Kurzy a semináre

Dovolenka v Thajsku - pre páry

Bounty Resort, | ostrov Koh Phangan
30.1. - 5.2.2016


Pochmúrny február? Nie! Poďte na skupinu pre páry do Thajska!

Chcete prebudiť viac radosti vo svojom živote?
Chcete zažívať plné a šťastné partnerstvo? Alebo chcete nájsť toho pravého tú pravú?
Chcete väčšiu plnosť ohľadom financií, lásky, sexuality?


Cesta k báječnému vzťahu potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučte sa lepšie chápať, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie,
a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

Pomocou špeciálnych techník budete formovať svoj život k lepšiemu:
Prepis limbického odtlačku, orgazmická jóga, sexuálna mágia, masáže a mnoho ďalšieho ...


Čaká vás nezabudnuteľná dovolenka s programom pre osobný rozvoj v trópoch :-) zážitkovo-vzdelávací program a nevšedná krajina ponúka priestor aj pre životnú bilanciu a transformáciu - odtrhnutí od bežného rytmu dňa a vlastnej rutiny vidíme svet aj vlastný život inými očami.

Program skupiny šitý vám na mieru, rovnako tak ako svieže, priateľské a prirodzene duchovné prostredie Thajska, vás môžu inšpirovať k novým krokom na svojej životnej ceste, na ktoré by ste predtým ani nepomysleli.

Záujemcovia môžu absolvovať certifikovaný kurz thajských masáží priamo pri prameni v chráme WAT PHO - vo vlastnom termíne pred či po seminári na ostrove.

Na čo sa môžete v Thajsku tešiť:


- Profesionálny lektori - vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívne, plné výhľadov a praktického porozumenia a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.
- Program skupiny zahŕňa výklad, zdieľanie, komunikačné a telesné cvičenia pre prehĺbenie láskyplného spojenia a intimity. Intímne cvičenia budú prebiehať v súkromí vlastných izieb.
- Okrem vedenej časti bude čas aj na kúpanie, oddych a cesty po ostrove (vodopády, potápanie, chrámy, ...).
- Bývanie priamo pri pláži, zdravá, chutná a afrodizikálna strava, prírodné a kultúrne krásy budhistickej krajiny, prívetiví Thajčania, cenovo dostupné služby a nákupy ...
- Záujemcovia môžu absolvovať certifikovaný kurz thajských masáží priamo pri prameni, na ostrove Koh Phangan či v chrámovej škole Wat Pho v Bangkoku. Ceny sa pohybujú rádovo okolo pár sto eur a radi vám poskytneme informácie k registrácii do kurzu.

Témy, ktorým sa budeme venovať:

Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
Ako využiť intímny vzťah pre osobný rast?
Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplne a intenzívne spojenie?
Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?

Utečte spolu s nami pochmúrnemu februáru do očarujúcich a voňavých trópov! V Thajsku sú krásne pláže, možnosti na potápanie, vôňa paliem, príjemní ľudia a výborná kuchyňa.

Ako povedal už Albert Einstein, ak hľadáme riešenie k určitému problému, musíme vstúpiť na vyššiu úroveň myslenia, než na ktorej problém vznikol. Program skupiny šitý vám na mieru, rovnako tak ako priateľské a prirodzene duchovné prostredie Thajska, vás môžu inšpirovať k novým krokom na svojej životnej ceste, na ktoré by ste predtým ani nepomysleli.

Dlhší časový horizont nám umožní pracovať s vami do hĺbky na témach, ktoré sú podstatné pre váš život. Jemným a súčasne zásadným spôsobom sa budeme venovať samotným koreňom svojej životnej energie. Približne polovica dňa bude venovaná programu a polovica odpočinku podľa vlastnej voľby.

Kurzy a semináre pre páry usporadúvame už od roku 2006.
Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.


Miesto: Bounty Resort, ostrov Koh Phangan

Nádherný rezort s výhľadom na more, v tesnej blízkosti najkrajšej pláže ostrova, Had Yao (Long Beach). Ubytovanie v bungalovoch podľa vlastnej voľby - od jednoduchých (drevený bungalov, ventilátor, studená sprcha) po luxusné (klimatizácia, chladnička).

V dosahu chôdze leží mnoho skvelých reštaurácií, niekoľko obchodov i dlhá pláž. Tá láka nielen k leňošeniu, slneniu, ale aj k zábave, potápaniu, masážam, nadväzovaniu priateľstva, jedenie a maškrtenie i posedenie nad neodolateľným večerným morským grilovaním, kedy na pláži v zamatovo temnej teplej noci plápolajú pochodne ...

Viac na www.bounty-resort-phangan.info

Strava:
Thajsko je známe svojou kuchyňou! Chutná, zdravá, pestrá a omamne afrodizikálna. Thajské curry, ryby, kokosové polievky, jemné i pálivé jedlá, čerstvé džúsy na nespočetné množstvo spôsobov, kávové frappé, mango lassi, ananásy, melóny, banánové palacinky ... Jesť môžete podľa vlastnej voľby z výberu menu; v miestnej reštaurácii sa dobre najete už za cca. 8 EUR na deň (kto veľa šetrí možno aj za 4 EUR na deň, prepychovo za 12 EUR na deň; časom doplníme orientačné menu s cenami). Alternatívne dohodneme spoločnú stravu za paušálnu cenu (výber určitých jedál pre všetkých).

Náklady (približný odhad v roku 2014):

- pobyt v Bangkoku cca. 4-8 EUR za noc pri ubytovaní v dvojlôžkovej izbe;
- náklady na jedlo v Bangkoku cca. 2-4 EUR za deň;
- náklady na ubytovanie v Bounty Resort na ostrove Koh Phangan 800-2200 THB za dvojposteľový bungalow (1000 THB je približne 25 EUR - cena je teda cca. 20-55 EUR Sk za osobu a noc);
- náklady na jedlo na ostrove cca. 4-8 EUR za deň;
- cena za hodinovú thajskú masáž 4-8 EUR;
- zapožičanie motorky na ostrove ca. 4 EUR za deň;
- doprava z Bangkoku na ostrov a späť letecky ca. 110 EUR, autobusom ca 40 EUR;
letenka Bangkok-Praha a späť cca. 600 EUR.

Letenky:

- Cena letenky do Bangkoku v roku 2014: cca. 520 EUR vrátane letiskových poplatkov.
- Odporúčame letenku zakúpiť čo najskôr! Ceny sa postupne dvíhajú. Pre výber letenky doporučujeme servery www.letenky.cz , www.letuska.cz , www.studentagency.cz., www.pelikan.sk , Z Viedne môžete letieť s Austrian Airlines, z Frankfurtu či cez Frankfurt s Lufthansou. Vyhľadávače vám ponúknu ďalšie možnosti. Výhodné a veľmi pohodlné lety sú tiež s Emirates cez Dubai. Prípadne hľadajte odlety z Viedne, Mníchova, Frankfurtu (kam môžete pohodlne dôjsť autobusom Student Agency), letenky bývajú často výrazne lacnejšie.
- Dĺžka letu: najkratší je priamy let z Viedne, cca. 10 hodín; s prestupmi môže trvať až 16 hodín.

Informačný portál o Thajsku - víza, počasie, letenky a ďalšie informácie - http://www.thajsko.biz/


 • Dovolenka v Thajsku - pre páry - 30.01.2016 10:00 / 05.02.2016 20:00 - 14990 CZK cca. 555 EUR
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Marek Bielik

  Išiel by som hneď znova, nezabudnuteľný zážitok, bol to vlastne môj prvý Váš seminár a odštartoval jednak návštevy ďaľších seminárov, ale hlavne rozsiahle zmeny v mojom vnútri a v mojom okoli.

 • Ivana Nohavová, podnikatelka

  Tento kurz a tát odovolenka bola moja najkrajšia. Bolo to neskutočné, ako som si to užila !!! Vrelo odporúčam!

 • Maryna a Franz

  Na kurz sme sa prihlásili, myslím ako väčšina, aby sme si to mohli skrátka užiť. A však to, čo sa tam stalo, asi nikto neočakával, vrátane nás. Dokázali ste otvoriť srdce absolútne všetkým účastníkom kurzu. A to iba svojou myšlienkou. Vo vzduchu niečo chrlilo a napĺňalo nádherným pocitom prítomnosti, bezpečia a lásky. Tieto energie nás doslova pohltili. Koniec kurzu nás úplne dojal. Márne som sa snažila sa nerozplakať. Franz teda sa snažil "držať", ako chlap. Ale aj jemu tiekli slzy po tvári. Jedným slovom bolo to úplne úžasné! Ešte raz ďakujeme.

 • Lucka

  V septembri sme s Vami boli na Retreate pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoja ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, žensky, ČISTO, PRIRODZENE.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri