Kurzy a semináre

Workshop Zvodnej a Šťastnej Ženy

LOTUS jogové centrum, Palisády, Kuzmányho 4 | Bratislava


Chcete prehľbiť svoj vzťah a do svojho života vniesť nové rozmery intimity? Ako mať naplnený vzťah, neupadnúť do stereotypu, udržať si vášeň a energiu, byť spokojná a šťastná?

Či už ste single, alebo vo vzťahu, Workshop a Kurz je určený práve pre vás. Je pre všetky ženy, ktoré chcú rozprúdiť životodárnu (sexuálnu) energiu, ktorá drieme v nás.

Tento Workshop je úvodom do Kurzu zvodnej a šťastnej ženy. Kurz pozostáva z viacerých stretnutí, kde pôjdeme do hĺbky a kde si v bezpečnom ženskom kruhu preberieme témy týkajuce sa sexuality a vzťahov. Môžete však absolvovať aj len Workshop samotný.

To, čo sa naučíme na týchto stretnutiach, môžete využiť, aj keď práve teraz partnera nemáte a chcete byť dobre pripravená na nový vzťah a muža. A však rovnako to využijete, aj keď ste vo vzťahu. A to či už „čerstvom“ – a chcete ísť na to správne, chcete byť spokojná a zvodná žena, alebo ste v dlhodobom vzťahu a cítite stereotyp, úpadok, iskra a vášeň sú už cudzie slová a chcete to vrátiť späť a oživiť.

Ak chcete žiť oveľa plnší život, najskôr musíte poznať svoj vlastný potenciál – kto naozaj ste. Meditácia je cestou do tohto poznania. Je metodológiou vedy podvedomia. Tá je súčasťou workshopu. Tiež sa naučíte, ako prebudiť ženskú energiu a pochopíte tú mužskú.

Workshop je pre skupinu 10-15 žien.

Na WORKSHOPE sa ďalej naučíte:

  • 3 základné kľúče – pohyb, dych a hlas
  • Ako tieto 3 kľúče aplikovať v praxi
  • Tanec – pôjde najmä o rozpohybovanie panvy, čo je pre nás ženy nesmierne dôležité. Panvu si precvičíme špeciálnymi cvikmi, ktoré nám vrátia ženskosť. Totižto uvoľnené svaly panvového dna sa môžu prejaviť nepríjemnou inkontinenciou, ale aj menšou citlivosťou pri sexe. Preto je dobré robiť cvičenia, vďaka ktorým sa my ženy cítime opäť vo forme.
  • Meditáciu Eleny Tonetii - uvolnenie limitujúcich vzorcov a ich prepis - Kto ovláda náš život? Sú to ľudia okolo nás navyknuté zvyky našich rodičov, naše emócie? Čo je to, čo nás v živote spomaľuje? Ste spokojná s tým, ako funguje váš doterajší život? Nie? Teraz je čas na zmenu! Na čo ešte čakať. Získajte svoju slobodu.
  • Povieme si o Kurze zvodnej a šťastnej ženy, ktorý nasleduje za workshopom, na ktorý sa môžete pridať. Ide o cyklus 4 stretnutí v uzavretej skupine žien, kde pôjdeme hlbšie do témy. O Kurze si môžete pozrieť viac TU.


Na vašej ceste zvodnej Ženy Vás bude sprevádzať odborníčka

Juliana Berkyová, CSB

Ponúka poradenstvo, párom aj jednotlivcom v oblasti sexuality, sebarozvoja a intimity, rôzne transformačné programy pre ženy a mužov. Kurzy, semináre nie len tantrických masaží, ale aj výuku orgazmickej jógy, koučing a meditácie.

Juliana Vás s láskou a úctou bude sprevádzať na vašej ceste za sebapoznaním. V roku 2013 založila centrum tantrických masáží - Tantrasecrets v Žiline. Po absolvovaní ročnej celostnej zmyselnej Tantrickej školy masáže absolvovala ešte niekoľko tantrických výcvikov v Čechách, učila sa u tantrických majstrov v Rakúsku, Švajčiarku a Nemecku. Absolvovala rôzne kurzy so zameraním na relaxačné a thajské masáže, aromaterapiu, prácu s energiou, reiky. Neustále sa vzdelávala a vzdeláva do dnes. Úspešne absolvovala Kalifornský výcvik Sexological bodyworker. (Sexological bodywork – je sexuologická práca s telom, nová profesia, ktorá má certifikát schválený štátom Kalifornia v USA). Ponúka zážitkové somatické vzdelanie aj liečenie v sexualite s presahom do iných oblastí života. Tohto roku má tu česť a je súčasťou tohto úžasného výcviku ako kouč po tejto nádhernej ceste viesť aj ďalších ľudí. Táto práca je o neustálom napredovaní po ceste, ktorá sa nám postupne ukazuje. Učí ľudí aby sa nebáli rozvíjať vlastnú sexualitu, ale aby spolu s ňou rástli stále viac a viac. Jej práca ju napĺňa neskutočnou radosťou a energiou, pretože môže predávať ďalej nadobudnuté vedomosti a skúsenosti a pomáhať ľuďom v duchovnom a sexuálnom raste.

Juliana je aj v našej PORADNI a možete sa na ňu obrátiť.

KDE: LOTUS Jogové centrum, Bratislava – Palisády: Workshop bude prebiehať v krásnych priestoroch historickej vily, kde sídli jogové centrum. Priestor má príjemnú a výbornú atmosféru na tento druh podujatí.

CENA: 69€

KEDY: termín pripravujeme, svoje miesto si môžete rezervovať objednávkou kliknutím nižšie. Ak máte otázky, kľudne nám napíšte na info@intimi.sk. :)galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri