Kurzy a semináre

Retreat pre páry na Váňovom statku - VÁŠEŇ A LÁSKA

Váňuv statek, - | Pelhřimov
20. - 22.1.2017


 • Chcete zažiť Vedomé milovanie, vášnivé aj romantické chvíľky so svojím partnerom?
 • Naučiť sa rituál sexuálnej mágie - spoznať, ako spojiť sexualitu a prácu so zámerom?
 • Spoznať liečivú, uzdravujúcu a vzrušujúcu silu intímnej masáže pre mužov a ženy?


Či už prežívate krásny vzťah plný porozumenia, alebo ste vo fáze, ktorú sprevádza bolesť a neporozumenie, na tomto kurze budete mať príležitosť lepšie porozumieť rozdielom medzi sebou a naučiť sa spolu komunikovať a vychádzať tak, aby ste sa navzájom lepšie podporovali.

Jedna z najdlhších foriem kurzu pre páry vám umožní nielen oveľa väčšie prepojenie vašich sŕdc, ale súčasne Vám dá efektívne nástroje pre ďalšie smerovanie vášho života.


Zamilujte sa znova, alebo ešte viac, do svojho partnera


Cesta k extáze potrebuje solídne základy. Pravá duchovnosť začína v našom tele a v našom srdci. Počas niekoľkých dní v očarujúcom prostredí sa bližšie pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.

Naučíte sa transformovať konflikt vytvárajúci odstup v extatickú energiu láskyplného spojenia. Lepšie pochopíte, čím môžete obdarovať seba navzájom aj svoje okolie, a svoju spoločnú cestu uvidíte v širších súvislostiach.

 • Chcete prežívať viac radosti, lásky a vášne?
 • Chcete prehĺbiť milovanie, aby sa stalo zdrojom extázy?
 • Chcete, aby bol váš muž skutočnou oporou, dokázal prejsť cez vaše emócie a ešte viac vás miloval?
 • Neviete si niekedy rady s emóciami vašej ženy?


Táto a ďalšie témy preberieme práve na tomto kurze pre páry. Bližšie sa pozriete na to, čo vás na vašej spoločnej ceste brzdí a čo vás podporuje.


Na tomto kurze pre páry sa naučíte:

Vedomé milovanie:

Ako premeniť vzrušenie v dlhotrvajúce prežitky lásky a radosti trvajúce aj po sexe

Harmonická komunikácia:

Efektívne riešenie emócií, hádok a nedorozumení v komunikácii medzi mužom a ženou

Spoločný zámer:

Vytvorte si spoločný zámer a naučte sa ako ho podporiť prostredníctvom efektívneho zacielenie životnej energie a sexuálnej mágie

Intímne masáže:

Naučíte sa intímnu masáž, ktorá urobí radosť každému a berie ohľady na rozdielne potreby mužov a ženy. Ďalšie témy, o ktorých si budeme rozpávať.


 • Aké sú skutočné rozdiely medzi mužmi a ženami na duševnej a sexuálnej rovine?
 • Ako využiť intímny vzťah pre duchovný rast?
 • Ako prehĺbiť milovanie tak, aby sa stalo božským nástrojom pre prežitok extázy?
 • Ako využiť nevyhnutné ťažkosti v intímnom vzťahu ako katalyzátor pre ešte hlbšie spojenie sŕdc?
 • Akú úlohu hrá vo vzťahu žiarlivosť a ako s ňou zaobchádzať?
 • Ako pretaviť konflikt a odstup v láskyplnej a intenzívnej spojenie?
 • Pre ženy: ako zmysluplne vyjadrovať to, čo cítiš a čo ťa vo vzťahu trápi aj teší?
 • Pre mužov: ako rozumieť "náladám" ženy a čo majú spoločné s tvojou životnou cestou?
 • Pre oboch: ako najlepšie podporiť seba navzájom a prispieť svetu okolo vás?

Vedenie kurzu je živé, humorné, provokatívna, plné vhľadov a praktického porozumenie a múdrosti, ktoré inšpiruje mužov i ženy k životu z hĺbky ich sŕdc.
V skupine pracujeme formou výkladu, praktických ukážok a odpovedí na konkrétne témy. V cvičeniach zakúsite princípy pre hlbšie spojenie, podporu lásky, nárast energie a rozšírenie vedomia. Verejná cvičenia nevyžadujú intímne dotyky ani nahotu. Cvičenia vedomého milovania, ktorým vás vo výklade prevedieme, budú prebiehať v súkromí vašich izieb.

Lektori: Mgr. Denisa Říha Palečková, CSB a Ing. Richard Vojík, CSB

Prinášajú úplne nový pohľad na intimitu a metódy, ako túto oblasť využiť pre zdravie, šťastie, partnerský život a osobný rozvoj. Vďaka svojim kurzom, prednáškam a článkov pomohli od roku 2002 už niekoľko tisícom ľudí k radostnejšími a naplnenému životu. Sú známi predovšetkým vďaka zostaveniu celostnej zmyselnej masáže, ktorá sa u nás rýchlo rozšírila pod názvom tantrická masáž.

Vytvorili centrum masáží a osobného rozvoja Tantra Spa Prague. Spoločne s Josephom Kramerom, PhD. priniesli z USA do SR novú profesiu Sexological bodywork, s mimoriadnymi účinkami v somatickom vzdelaní i liečení.

V roku 2013 založili Európsku akadémiu somatického vzdelanie - EASE, s cieľom sprístupniť benefity práce s telom širokej verejnosti a zabezpečiť certifikáciu profesionálov. Sú autormi výukového DVD Umenie dotyku.

Kurzy a semináre pre páry usporadúvame už od roku 2006. Stovky párov v priebehu niekoľkých dní úplne zásadným spôsobom prečistili, transformovali a posunuli svoj vzťah do novej dimenzie.

Ubytovanie a strava:

ubytovanie na Vaňovom statku v dvojlôžkových izbách, strava formou plnej penzie

Termín: 20.-22.1.2017

 • piatok 20:00 - nedeľa 14:00
 • registrácia a večera začína o 19:30, program krátko po 20:00

Kurzovné + ubytovanie + plná penzia: 9900 CZK (cca 366 EUR) / pár.

Ak si želáte izbu s vlastným sociálnym zariadením, cena je o 1000 CZK vyššia - cca 37 EUR

Viac info o ubytovani najdete tu http://www.vanuv-statek.cz/uvod

Pozrite si rozhovor s Denisou a Richardom tu https://video.aktualne.cz/dvtv/sex-jako-klic-k-lep...

Máte otázky? Pytajte sa nás na info@intimi.sk


 • Retreat pre páry na Váňovom statku - LÁSKA A VÁŠEŇ - 20.01.2017 20:00 / 22.01.2017 14:00 - 9900 CZK, cca 366 EUR
 • objednať vstupenku

Referencie

1/1

 • Tomáš (35), technológ

  Richard a Denise, stretnutie s Vami na Retreatu pre páry koncom septembra na Slapech, bolo pre náš vzťah s partnerkou veľmi dôležité. Napriek tomu, že sme nemali skúsenosti so žiadnou inou podobnou školou, bolo to presne ONO. Konečne som pochopil veci, o ktorých sme sa v mladosti doma, ani v škole neučili. Veci tak dôležité pre život a tak opomínané školským systémom. Boli ste pre mňa prvý, ozajstní, životný učitelia. Ďakujem, že ste a hlboko sa klaniam Vašim vedomostiam. Ďakujem, že svoje vedomosti odovzdávate ďalej tak prirodzeným a ľahko pochopiteľným spôsobom. Otvorili ste moje srdce a naplnili ho láskou.

 • Jana

  Vôbec som si nedokázala predstaviť, že by sa manžel so mnou zúčastnil akejkoľvek akcie typu seminár pre páry a už vôbec nie niečoho, ako robí Deniska s Richardom. Ale stalo sa, boli sme v Pepi ... !!! Bolo to skvelé a od tej doby sa u nás doma dejú zázraky. Úplne nám to vlialo novú energiu a moc si ho vážim a oceňujem za to, ako tam do toho išiel ... Ďakujem !!!

 • Lucka (33), matka

  V septembri sme s Vami boli na Retreatu pre páry a nadchlo nás to. Páčil sa mi Váš nenútený prístup, Tvoje ženskosť, Richardov humor. Cítila som sa potom tak vznešene, ženské, ČISTO, PRIRODZENE. Deň bol krasný, aj keď bol šedý.

 • Mirek (38), majiteľ a vedúci CK

  Moc si to spolu od nášho-vášho víkendu užívame, samozrejme sme museli čeliť prívalovej vlne všednej reality, ale snáď sme ten nápor ustáli a budeme sa snažiť to, čo sme načerpali, uchovávať.

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri