pri pláži, zdravá, chutná a afrodizikálna strava, prírodné a kultúrne krásy budhistickej krajiny, prívetiví Thajčania, cenovo dostupné služby a nákupy ...
- Záujemcovia môžu absolvovať certifikovaný kurz thajských masáží priamo pri prameni, na ostrove Koh Phangan či v chrámovej škole Wat Pho v Bangkoku. Ceny sa pohybujú rádovo okolo pár sto eur a radi vám poskytneme informácie k registrácii do kurzu.

Témy, ktorým sa budeme venovať:

Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
Ako využiť intímny vzťah pre osobný rast?
Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplne a intenzívne spojenie?
Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?

Utečte spolu s nami pochmúrnemu februáru do očarujúcich a voňavých trópov! V Thajsku sú krásne pláže, možnosti na potápanie, vôňa paliem, príjemní ľudia a výborná kuchyňa.

Ako povedal už Albert Einstein, ak hľadáme riešenie k určitému problému, musíme vstúpiť na vyššiu úroveň myslenia, než na ktorej problém vznikol. Program skupiny šitý vám na mieru, rovnako tak ako priateľské a prirodzené duchovné prostredie Thajska, vás môžu inšpirovať k novým krokom na svojej životnej ceste, na ktoré by ste predtým ani nepomysleli.

Dlhší časový horizont nám umožní pracovať s vami do hĺbky na témach, ktoré sú podstatné pre váš život. Jemným a súčasne zásadným spôsobom sa budeme venovať samotným koreňom svojej životnej energie. Približne polovica dňa bude venovaná programu a polovica odpočinku podľa vlastnej voľby.

Kurzy a semináre pre páry usporadúvame už od roku 2006.
Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.


Miesto: Bounty Resort, ostrov Koh Phangan

Nádherný rezort s výhľadom na more, v tesnej blízkosti najkrajšej pláže ostrova, Had Yao (Long Beach). Ubytovanie v bungalovoch podľa vlastnej voľby - od jednoduchých (drevený bungalov, ventilátor, studená sprcha) po luxusné (klimatizácia, chladnička).

V dosahu chôdze leží mnoho skvelých reštaurácií, niekoľko obchodov i dlhá pláž. Tá láka nielen k leňošeniu, slneniu, ale aj k zábave, potápaniu, masážam, nadväzovaniu priateľstva, jedenie a maškrtenie i posedenie nad neodolateľným večerným morským grilovaním, kedy na pláži v zamatovo temnej teplej noci horia pochodne ...

Viac na www.bounty-resort-phangan.info

Strava:
Thajsko je známe svojou kuchyňou! Chutná, zdravá, pestrá a omamne afrodizikálna. Thajské curry, ryby, kokosové polievky, jemné i pálivé jedlá, čerstvé džúsy na nespočetné množstvo spôsobov, kávové frappé, mango lassi, ananásy, melóny, banánové palacinky ... Jesť môžete podľa vlastnej voľby z výberu menu; v miestnej reštaurácii sa dobre najete už za cca. 8 EUR na deň (kto veľa šetrí možno aj za 4 EUR na deň, prepychovo za 12 EUR na deň; časom doplníme orientačné menu s cenami). Alternatívne dohodneme spoločnú stravu za paušálnu cenu (výber určitých jedál pre všetkých).

Náklady (približný odhad v roku 2014):

- pobyt v Bangkoku cca. 4-8 EUR za noc pri ubytovaní v dvojlôžkovej izbe;
- náklady na jedlo v Bangkoku cca. 2-4 EUR za deň;
- náklady na ubytovanie v Bounty Resort na ostrove Koh Phangan 800-2200 THB za dvojposteľový bungalow (1000 THB je približne 25 EUR - cena je teda cca. 20-55 EUR Sk za osobu a noc);
- náklady na jedlo na ostrove cca. 4-8 EUR za deň;
- cena za hodinovú thajskú masáž 4-8 EUR;
- zapožičanie motorky na ostrove ca. 4 EUR za deň;
- doprava z Bangkoku na ostrov a späť letecky ca. 110 EUR, autobusom ca 40 EUR;
letenka Bangkok-Praha a späť cca. 600 EUR.

Letenky:

- Cena letenky do Bangkoku v roku 2014: cca. 520 EUR vrátane letiskových poplatkov.
- Odporúčame letenku zakúpiť čo najskôr! Ceny sa postupne dvíhajú. Pre výber letenky doporučujeme servery www.letenky.cz , www.letuska.cz , www.studentagency.cz., www.pelikan.sk , Z Viedne môžete letieť s Austrian Airlines, z Frankfurtu či cez Frankfurt s Lufthansou. Vyhľadávače vám ponúknu ďalšie možnosti. Výhodné a veľmi pohodlné lety sú tiež s Emirates cez Dubai. Prípadne hľadajte odlety z Viedne, Mníchova, Frankfurtu (kam môžete pohodlne dôjsť autobusom Student Agency), letenky bývajú často výrazne lacnejšie.
- Dĺžka letu: najkratší je priamy let z Viedne, cca. 10 hodín; s prestupmi môže trvať až 16 hodín.

Informačný portál o Thajsku - víza, počasie, letenky a ďalšie informácie - http://www.thajsko.biz/  • Dovolenka v Thajsku - pre jednotlivcov aj pre páry - 07.02.2016 10:00 / 14.02.2016 20:00 - jednotlivec 7990 CZK cca. 295 EUR, pár 14990 CZK cca. 555 EUR
  • objednať vstupenku

Referencie

1/1

  • Marek Bielik

    Išiel by som hneď znova, nezabudnuteľný zážitok, bol to vlastne môj prvý Váš seminár a odštartoval jednak návštevy ďaľších seminárov, ale hlavne rozsiahle zmeny v mojom vnútri a v mojom okoli.

  • Ivana Nohavová, podnikatelka

    Tento kurz a táto dovolenka bola moja najkrajšia. Bolo to neskutočné, ako som si to užila !!! Vrelo odporúčam!

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri