Kurzy a semináre

Joni a Lingam

Dancers Club, Koněvova 19 | Praha 3, Žižkov
21. - 22.5.2016Naučte sa intímnu zmyselnú masáž ženského (joni) a mužského (lingam) pohlavia, ktorá pomáha uvoľniť, nabíja telo energiou a rozširuje vedomie.

Na seminár môžete prísť v páre i jednotlivo.
Dozviete sa, čo ste o svojom tele a sexualite chceli vedieť už dávno!


 • Prajete si prežívať rozkoš a lásku v každej bunke svojho tela?
 • Chcete prežívať radostnú sexualitu, nezávisle na tom, či ste vo vzťahu, či nie?
 • Túžite po tom, aby váš partner, či partnerka, presne vedeli, ako sa vás majú dotýkať?
 • Chcete rozprúdiť vaše telo a otvoriť svoje srdce?
 • Chceli by ste sa tešiť zo svojich orgazmov, kedykoľvek si spomeniete?


Objavte a rozvíjajte svoju intimitu

Vďaka zdravej sexualite sme nabití energiou, sme kreatívni, cítime viac živosti a lásky k sebe i druhým i všetkému okolo. Baví nás vstávať. Sme zdravší a veselší. Máme kvalitnejšie medziľudské kontakty. Máme v sebe viac harmónie a rovnováhy.

Práve vďaka sexualite sme sa mohli narodiť vo svojom tele. Je to tá najpôvodnejšej životná sila. Naučte sa ju vo svojom živote poznať, ctiť a rozvíjať.

Dozviete sa:

 • zasvätíme vás do tajov intímnej masáže pre mužov a ženy
 • získate nové informácie a skúsenosti o svojom tele, aj o tele opačného pohlavia
 • spoznáte, ako otvárať ženské a mužské telo pre radosť, lásku a potešenie
 • prežijete a pochopíte, ako súvisí sexualita so zvyškom nášho života (čo to znamená, že sexuálna energia = životná energia) a že vášeň v spálni a vášeň do života spolu úzko súvisia


Navyše zistíte, že nemusíte čakať na Pána Božského, či Tú Pravú, aby ste mohli žiť naplňujúcim sexuálnym životom. Ani nemusí byť váš partner, či partnerka skvele naladený / a vždy pripravený / , aby ste boli v sexualite a živote šťastní.

Radosť a rozkoš v tele je životným právom každého z nás, bez ohľadu na to, či máme partnera, či nie.

Na seminári sa naučíte:

 • lepšie rozumieť sami sebe a svojmu sexuálnemu prežívanie
 • lepšie rozumieť opačnému pohlaviu - rozdiely vo vnímaní a prežívaní u mužov a u žien
 • dotýkať sa partnera / partnerky spôsobom, ktorý podporuje intímne blízkosť aj váše
 • integrovať telesnosť, dušu a ducha - otvoriť a pomôcť druhému otvoriť v telesnosti svoje srdce


Spoznajte odlišné potreby žien a mužov

Potreby ženy a mužov v prijímaní a vyjadrovania potešenie sú často VEĽMI odlišné. A pre nás býva ťažké naozaj pochopiť, že niečo také sa druhému skutočne môže páčiť... ?!

Veľakrát poriadne ani sami nerozumieme svojim potrebám. Je pre nás ťažké ich pomenovať už len pre seba. Nieto pre partnera.

My na kurze túto prácu urobíme za vás! :) Pomenujeme a vysvetlíme to, čo už ste v sebe dávno cítili, ale možno nevedeli, ako to vyjadriť. Pochopíte, prečo pre rad žien dobrá intímna masáž začína kvalitným rozhovorom, empatickým počúvaním a veľkej pozornosti tým častiam tela, ktoré by sme neoznačili ako intímne.

A súčasne, prečo Nemusíme väčšinu mužov pripravovať na masáž penisu hodinovou masážou chrbta a hladením na srdci... A že to na nich naozaj nie je "moc rýchlo", keď túto najcennejšiu časť tela zahrniete do masáže "rovno"... a prečo toto, ale NEPLATÍ pre väčšinu žien!!!

Okrem iného sa ženy sa naučia, že na lásku a potešenie nemusí pasívne čakať, ale môžu ju prežívať, kedykoľvek budú chcieť.

A muži sa môžu stať majstrami celotelových, mnohonásobných orgazmov. A vyberať si, či pri vyvrcholení budú ejakulovať, alebo či prežijú veľkú slasť aj bez ejakulácie. Budú mať na výber. To nie je rozprávka!


Čo keď nemám partnera? Môžem sa zúčastniť?

Prácu so sexualitou má zmysel sa učiť nezávisle na tom, či sme alebo nie sme vo vzťahu. Skrz dotyky seba i druhých sa rozvíjame, rozširujeme svoje obzory, poznávame sama seba a učíme sa obdarovať seba aj druhých. Nemusíme k tomu mať milenecký vzťah. Láskyplný, rešpektuplný dotyk môže prísť aj od úplného "cudzinca" a otvoriť nám nové obzory.

Vďaka dotyku od druhých sa učíme sami seba viac poznať aj milovať. Láskyplný dotyk, ktorý po nás nič nevyžaduje na oplátku, ktorý nie je pozvánkou do vzťahu, ani k milovaniu, je veľkým darom, skrz ktorý sa môžeme otvárať sebe, životu a vo výsledku i druhým.

A čo nám kurz dá ako páru?

Pre väčšinu dvojíc je veľkou úľavou, keď partnera, či partnerku "vzdelá" v tom, ako k druhému pristupovať, niekto iný, nezávislý. Často býva ťažké svojmu drahému, či drahej vysvetliť, čo sa nám páči a čo nie, bez toho, aby sa druhý necítil aspoň trochu predmetný. Alebo nám príde to, čo po nás chcú, nezrozumiteľné. Alebo aj zvláštne.


Mieru intimity pri masáži určujete vy sami

Je pre nás vysoko dôležité, aby ste sa v priebehu kurzu cítili bezpečne a záleží nám na individuálnej pohode každého účastníka. Na kurze vytvárame bezpečnú atmosféru, kde sa môžete venovať objavovaniu a rozvíjaniu svojej vlastnej intimity. Všetko prebieha v chránenom prostredí, medzi ľuďmi s otvoreným srdcom, ktorí možno tak, ako vy majú očakávania, aj obavy, čo sa na kurze bude diať :-)

Mieru intimity v kontakte pri masáži určujete vy sami. Niektoré z inštrukcií možno využijete v plnom rámci až neskôr doma. Naše inštrukcie sú návodom a sprievodcom na začiatku vašej vlastnej cesty za rozšírením horizontu a za obohatením vášho života.

Pri výklade a ukážkach získate cenné informácie. Praktických častí sa zúčastňujete dobrovoľne. Jedinečná a hlboko obohacujúca je oživujúca a transformačná atmosféra, ktorá pri seminári vzniká. Mnoho ľudí sa na kurzy vracia nielen pre ďalšie informácie, ale aj pre prostredie plného ľudskej lásky a inšpirácie.

Hygienické zásady: Pre intímnu masáž je možné použiť latexové, či vinylové rukavice. K dispozícii máme aj dezinfekciu.

Ten najväčší poklad nosíme sami v sebe, vo svojom tele.
Intímna masáž nám pomáha nadviazať mocný, zmyslu-plný kontakt s touto silou v nás a súčasne sa učíme tento dar prebúdzať aj v ostatných. Prináša tak do života radosť a významnú hodnotu nám i našim blízkym.


Čím to je, že intímne masáže prispievajú k zvýšeniu kvality života na všetkých rovinách?

Keď pracujeme so sexualitou, ideme priamo k zdroju. Je to najrýchlejšia cesta, ako podporiť telo i dušu. Ako rozvíjať svoju tvorivú silu. Ako realizovať svoje sny v každodennom živote. Ako prežívať lásku a potešenie mnohonásobne silnejšie, než sme vôbec mysleli, že je možné. Ako sa cítiť slobodne a radostne, napriek praktickému behu života a mnohým záväzkom. Ako mať slobodu voľby ohľadom toho, čo prežívame. A mnoho ďalšieho ...


Z čoho vychádzame pri celostnej zmyselnej (tantra) masáži:

(Uvedené mená sú mená učiteľov, ktorí sa danou oblasťou do hĺbky zaoberali)

 • tantra masáž podľa Andra (Diamond Lotus Institut Berlin)
 • taoistická erotická masáž (Stephen Russel a Jürgen Kolb)
 • intímna masáž pre mužov (PhDr. Joseph Kramer) a pre ženy (Annie Sprinkle) - platí len pre kurz Joni a lingam a prehlbujúce kurzy intímnej masáže
 • thajská masáž
 • intuitívna práca s energiou
 • reiki
 • naše vlastné skúsenosti z osobného života, zo stoviek masážou a kurzov!

Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšiemu a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.


MIESTO: Dancers' Club, Koněvova 19, 130 00 Praha 3 Žižkov Budova Sokol Zizkov - 2. poschodie (po schodoch až do najvyššieho poschodia)

TERMÍN: 21. - 22.5.2016
sobota 10:00 - caa 20:00, nedeľa 10:00 - cca 14:00
registrácia prebieha od 9:30, program začína zľahka po 10:00

Cena kurzovného: 2800 CZK (cca. 100€)

Cena nezahŕňa ubytovanie a stravu. Prespanie na mieste nie je zabezpečené.
Pre študentov a páry a ženy na MD zľava na 2500 CZK za osobu. Pár = partnerská dvojica, nie kamaráti.

Tipy na ubytovanie počas kurzu:

Post Hostel Prague, Moravska ulice
Hotel Jana, Dykova ulice
Ďalšie tipy na ubytovanie nájdete tiež na webe booking.com, tripadvisor.cz a airbnb.czReferencie

1/1

 • Karel & Eliška Hasenkopf

  "Je to zhruba rok, čo sme navštívili váš kurz Joni a Lingam ... od tej doby je všetko v našom živote iné, lepšie a krajšie... vzťahy medzi mnou a Eliškou (manželkou), vzťahy medzi nami a našimi dvoma malými ratolesťami i vzťahy medzi priateľmi získali iné rozmery... priamo prahneme po ďalších kurzoch, vzdelávame sa a vďaka tomu sa nám otvára mnoho ďalších ciest, ktoré chceme preskúmavať... baví nás to, nakoplo nás to... ďakujeme, naozaj zo srdca a láskou ďakujeme, že ste nám pomohli z toho stereotypu, ktorý má v dnešnom živote každý druhý... že sa aj vďaka tomu dostávame k preskúmavaniu hlbšieho vedomia. Ďakujeme, že už sa nehanbíme dávať najavo všetky emócie, za ktoré sme sa predtým hanbili a báli sa ich ukázať... sme toho plní... úplne k prasknutiu ... Veliké VĎAKA!!!! S láskou a úctou k Vám a celému vášmu tímu... "

 • Hana

  "Netušila som, čo to so mnou urobí. Neviem ako to nazvať, či "naplnenie" (to je moc omšelé), alebo pocit blaha až slasti. Pri Bethovenovej a Hendlovej muzike cestou do Olomouca som hľadala slová. Snáď: „Neuveriteľná ľahkosť bytia!!!“

 • Karel Tůma

  "Po seminári je mi dobre, každého a všetko milujem, neviem ako to opísať ale... chce sa mi žiť, chce sa mi riešiť veci, meniť ich, skúmať... a tak, pred tým to bolo úplne opačne, v podstate vlečúca mierna depka.... teraz ma to na svete baví, baví ma dávať (radosť, úsmev, pozornosť, starať sa o partnerku, nie preto aby som mal pokoj, ale pretože ma to baví). "

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri