Vášeň, ktorá sa hromadila roky

Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ I.

ďalšia
poviedka
Nemala som sex 3 roky a čo potom?
Poviedka

Nemala som sex 3 roky a čo potom?

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Skúsená? |
publikované: 20.11.2015 | autor: Leona

Ani neviem ako to ubehlo. Keď som sa nad tým zamyslela, až som sa zľakla. Ja som 3 roky nemala sex? Dievčatá, veď ja už som pacientka. Smiali sme sa všetky na môj účet. Už ani neviem, aké to je. Možno to už ani neviem. Robili sme si prdel.

Nemala som na sex ani pomyslenie

Tie 3 roky, to bolo obdobie, kedy mi život ani nedal šancu mať pocit, že mi sex chýba. Nejako sa veci vyvinuli tak, že bolo vždy niečo dôležitejšie ako súkromný život z tej intímnej stránky. A bolo toho na mňa za posledné roky naozaj dosť. Možno to poznáte...

Neuveríte, ale netrpela som tým, lebo som mala hlavu inde. Pravda je, že po každom sexe je hlava ľahšia a možno aj moje problémy by sa pominuli skôr, ale bolo to tak, ako to bolo.

Žene ide sex cez hlavu, preto pekný chlap ani na sex nestačí

A potom... Nevyspím sa len tak s niekým. Aj na sex potrebujem chlapa, ktorého „môžem“. Aj keby som už niekedy chcela byť v tomto iná, neviem to.

Len čo, keď niektorí sa zdajú aj v pohode, ale po káve alebo inej príležitosti ich viac poznať, prehovoriť s nimi, ma väčšinou prejde chuť. Takže nemám chuť ani na kávu. Viem vždy ako to dopadne. Žila som si teda s klapkami na očiach a uzavretá do seba.

„No a čo? Proste som tri roky nemala chlapa. Som normálna aj tak.“ Vravela som si.

Keď zrazu niekoho „môžem“


Až raz. Asi po 3 rokoch, čo som ho poznala na facebooku, som sa s ním stretla. Ja už asi z nikoho neodpadnem a už vôbec nie na prvý pohľad. Ale, po dlhom čase mi niekto nevadil a stále sme mali o čom. Tak som si povedala, že prečo to nezopakovať, ako si želal. O 3 mesiace som u neho mala prespať, aby som mala bližšie na jedno pracovné stretnutie.

Teoreticky zvládnuté


Doma sme preberali s kamoškou všetky varianty, ako to môže skončiť a skončili pri jednej. Ja som vždy tá, čo všetko kvetinkuje, moc prežíva, vo všetkom sa moc vŕta a ona, rodená advokátka, racionálne uvažuje. Bežne sa stane, že jej vypisujem litánie a ona zavalí holú vetu a povie viac ako ja. Povedala tou svojou trefnou a stručnou rečou, ktorú reprodukovať presne neviem, niečo ako: „Rob, čo cítiš. Ak to budeš chcieť, tak to urob. No a čo, že ho vidíš druhýkrát? Veď už nemáš 18 a ani on. Môže ti to byť fuk.“ A aj bolo. A s tým som k nemu išla.


Tu ide o mňa – vypínam kontrolku

Vedela som, že keď aj budem mať na neho chuť, budem zaseknutá a stŕpnutá. Dala som si teda čaj s fernetom, aby som cestou v zime úplne nevychladla a prišla vysmiata a dobre naladená. „Nech mi fernet pomôže poslať zdravý rozum konečne do prdele.“ Pomyslela som si.

Lebo môj problém je, že ja chcem mať vždy všetko a všetkých pod kontrolou. No a najviac seba. Poznáte to? Je to trošku choré, nie?

A moje obavy?

Samozrejme, tušila som asi, kde to skončí, ale chcela som to nechať na neho. Dohodli sme sa predsa, že spím vo vedľajšej izbe. Aj obaja na tom dobre pobavili, keď som mu to písala.


image

Verila som tomu, čo mi kedysi moja mama povedala: „Sex je ako bicyklovanie. Keď sa to raz naučíš, nemusíš to roky robiť, aj tak nikdy nezabudneš.“

 

No, nemala celkom pravdu, lebo...

Nikdy som sa nenaučila tak bicyklovať, ako sme si v ten večer zasexovali

Wau, bolo to neskutočné. Keď som sa prebrala z toho sna do reality, pýtala som sa, či je to možné a ako sa to stalo? Akoby sa naše telá stretli už v minulých životoch. Odkiaľ sa mohli tak dobre poznať?

Dokonalá súhra s príchuťou divočiny, nehy aj romantiky a všetkým, čo nám bolo milé. Nechápala som a zjavne ani on. Boli sme nabití emóciami, ktoré neutíchali. Bol to sex, na ktorý nikdy nezabudnem.

  • Nikdy som neverila, že je niečo také na prvýkrát možné a už vôbec nie po troch rokoch bez sexu.
  • Vždy som si myslela, že prejdú mesiace, kým sa s niekým v posteli zladím, spoznám, zohrám. Mýlila som sa.


Sklamanie? Zabudnite!

Neviem, či to bolo tým, že som vypla kontrolku. Alebo to bolo tým, čo 3 roky vo mne driemalo a teraz vyplávalo na povrch. Alebo to bolo tým, že v tomto veku už ma nezaujíma, kto si čo o mne pomyslí a či budem za sladké a chrumkavé dievčatko. Možno to bolo všetkým... Ale rozhodne to stálo to za to!


autor: Leona

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri