Noc, ktorú si budem pamätať! ČASŤ I.

Chuť žiť

ďalšia
poviedka
Dar Milovania
Poviedka

Dar Milovania

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Osobný rozvoj |
publikované: 30.10.2015 | autor: Intimi

Predstav si, že sa s tebou miluje muž, ktorý cíti najhlbší zmysel svojho života. Práve teraz ti chce úplne odovzdať svoje srdce. V hĺbke srdca si želá vstúpiť do teba a otvoriť ťa v bezhraničnej láske. Hľadí ti do očí a dýcha s tebou, vstupuje do tvojho srdca, plne vníma túžbu ukrytú v hĺbke tvojho srdca.Cítiš, že ťa jeho prítomnosť otvára. Jeho pohľad preniká až do lásky, ktorú ukrývaš v hlbinách svojho srdca. Ponúka ti sústredený útok božskej prítomnosti. Mužská prítomnosť lásky vstupuje do teba hlbšie, ako by si to dokázala sama.

Stále cítiš pohľad svojho muža, keď drží tvoje srdce úplne otvorené, kým sa jeho ruka jemne, nežne dotýka tvojho tela. Tvoj dych sa prehĺbi a ty cítiš, ako tvoj muž dýcha s tebou. Uvedomuje si každý tvoj kúsoček. Keď pohneš prstom na nohe, cíti to. Keď sa posunieš, posunie sa s tebou, nikdy ťa nenechá uniknúť zo svojej plnej prítomnosti. Vie, kde sa ťa dotýkať a ako ťa milovať, pretože počúva vlnenie tvojho tela a odpovede tvojho srdca.

Nemusíš si udržiavať odstup. Jeho nežný dotyk a pevný pohľad otvárajú tvoju túžbu. Priblížiš sa k nemu, aby si ho pobozkala. Prijme tvoj bozk bez pohnutia. Usmeje sa. Cítiš, že ťa dráždi. Pobozkáš ho znova, dôraznejšie. Znova sa usmeje a zostáva láskyplne ľahostajný, aj keď jeho pohľad a dotyk aj naďalej vnímajú každý tvoj pohyb.

Už to nemôžeš vydržať a prevrátiš sa na neho, zaľahneš ho, túžiš, aby do teba vstúpil hlbšie, túžiš, aby sa ťa zmocnil tento muž, ktorý ťa cíti tak hlboko a neomylne. Vaše uvoľnené bruchá dýchajú spolu a jeden druhému hľadíte do očí. Jeho oči sa zdajú byť nekonečné, ale súčasne aj oceľové, ostré, prenikajú tebou ako laserový lúč.

A zrazu sa na teba vrhne – ležíš na chrbte a on ťa svojím telom pevne drží pod sebou.


image

Zalapáš po dychu, keď jeho nohy roztvoria tvoje. Vyčkáva však. Dýcha s tebou. Cítiš, aký je pevný, cítiš silu jeho brucha oproti svojmu, cítiš, ako s tebou dýcha, ako ťa otvára svojím plným dychom.

 

Cítiš, ako svojím bruchom tlačí proti tvojmu, ako ťa nohami drží pritlačenú k posteli, ako ťa rukami drží za zápästia. Hľadí ti do očí.

Naďalej cíti svoju smrť, tvoju smrť, smrť každého z nás. Cíti vzácnosť tohto okamihu, jemnú lásku v srdci každého z nás, dar zrodenia v podobe muža a ženy. Cíti, ako otvorená hĺbka lásky žije cez neho, žije v oboch vašich podobách.

Svojim pohľadom spojí svoje srdce s tvojim, jeho brucho sa tlačí na tvoje, predycháva ťa. Je s tebou tak intenzívne, že sa musíš otvoriť ešte hlbšie, vzdať sa pod váhou jeho silnej lásky, roztiahnuť nohy, aby si ho vtiahla do seba.


Pozrie sa na tvoje prsia. Usmeje sa. Cítiš, ako uctieva tvoju ženskú podobu.


Bozkáva ťa na prsiach, jemne ti saje bradavky, potom ti uprene hľadí do očí. Vieš, aké to je, keď sa muž nechá rozptýliť tvojím telom, keď sa zameria na jednu časť a zabúda, že existujú aj všetky ostatné časti tvojej bytosti. Toto je však úplne iné. Je zrejmé, že tvoj muž zbožňuje tvoje telo, ale je jasné aj to, aký hlboký je jeho cit. Cíti a miluje tvoju podobu, tvoj tvar, ale zároveň ťa cíti a miluje hlbšie ako len tvoje telo.

Jeho bozky sú skôr ako poézia, ktorá preniká až do tvojho srdca. Sú darom lásky z hĺbky jeho srdca, ktoré vzácne znežnie tým, že si uvedomuje nevyhnutnosť smrti. Sú darom lásky, ktorá prechádza cez jeho pery, keď uctieva tvoje prsia, a mieri oveľa hlbšie. Dovolíš svojmu telu, aby reagovalo na jeho uctievanie. Stlačíš ho svojimi roztvorenými stehnami, ponúkaš sa mu ešte vášnivejšie, stenáš a prosíš: „Prosím, prosím...“

Keď vstúpi do teba svojím pohlavím, tvoje odovzdanie sa prehĺbi za hranice všetkých slov a ty sa útržkovito vyjadruješ v tónoch potešenia z toho, ako sa ťa zmocňuje. Je stále nežný, ale teraz už energickejší, tvrdo ťa vypĺňa svojím nárokujúcim prenikaním. Pošva sa ti otvára stále hlbšie a on ďalej napĺňa tvoje telo svojou vnímavosťou. Celé tvoje lono a brucho sa naplno otvárajú, aj tvoje srdce sa otvára, otvárajú sa tvoje hrdlo aj ústa a vychádzajú z nich zvuky lásky. Tvoja láska sa otvára až za hranice podoby tvojho muža.

Zrazu sa prestane hýbať. Otváraš oči a ani nevieš, že si ich zavrela. Jeho pohľad preniká do teba tak hlboko, ako on preniká do tvojho lona.


Svojim pohľadom si ťa žiada, chce od teba viac, väčšiu hĺbku, viac lásky.


Miluješ ten pocit, keď si ťa žiada. Svojim bruchom stále ešte dýcha proti tvojmu, tlačí sa do teba. Predvída tvoje pohyby svojimi tak, ako ich dokáže predvídať skvelý tanečník. Cítiš, ako ťa pohlcuje svojou prítomnosťou, pozná tvoje srdce hlbšie ako ty.

S rozkošou sa brániš. Snažíš sa ho odstrčiť, vymaniť sa z jeho zovretia, uniknúť jeho váhe. On ťa však stále pevne drží pod sebou. Stále ho odstrkuješ a on sa ani nepohne, ale vstupuje do teba. Pomalšie, hlbšie vypĺňa tvoje telo aj tvoje srdce, a pritom sa ťa zmocňuje, úplne, do hĺbky.

Úryvok z knihy: Cesta nespútanej ženy, autor knihy David Deida

autor: Intimi
zdroj: Cesta nespútanej ženy, David Deida

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri