Učiteľka lásky - II.časť

Učiteľka lásky - I.časť

ďalšia
poviedka
Vášnivá otrokárka
Poviedka

Vášnivá otrokárka

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Postelné hry, Muži, Vášeň, Hravosť |
publikované: 29.09.2017 | autor: Lajla

Ležala na luxusnej hotelovej posteli v čiernom negližé a v spodnej bielizni. Čakala, kým vyjde zo sprchy a listovala si v ženskom magazíne. Konečne vybehol, venovala mu však len jeden krátky nečitateľný pohľad a znova sa vrátila k rozčítanému článku. Na bedrách mal opásaný uterák a druhým si utieral ešte mokré krátke vlasy. Kvapky vody mu stekali na hladkú hruď, v tlmenom svetle sa zaleskli. Vykročil ku stolíku a zapol fén. V zrkadle uvidel jej pohľad, pozorovala ho, premeriavala si ho od hora až na dol a hrýzla si do pery.

Vypol fén, otočil sa k nej a usmial sa: „Cítim sa ako žiadaný objekt tvojho erotického záujmu“.

Pozrela na neho, prehodila si vlasy a veľmi vážnym tónom predniesla: „Aspoň vidíš, aké to je, keď si chlapi obzerajú nás ženy,“ a zasmiala sa.

„A nad čím premýšľaš, keď ma tu tak vidíš?“ opýtal sa, vyliezol na posteľ, naklonil sa k nej a pomaly, zmyselne odokryl jej zahalené plece. Chystal sa ju naň pobozkať, no v tom ho jemne odstrčila.

„Ale, ale, nie tak rýchlo,“ usmiala sa a pozerala na jeho trošku prekvapenú tvár.

„Aaaale“ usmial sa a znova naklonil k nej, plný predsavzatia pokračovať, tam kde prestal.

Znova ho však odstrčila, už ráznejšie a povedala: „Dnes budeš robiť len to, čo ti dovolím ja, rozumel si?!“ pozrela prísne na neho a kým sa stačil nazdať, ležal na posteli a ona sedela na ňom.

„OK, to beriem, ty divoška,“ spokojne sa usmial.

image

„Na tvojom mieste by som sa neusmievala, pretože si teraz môj otrok,“ zvolala, až ho myklo. „A akýkoľvek odpor a neuposlúchnutie v mojej komnate sa prísne trestá!“ dodala ešte prísnejším tónom, aby začal brať vážnejšie na vedomie jej novú hru.

 

Pochopil to a odpovedal jej už vážnejšie: „Rozumel som pani moja, spravím len to, čo rozkážete.“ Pozrel na ňu, bola tak príťažlivá, takáto prísna, vžitá do hry a on sa rád nechá vtiahnuť do tejto atmosféry. Poznal jej bláznivú a otvorenú povahu, ale má zjavne aj skryté herecké talenty, prebehlo mu mysľou.

Chytila jeho ruky a dala mu ich za hlavu, „žiadne dotyky,“ zašepkala mu do ucha, „a pozor, aby som ťa nemusela aj priväzovať," zasyčala.

Pocit, že sa jej musí poddať a bude s ním robiť len to, čo ona chce, vyvolalo v ňom zvláštnu vlnu uvoľnenia a vzrušenia. Dala mu dole uterák, stál mu takmer v dokonalom pozore. Sadla si znova na jeho brucho a pomaličky si dala dole negližé. Potom sa k nemu naklonila: „Zavri oči,“ prikázala mu. Poslúchol na slovo. Chytila na chvíľu pevne jeho pýchu, dotyk spôsobil, že bol už celý v pozore. Potom ho začala bozkávať a jemne hrýzť na krku, postupovala nižšie, hladkala jeho hruď, sala jeho bradavky. Dotýkala sa celého jeho tela, bol už celý vzrušený a napätý, zavzdychal.

„Otvor teraz oči a pozeraj sa!“ zvolala.

Sedela znova na ňom a dala si pomaly dole spodné prádlo a pohladila si prsia. Pomaly sa začala obtierať o jeho brucho aj mužnosť. Ten pohľad bol pre neho úžasný. Cítil aká je už vlhká, ale nemohol do nej vojsť. Takmer mu vybehli ruky, aby ju chytil za boky, ale uvedomil si v sekunde, že nemôže, kým mu ona neprikáže. Dosiahla rýchlo orgazmus svojou rukou, otvorila oči a pozrela na neho.

„Ak chceš aj ty, musíš ma poprosiť, lebo ja som už hotová,“ venovala mu znova ten prísny sexy pohľad.

Bol taký vzrušený, že ani nevedel ako z neho hneď vybehlo: „Prosím“.

„Nepočula som!“ dráždila ho ešte viac.

„Prosím, pani moja!“ vyjachtal.

Vzala mu ho do úst a hrala sa s ním jazykom. Potom „si nasadla“, pričom kontrolovala každý jeden pohyb a určovala tempo, až kým nevyvrcholil. Úplne ho to na chvíľu odrovnalo.

Keď sa spamätal, vstala, hodila na neho osušku, „a teraz môžeš ísť do sprchy,“ na tvári mala už veľký úsmev a znova to bola ona, jeho nežný blázonko. „Nabudúce si môžeme zahrať aj tvoju hru,“ povedala mu a s veselým smiechom zmizla v kúpeľni.


autor: Lajla

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri