Kurzy a semináre

Pôžitkový víkend pre baculky

Hotel Elizabeth , | Trenčín


"Dopraj svojmu telu pôžitok.“

Milé baculky,

  • Kedy naposledy ste svojmu telu dopriali uvoľnenie?
  • Zaplávali si a cítili radosť z pohybu? Ľahkosť tela.
  • Kedy ste si dopriali „odplavenie“ všetkého nahromadeného stresu v podobe sauny?
  • Užili si krásne prostredie a starostlivosť o seba?
  • Kedy ste pohladilii svoje telo voňavými olejmi a dopriali mu tak výživný dotyk?

Ak bola vaša odpoveď, že je to už hodne dávno, máme tu niečo pre vás!

Špeciálny pôžitkový víkend pre baculky!

Prečo baculky?

Lebo vieme, že v našej spoločnosti sa im nedáva až taký priestor a pozornosť.

Baculky sa častokrát za svoje telá hanbia. Odsúvajú preto pôžitok z pohybu, z masáže, z dotykov, dobrého jedla a prostredia. Cítia sa nepríjemne, keď sú obklopené „dokonalými“ telami.

A preto sme mysleli práve na VÁS, milé baculky!

Tento pôžitkový víkend je určený iba pre malú skupinu žien (10-15 osôb), aby sme zabezpečili dôverné prostredie.

Vybrali sme pre vás priestory nádherného štvorhviezdičkového hotela Elizabeth v Trenčíne, kde je k dispozícii wellness v atmosfére starého Ríma, ktorý zaručuje kompletný presun mysle a tela do tých najsnovejších a najvzdialenejších miest.

Fotografie hotela nájdete v galérii a viac informácií o hoteli si môžete pozrieť TU.

ČO JE K DISPOZÍCII:

  • Hydromasážny bazén,
  • Fínska, Rímska, Bylinková, Parná sauna
  • Studená hmla a tropický dážď
  • Ľadová drť


V čom je náš víkend špeciálny?

Wellness priestory budú pre našu skupinu UZATVORENÉ, v sobotu v popoludňajších hodinách. Nikto ďalší v rezervovanom čase nebude mať do týchto priestorov prístup. Už žiadny ostych, či hanba za svoje telo.

Iba pôžitok a relaxácia!

Medzi "svojimi" sa totiž nemáte prečo báť obliecť do plaviek, či zdielať svoje pocity. Všetky prežívajú to isté.

Navyše prihláseným ženám vytvoríme uzatvorenú skupinu na Facebooku, kde sa okrem iného budete môcť vopred zoznámiť, prípadne dohodnúť i na spoločnom ubytovaní.

PROGRAM:

Súčasťou bude spoločné úvodné naladenie sa a zoznámenie sa skupiny pri kávičke a dobrom zdravom jedle. Spoznanie sa a možné zdieľanie svojich pocitov zo sveta baculiek.

Ukážeme si, ako byť príťažlivá a dobre sa cítiť vo svojom tele. Napríklad aj vďaka spodnej bielizni, ktorú si budete môcť pozrieť naživo a vyskúšať. Už žiadne náhodné vyberanie z eshopu a tŕpnutie „či mi to bude dobré a ako v tom asi budem vyzerať“. Či už máte partnera, alebo nie, bielizeň nám dodáva dobrý pocit a sebavedomie. Je dôležité si dopriať aspoň jeden kvalitný kúsok vo svojom šatníku. Ďalej si predstavíme rôzne olejčeky a vône, ktoré napomáhajú prijať telá v ich naozajstnej kráse. Povieme si, aký je dôležitý dotyk samej seba, vnímanie svojho tela, pri ktorom práve aj olejčeky sú výborným pomocníkom a priateľom.

KTO VÁS BUDE SPREVÁVADZAŤ:

Katarína Krajčovičová

-Zakladateľka projektu „Život baculky“

Snažím sa svojím vlastným príkladom dodávať baculkám odvahu žiť presne tak, akoby žili, keď by už schudli a boli štíhle. Tu a teraz. Neobmedzovať svoje sny, plány, chute, či potešenia. Som baculkou už od svojho detstva a preto si dovolím tvrdiť, že vás chápem - to čo cítite a prežívate každý jeden deň. Preto je i pobyt koncipovaný takto a nie cez výživových poradcov a trénerov. S Máriou sa budeme snažiť vás dostať opäť k sebe - k svojmu telu! A ja sa na ti už veľmi teším.

Mária Malecká

-Zakladateľka Intimi

Cieľom Intimi je podporovať vyjadrenie intimity, vášne, ženskej energie, prirodzenosti a sexuality. A to je s telom nevyhnutne prepojené. Príjmať svoje telo, mať ho rada, dopriať mu pôžitok, dopriať mu dotyky… Aj dotyky sama sebe sú dôležité, aby ich vedela žena príjmať aj od muža. A teda s príjmaním svojho tela si rozvíjame aj svoju intimitu. Takže som veľmi šťastná, že sme s Katkou tento pôžitkový víkend zorganizovali a doprajeme vám, aby ste si tieto pôžitky dovolili, a to nie len počas tohto víkendu, ale aby ste to aplikovali ďalej v živote a stalo sa to vašou prirodzenou súčasťou.


KDE: 4* Hotel Elizabeth v Trenčíne

CENA: 189€

ČO JE SÚČASŤOU CENY: ubytovanie v dvôjlôžkových izbách superior, polpenzia (gastronómia hotela má vysoký štandard), bazén, wellness - uzavreté pre našu skupinu v poobedňajších hodinách, sprievodný program.

Kto má záujem o samostatnú jednolôžkovú izbu, príplatok je 25€/osoba/noc

KEDY: termín pripravujeme, svoje miesto si môžete rezervovať objednávkou kliknutím nižšie. Ak máte otázky, kľudne nám napíšte na info@intimi.sk. :)


galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri