Som vydatá a monogamná

Už chápem, prečo ženy podvádzajú I.

ďalšia
poviedka
Tetovaný krásavec
Poviedka

Tetovaný krásavec

kategórie: Intimita, Sex a sexualita |
publikované: 23.09.2015 | autor: Monika

Už dlho som sama a bez sexu, príliš dlho... Na internetovú zoznamku ma raz nahovorila moja kamarátka. Vraj za pokus nič nedám. S týmto vedomím som sa tam zaregistrovala a z času na čas sa tam pozrela, či mi neprišla nejaká správa a zahlasovala na fotky chlapov. Bola to len taká hra s možnosťami „áno“ a „nie“. Ak ste odklikli áno, mužovi prišlo oznámenie. Nebol to program, ktorý by bol u mňa cielený, len som tak zabíjala čas, ak som ho zrovna popri mojom zaneprázdnenom životnom štýle mala.

Jedno letné ráno som pri mojej tradičnej rannej kávičke klikala a buchla jedno „áno“ fešákovi. Mal tvár ako anjel, nešlo zvoliť inú možnosť. Za chvíľu ale prišlo prekvapenie.

Tento neodolateľný chlap mi poslal správu. Skoro som si cvrkla. Obvykle mi písali chlapi, ktorí vyzerali ako narkomani, ako mamičkini miláčikovia, ako vyžraté prasce, alebo vysteroidovaní idioti. Tento bol čistý hipsterský tip s krásnou tvárou a hlbokými očami.

Nedebatili sme dlho a vysvitlo, že je na Slovensku len pár dní na návšteve u rodiny a o tri dni sa vracia do Anglicka. Na rovinu mi povedal, že hľadá rozptýlenie. Mala som dve možnosti: hrať sa na cukrovú ženskú, ktorá nemiluje sex, alebo ísť do toho a užiť si. Mala som síce svoje dni, ale ja jednoducho milujem fajčiť, tak prečo si konečne nezafajčiť po tak dlhej dobe, keď ma to proste baví? Nebolo o čom, tak krásneho chlapa som ešte aj tak nemala.

Navrhla som mu nech príde na ďalší večer ku mne. Samozrejme bol za, aj napriek tomu, že vedel, že sex s ním nebudem mať. Ja som prichystala vínko, syrový tanier s hroznom, decentne sa nalýčila, zapla hudbu, zapálila sviečky a čakala. Zrazu mi len napísal, že je tu. Zbehla som dole, aby som mu otvorila. Sakra, skoro som sa otočila, keď som ho uvidela.

image

Bol tak krásny ako tí chlapci, s ktorými fotia nové kolekcie Calvin Klein boxeriek.

 

V hlave mi len odzenelo: ´Do riti!´. Nemohla som veriť vlastným očiam. Stál predo mnou krásny chlap, so strniskom, žiarivými zelenými očami, zubami ako z reklamy na zubnú pastu, s dokonalými vlasmi, v bielom pulovri, úzkych rifliach, korálkami na rukách a neskutočným úsmevom.

Pozdravila som sa mu roztraseným hlasom a zaviedla ho k sebe na byt. Rovno sa mi vycapil na posteľ, rozlial víno a začali sme kecať. Celé ruky mal potetované umeleckým dielom, o ktorom mi porozprával.

Hodiny sme sa rozprávali o cvičení, móde, zmysle života, keď mi zrazu dlhým pohľadom do očí vybral pohár z ruky a pobozkal ma tak nežne ako dlho už nikto nie.

Bozkávala som sa so sexsymbolom! Jeho telo bolo dokonale vyšportované, tie oči a to tetovanie ma priam hypnotizovali. Keď som si ho rozbalila ako svoj vianočný darček, preklínala som svoje krámy. Mala som neskutočnú chuť uspokojiť ho ústami. Vyfajčiť ho až sa bude celý chvieť. Vzala som si jeho penis do úst a láskala a dráždila ho ako najlepšie som vedela. Po tom ako vyvrcholil, sme len tak ležali v objatí, hladila som mu tetovanie, jeho hranatú bradu a ešte sme chvíľu pokecali a odišiel.

Na moje veľké počudovanie mi napísal na ďalší deň, poďakoval mi za pekný večer a prihodil si ma na facebook, čo teda po takýchto úletoch nie je práve obvyklé, hlavne, ak sa fešák vracia späť do Anglicka.


Ubehli dva mesiace a dnes mi od neho prišla správa s pozvaním, aby som k nemu prišla na výlet, vraj mi poukazuje okolie a rád by ma ešte bližšie spoznal. Nikdy som v Anglicku nebola, vlastne som nikdy neletela, práve som po rozchode, takže aj tak potrebujem niekam vypadnúť.

Práve si bookujem letenku do jeho postele...


autor: Monika

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri