Kurzy a semináre

Kurzy pre mužov – ako sa stať lepším milencom

Žilina, Ul.Republiky 19 | Žilina


Pozývame Vás na kurz seba rozvoja pre mužov, ako sa stať lepším milencom. Staň sa mužom, po ktorom túži každá žena! Neváhajte sa prihlásiť na kurz ako sa stať lepším milencom, ktorý ti ukáže, po čom ženy túžia. A už nikdy pre teba nebude sex iba rutinou! Ukážeme ti, ako je dôležité uvedomiť si, že príprava na sexuálny akt nie je len záležitosťou telesnej stimulácie, ale aj vzájomnej harmonizácie medzi partnermi, ktorá predpokladá dôveru, úprimnosť, tvorivosť a mnoho ďalších citových a duchovných vlastností.

Kurz zahŕňa:

  • ako pracovať s mužskou a ženskou polaritou
  • po čom ženy túžia (myslenie žien, emócie, túžby)
  • anatómia orgazmu
  • prax na figurantke (môžete sa len pozerať, pokiaľ by ste si to nechceli vyskúšať)
  • spätná väzba figurantky, čas na otázky a odpovede


Čo si zobrať so sebou?

- pohodlné oblečenie, karimatku

Miesto konania: Ul.Republiky 19, 01001 Žilina


Individuálny kurz pre jednotlivca:

Cena kurzu: 300 EUR

Kurz bude prebiehať s figurantkou, vami a s lektorom. Dĺžka kurzu je 4 hodín. Staňte sa lepšou milenkou a dohodnite si termín. Bližšie informácie na info@intimi.sk .


Lektorka kurzu: Juliana Berkyová, CSB.

V roku 2013 založila centrum tantrických masáží - Tantrasecrets v Žiline. Po absolvovaní ročnej celostnej zmyselnej Tantrickej školy masáže absolvovala ešte niekoľko tantrických výcvikov v Čechách, učila sa u tantrických majstrov v Rakúsku, Švajčiarku a Nemecku. Absolvovala rôzne kurzy so zameraním na relaxačné a thajské masáže, aromaterapiu, prácu s energiou, reiky. Neustále sa vzdelávala a vzdeláva dodnes. Úspešne absolvovala Kalifornský výcvik Sexological bodyworker. (Sexological bodywork je – sexuologická práca s telom “Sexological bodywork”, je to nová profesia, ktorá má certifikát schválený štátom Kalifornia v USA). Ponúka zážitkové somatické vzdelanie aj liečenie v sexualite s presahom do iných oblastí života. Tohto roku má tú česť a je súčasťou tohto úžasného výcviku ako kouč, po tejto nádhernej ceste viesť aj ďalších ľudí. Táto práca je o neustálom napredovaní po ceste, ktorá sa nám postupne ukazuje. Učí ľudí, aby sa nebáli rozvíjať vlastnú sexualitu, ale aby spolu s ňou rástli stále viac a viac. Jej práca ju napĺňa neskutočnou radosťou a energiou, pretože môže predávať ďalej nadobudnuté vedomosti a skúsenosti a pomáhať ľuďom v duchovnom a sexuálnom raste.


galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri