Kurzy a semináre

Kurzy pre ženy - ako sa stať lepšou milenkou

Via Prudentia , Vajnorská 98/d | Bratislava
12.11.2016


Pozývame Vás na kurz seba rozvoja pre ženy, ako sa stať lepšou milenkou. Staň sa ženou po ktorej muži túžia. Buď znova žiarivá, zmyselná, sebavedomá žena. Dovoľ si prežívať radosť a potešenie naplno! Na kurze sa naučíte ako vniesť do svojho života ešte viac vášne.

Kurz zahŕňa:

  • tanec
  • ako pracovať s mužskou a ženskou polaritou
  • po čom muži túžia
  • ako zaujať muža
  • anatómia penisu
  • prax na živom modely (môžete sa len pozerať, pokiaľ by ste si to nechceli vyskúšať)


Čo si zobrať so sebou?

- pohodlné oblečenie, karimatku

Miesto konania: Via Prudentia Vajnorská 98/d, 831 04 Bratislava


Individuálny kurz pre jednotlivca:

Cena kurzu: 190 EUR

Začiatok: sobota o 10:00, obed 13:00 – 13:45, koniec 16:45

Kurz bude prebiehať v skupine, min.3 osoby.

Individuálny kurz pre jednotlivca: Cena kurzu: 370 EUR. Kurz bude prebiehať s figurantom, vami a s lektorom. Dĺžka kurzu je 4 hodiny. Staňte sa lepšou milenkou a dohodnite si termín. Bližšie informácie na info@intimi.sk .


Lektorka kurzu: Juliana Berkyová, CSB.

V roku 2013 založila centrum tantrických masáží - Tantrasecrets v Žiline. Po absolvovaní ročnej celostnej zmyselnej Tantrickej školy masáže absolvovala ešte niekoľko tantrických výcvikov v Čechách, učila sa u tantrických majstrov v Rakúsku, Švajčiarku a Nemecku. Absolvovala rôzne kurzy so zameraním na relaxačné a thajské masáže, aromaterapiu, prácu s energiou, reiky. Neustále sa vzdelávala a vzdeláva dodnes. Úspešne absolvovala Kalifornský výcvik Sexological bodyworker. (Sexological bodywork je – sexuologická práca s telom “Sexological bodywork”, je to nová profesia, ktorá má certifikát schválený štátom Kalifornia v USA). Ponúka zážitkové somatické vzdelanie aj liečenie v sexualite s presahom do iných oblastí života. Tohto roku má tú česť a je súčasťou tohto úžasného výcviku ako kouč, po tejto nádhernej ceste viesť aj ďalších ľudí. Táto práca je o neustálom napredovaní po ceste, ktorá sa nám postupne ukazuje. Učí ľudí, aby sa nebáli rozvíjať vlastnú sexualitu, ale aby spolu s ňou rástli stále viac a viac. Jej práca ju napĺňa neskutočnou radosťou a energiou, pretože môže predávať ďalej nadobudnuté vedomosti a skúsenosti a pomáhať ľuďom v duchovnom a sexuálnom raste.


  • Kurz pre ženy - ako sa stať lepšou milenkou - 12.11.2016 10:00 / 12.11.2016 17:00 - 190 EUR
  • objednať vstupenku

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri