Kurzy a semináre

Intiminight

Praha, |


Martin a Lucia by vás radi pozvali na zmyselný workshop v láskyplnej atmosfére ... INTIMNIGHT, na tému Rituál prebúdzania a potešenia zmyslov. Zmyselný priestor pre objavovanie hlbších intímnych zážitkov.

Naše telo bolo obdarované piatimi alebo šiestimi zmyslami :-) Zmysly, ktoré nám doprajú prežívať tento svet a tešiť sa z neho.

Zrak, čuch, sluch, hmat, chuť a cit.

Mnoho týchto zmyslov je otupených, pretože svoju pozornosť zameriavame viac na vonkajší svet, ako na seba a svoje pocity... Pocity sú však často tým, čo nám môže dať odpovede na základné otázky v živote, ako napr.: "Je to pre mňa vhodné? Zdravé? Mám tu byť, či nie? " ... a oveľa viac. Byť v spojení so svojimi zmyslami neznamená len si užívať, ale naozaj žiť najlepší život pre seba a neskôr aj pre druhých.

Na tomto kurze budeme
Cez vzrušujúce a napínavé dráždenie zmyslov prebúdzať citlivosť tela, nabíjať sexuálnu polaritu a pripravovať naše telo na zmyselný a hlboký intímny zážitok, ktorým môže vyvrcholiť váš večer. Tento zážitok môže mať takú podobu, akú si sami určíte. Môže to byť zmyselná masáž alebo partnerské vedomé milovanie.

Prečo ísť na Intimnight?

Jednoducho preto, že inde nezažijete tak úžasný zážitok.
Chcete prežívať krásne intímne chvíle, ale nemáte pre nich ideálne prostredie a podmienky?
Skúšate nové veci, aby ste vystúpili z navyknutého stereotypu a posunuli sa ďalej?
Túžite spoznať nový rozmer sexuality? Dáme vám inšpiráciu, ktorú by ste inde ťažko hľadali.

Naše večery vám vnesú tantrické a iné zmyselné techniky do vášho bežného života!

Podrobnejšie o kurze:


Úvod do témy
Každý Intimnight môže mať iné témy - v úvode vás zoznámime so zvolenou témou a všetkým, čo zahŕňa. Zoznámime vás s technikami aktuálnej témy. Zopakujeme pravidlá večera. Zoznámime sa a uvedieme večer.

Inšpirácia
Otvorený priestor, v ktorom sa môžete inšpirovať a zdokonaľovať v umení sexuálnej alchýmie, zmyselných masáží, hravom BDSM, tantrických technikách a technikách vedomého milovania.

Pre koho je Intimnight určený?
Vítaní sú začiatočníci aj skúsení, páry i jednotlivci.

Kde?
Štúdio "Paragate", Kodaňská 432/15, Praha 10.

Čo so sebou a dress code?
Dress code: ženám odporúčame zmyselné spodné prádlo, ktoré podčiarkuje atmosféru (napríklad čierne čipkované so zmyselnou košieľkou, či saténovým županom je ideálne, fantázii sa medze nekladú). Mužom odporúčame tiež pekné spodné prádlo, nohavice a košeľu. Dobrovoľné predmety: môžete si priniesť svoje obľúbené erotické pomôcky a ruže pre ženy ...

Pravidlá:
Na kurze sa stanovujú jasné pravidlá, skôr než večer začneme. Radi vám oznámime podrobnosti aj mailom. Najdôležitejším pravidlom je, že sa nikto nechová tak, aby prekračoval komfortnú zónu druhých.


Referencie

1/1

  • L.

    Bolo to veľmi fajn, uvedomila som si, čo ma brzdí v mojom prežívaní. Tiež sme sa na seba s mužom krásne naladili, čo sa nám v poslednej dobe veľmi nedarilo. vďaka

  • K.

    Bolo to pre mňa nové, prirodzené a otvárajúce.

  • J.

    Bolo to super, tiež sa mi to veľmi páčilo!

galéria

video

facebook

instagram

Tiež by Vás mohlo zaujímať

partneri