Kurzy a semináre

Premiéra filmu Art of Being s osobnou účasťou ALANA LOWENA

Tanečné divadlo Ifjú Szivek, Mostová 8 | Bratislava
19.10.2017Láska, prijatie a sloboda


Film Art of Being vám zmení pohľad na život a vzťahy


TRAILER


Chcete byť v živote šťastní, slobodní a milovaní? Túžite zažiť pocit skutočného splynutia so svojím Ja a aj svojim partnerom? Alebo sa neviete zbaviť starých duševných rán, ktoré vám nedovolia naplno sa poddať novým životným okamihom?

Intimi si pre vás pripravilo jedinečnú a neopakovateľnú možnosť, ako pootvoriť dvere, ktoré vám zmenia život, ak im dáte šancu. Vo štvrtok 19. októbra sa totiž uskutoční premietanie unikátneho dokumentu s názvom The Art of Being (Umenie bytia) od úspešného slovenského fotografa Martina Vrabka, ktorý je zároveň aj dlhoročným lektorom tantry.

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových tantrických workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Art of Being. Vďaka nim a Alanovej pomoci tak ľudia po celom svete nachádzajú svoju vlastnú spirituálnu cestu k sebe samému, nachádzajú dvere do svojho vnútra, ktoré im spoločnosť, výchova či bolestivé životné udalosti zatvorili.

Pochopia, že svet a spoločnosť, v ktorých vyrastali ich žiaľ nenaučili, ako skutočne milovať svoje pravé ja, a to bez akýchkoľvek výhrad. Nakoniec začnú akceptovať všetky aspekty seba samého, svoju prirodzenú sexualitu a čerpať z nej energiu na každý ďalší deň.


Vďaka filmu budete mať viac než unikátnu možnosť nazrieť, ako to na Alanovych tantrických workshopoch vyzerá a dozvedieť sa, čo privádza ľudí všetkých vekových kategórií na jeho vypredané semináre. Dokument zachytáva mužov i ženy v tých najúprimnejších osobných spovediach a intímnych momentoch, ktoré sú často veľmi bolestivé, no zároveň úžasne oslobodzujúce. „Umenie bytia je spôsob, ako objavovať seba samého a svoju podstatu. Sú to momenty uvedomenia si, že nie ste takou osobou, ktorou si myslíte, že v dôsledku výchovy ste. Začnete sa sami seba pýtať, kde bolo vaše pravé Ja po celý ten čas. Prestane sa báť preciťovať vaše vnútro, začnete akceptovať smútok, zraniteľnosť, ale i radosť či eufóriu,“ vysvetľuje Alan.

Unikátny dokument The Art of Being je vhodný nielen pre jednotlivcov, ale aj pre páry, ktoré sa snažia nájsť k sebe stratenú cestu či chcú vzťah povýšiť na inú úroveň vzájomného bytia plného skutočnej lásky a porozumenia.

Názorne vám ukáže, čo všetko dokáže hľadenie do očí, pravá prítomnosť v spoločnom okamihu či vedomý dotyk, nielen ten fyzický, ale i vzájomný dotyk dvoch duší.


Filmový titulkami však spirituálny večer nekončí, Intimi pre návštevníkov pripravilo po premiére skutočne unikátny zážitok v podobe

panelovej diskusie,

ktorej sa zúčastní nielen

filmár Martin Vrabko, ale aj samotný

zakladateľ The Art of Being – Alan Lowen!

A potešenia na úvod i na záver. Večer nám otvorí

MORYA,

predstaviteľka svetového formátu v gongovej hudbe a

záver večera si spríjemnime spoločnými diskusiami pri dobrom občerstvení.


Láska, smútok, zraniteľnosť, úľava či sloboda. Toto všetko môžete do hĺbky prežiť a pocítiť aj vy počas premietania dokumentu The Art of Being, ktorého premiéra prebehne 19. októbra. Záleží len na vás, či to sami sebe umožníte.TRAILERALAN LOWEN

Zakladateľ The Art Of Being® (Umenie Bytia), je jeden z popredných svetových sprievodcov pre ľudí, ktorí sa chcú učiť integrovať a oslavovať všetky aspekty svojho osobného života a bytia. Už viac ako 40 rokov organizuje zážitkové workshopy a dlhodobé tréningy po celom svete, ktoré oslovujú základné osobné témy skutočných životov ľudí. Študoval psychológiu na londýnskych a oxfordských univerzitách. Medzi jeho osobných mentorov patria Dr. Carl Rogers, jeden zo zakladateľov hnutia human potential, a mystik Osho Rajneesh, s ktorým strávil 8 transformujúcich rokov. Ku koncu 80-tych rokov založil The Art of Being® ako cestu osobného rastu a spirituálneho prebudenia. Jeho workshop Body, Heart and Soul (Telo, srdce a duša) bol hlavnou témou autrálskeho filmu z roku 1991, “Sacred Sex”. V roku 2002 vyhral cenu britského časopisu Kindred Spirit za jeho prácu v oblasti osobnej transformácie. Počas jeho rokov v USA bol pravidelným prednášajúcim na americkom Omega Institute a Kripalu.KDE: Tanečné divadlo Ifjú Szivek, Bratislava, Mostová 8

KEDY: 19:00

CENA:

EARLYBIRD 15€ do 5.10!

od 6.10. 20€


Film je kombinovane v jazyku českom, slovenskom a anglickom s anglickými titulkami.galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri