Nemala som sex 3 roky a čo potom?

Dar Milovania

ďalšia
poviedka
Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ I.
Poviedka

Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ I.

kategórie: Intimita, Sex a sexualita |
publikované: 06.11.2015 | autor: Intimi

Mark opäť zašepkal Sofii, „Keby si bola snom, potom chcem spať večne.“ Ich pery sa stretli na konci jeho vety, jazyky sa vášnivo začali vzájomne spájať. Sofi sa otočila a sadla si do lona k Markovi, ovinula mu nohy okolo pása.

Hlboko sa pozerali jeden druhému do očí a vyčítala z nich, ako intenzívne ju miluje tento muž. Vedela, že nie každá žena nájde muža, ktorý si ju bude pamätať z mladého priateľstva v dávnej minulosti. Tiež vedela, že ho inšpirovala v jeho fantázii v tínedžerskom veku a on ju mal v pamäti, celú tú dobu.

Bez slov cítili všetky tie osamelé momenty, ktorými ten druhý čelil. Sofi rozmýšľala kde bol Mark počas temných časov v jej živote, rozmýšľala, že možno musela zložiť určitú skúšku, aby ju život priviedol k nemu.

Mark pobozkal slzu, ktorá sa jej kotúľala po tvári a všimla si prvýkrát slzy v jeho očiach. „Čo sa deje?“ zašepkala. Mark povedal: „Nikdy som necítil nič podobné. Spojenie dvoch,spojenie kde cítim, ako si sa dotkla mojej duše rovnako ako môjho tela. Prosím necháp ma zle. Som len strašne šťastný práve teraz. Myslím, že ma premohol smútok za všetky tie roky, ktoré uplynuli a ja som nebol s tebou, nebola si v mojom živote. Ľahko odstrániš strach, ktorý niekedy mám. Som šťastný, že sme si spolu všetkým prešli.“ Sofiine srdce zaplavilo šťastie a láska po jeho vyznaní.

Odovzdanie sa vášni


Naklonika sa a nežne ho pobozkala. Vedela, že je láskou jej života. Veci ako romány alebo romantické príbehy, ktoré končili šťastne boli vymyslené. Toto bolo skutočné, bol to tak silný cit, že sa zdalo, že visí niekde medzi nimi. Mark skĺzol rukami na Sofiine boky a jemne ju zdvihol a pritiahol si ju viac k sebe. Cítila jeho horúci dych na krku ako jej ho bozkával. Sofi cítila, ako ju tlačí penis a nechcela nič viac, ako si sadnúť na neho, len on by jej to nedovolil. Nechcel nič viac ako to, aby táto noc znamenala všetko pre Sofi.

O chvíľku,cítila nával vzrušenia a pocit úplneho odovzdania sa jej vášni s mužom, ktorého láska k nej bola bezhraničná ako vesmír a rovnako nekonečná ako čas. Sofi sa pozdvihla a pritisla sa bližšie k nemu, Mark vstal a Sofi položil na chrbát. Jeho ruky boli trošku drsné, ale pocit, že sa dotýkajú jej kože, bol nebeský.

Sofi sa pozrela do Markových očí, keď sa pozrel na ňu a videla mladého muža uprostred sexuálneho objavovania. Vedela, že táto novonájdená čistota v láske bola pre neho novou skúsenosťou. Sofi otočila hlavu na stranu a pobozkala mu ruku. Milovala jeho kožu pri bozkávaní.

Mark sa zamilovane pozeral na jej telo. Jeho záujem bol evidentný, naznačoval to aj vztýčený penis v jeho rozkroku. Sofi si všimla, ako sa zakymácal, ako sa pohol, ako strom vo vetre. Mark položil jeho ruky na Sofiine nohy a odtlačil ich od seba. Jej mačička bola vlhká a túžila po preskúmaní.


image

Mark ťahal ruku po jej hrudi, dotkol sa jej pŕs a zľahka zvieral jej vztýčenú bradavku. Sofi bola nadšená z toho stískania, mierna bolesť spôsobila chvenie sa v jej mačičke.

 

Jeho ruky pokračovali smerom dole po tele, kreslil pomaly vzory na jej bruchu. Použil druhú ruku a doladil detaily na vzoroch na bruchu a pokračoval aj na bokoch. Jej pocity aj srdce sa dosť zrýchlovali. Zalapala po dychu, ako zacítila, ako si razí cestičku prstami pomedzi jej blond hebkého ochlpenia. „Milujem spôsob, ako vyzerá tvoja mačička, mäkká, svetlo blond ochlpenie a ružové pysky.“ Sofi roztiahla viac svoje nohy, ako pozvanie pre Marka, aby preskúmal jej mäkkú a vlhkú časť jej. Chcela aby jej tam dal prsty tak veľmi a on ju len mučil oneskorenými dotykmi, ktorých sa zúfalo dožadovala.

Mark kĺzal hore a dole v Sofiinej mokrej štrbinke. Olízal si prst a poznamenal, ako dobre chutí. Znovu nasledoval do mačičky, ale tento krát prst ponúkol Sofii. Vcucla jeho morký prst do úst, milovala príchuť jej na ňom a hlavne vtedy, keď vedela, že on je zodpovedný za vlhkosť, ktorú jej dal vyskúšať.

Hral sa s prstom v ústach Sofie a vrátil sa späť k hraniu sa s mačičkou. Ľahol si vedľa nej, Mark položil Sofiinu nohu na neho a pomaly jej vsunul dnu prst, zatiaľ čo sa pozeral do jej krásnych očí. Sofi cítila, ako si aj druhý prst robí svoju prácu a ťažko vzdychla. Jeho prsty to robili tak dobre.

Jeho prsty vedeli


Mark vytiahol z mokrej mačičky ruky a trel jej bradavky s mokrým sekretom, ktoré mal na prstoch. Naklonil sa a lačne olízal vlhkosť zo Sofiinej jemnej bradavky. Jeho ruka smerovala priamo dole a opäť sa začala hrať s jej mačičkou. Prispôsoboval si pozície tela, mierne ju posunul hore a tlačil zadok a chrbát, cítila jeho odpočívajúci penis medzi nohami a on sa s ňou stále hral a čaroval.

Hovoril ticho o jej kráse a o tom ako sa s ňou cíti. Tie slová boli tak nežné a jemné, že Sofi si ich zapamätá spolu s jeho hlasom naveky. Nechce aby sa toto skončilo. Svaly v jeho predlaktiach sa vlnili, keď prsty pracovali. Sofi ho sledovala jedným očkom a položila mu ruku na rameno aby ho mohla cítiť a hladkala ho ňou.

Jeho prsty sa zdalo že vedeli, aké má rada dotyky. Tento muž bol určite vytvorený pre rolu milenca na tak veľa úrovniach. Žiaril ako oheň a tancoval cez svetlo a temno, cez nahé telá. Boli perfektní vo všetkých ohľadoch, nebolo o tom žiadnych pochýb.

Uprene na seba pozerali a zdieľali tiché spojenie, ktoré bolo silnejšie ako čokoľvek v nich, čo kedy cítili.

Sofi sa zohla a hrala sa so špičkou penisu. Cítila ako je klzký a pomaly cez neho vliekla svoj prst, robila ho klzkým a mokrým. Milovala, akú jemnú kožu mal na ňom. Pevnosť ju vzrušovala, musela čakať dlhú dobu, aby ho cítila vo vnútri seba a dnes bola noc, kedy sa tak stane. Cítila horúčavu v malej priehlbine medzi jej nohami, jej túžba po tom, aby ho mala v sebe, bola zdrvujúca. Sofi zdvihla svoj zadok trošku vyššie a posunula sa o trochu viac. S prstami ho viedla k jej otvoru.

Zmes Markovej vlhkosti a Sofiinej, ktorá jej kvapkala z mačičky, jej umožnila, aby ľahko vkĺzol do nej. Mark stiahol svoju ruku a pritisol si Sofi bližšie. Sofi zalapala po dychu, jeho penis vrazil trochu hlbšie do nej. Bol tvrdý ako oceľ a cítil sa v nej ako v nebi. Sofi siahla dole a uchopila guličky Marka do rúk. Boli tesne na vrchu a ona vedela, že to je znamenie toho, ako je vzrušený.

Ten pocit bol ohromný. Mark hýbal Sofiou tak, že on bol na vrchu, držal jej nohu, ktorú vytiahol nad neho. Strčil ho sám veľmi hlboko a tvrdo a Sofi na sekundu cítila, akoby ju zvalcovala sexuálna intenzita. Toto bolo pravdepodobne najbližšie, ako mohli len byť. Spojili sa do jedného tela, rovnako ako duch. Spojenie, ktoré spolu dosiahli, presahovalo fyzickú rovinu. Čas a priestor viac neexistovali v ich myšlienkach.


Sofi cítila, akoby to nikdy nemalo skončiť. Cítila, ako siahal tak hlboko v nej a bol to uspokojujúci pocit, pocit naplnenia láskou a vedela, že bol predurčený len pre nich.


Mark zašepkal: „Milujem Ťa Sofi, chcem Ťa navždy,“do jej uška nežne. Pobozkal jej teplý krk, keď jeho penis skĺzol dnu a následne von. Sofi začala vzdychať a dýchať rýcheljšie, signalizovalo to príchod obrovskej orgazmovej vlny. Mark cítil steny v jej mačičke, ktoré mu zovierali pulzujúci penis, ktorý stále kĺzal hlboko do nej. Ten sladký pocit, keď ho milovaná ruka drží. Mačička Sofii bola ako zverák.

Markové ťahy boli rýchlejšie a silnejšie. Sofi sa rýchlosťou svetla blížila k úžasnému orgazmu. Cítila pot stekajúci po Markovej hrudi, ako do nej vnikol. Vedela, že ťažko pracuje na tom, aby ju uspokojil. Jeho jediným cieľom bolo, aby sa cítila milovaná, žiaduca a naplnená. Inštinktívne to vedela, on veril a dával do toho celé srdce, aby ju potešil a chránil ju. Urobí čokoľvek, bez ohľadu na to, ako dlho to bude bude trvať, aby bola uspokojená.

Sofi cítila ako melie z posledného. Jej orgazmus dosiahol proporcie orgazmu a išla s prílivovou vlnkou rozkoše, škrípala zubami, mala divoké kŕče a jej mačička striekala. Sofi zastonala ako sa jej telo zatriaslo. Jej mačička bola totálne mokrá a šťava vychádzajúca z nej robila penis Marka veľmi mokrým a klzkým.

Sofia chcela teraz potešiť Marka, aby mu vrátila extázu, ktorú ona už mala. Siahla Sofi dole a chytila rukou penis Marka.....

pokračovanie v II.ČASTI čoskoro!


autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri