Keby som...

Učiteľka lásky - II.časť

ďalšia
poviedka
Pod hviezdami
Poviedka

Pod hviezdami

kategórie: Nežnosti, Vášeň, Láska, Dobrodružstvo, Nahota |
publikované: 19.12.2017 | autor: Mária R.

Bola to jedna z tých nocí, kedy bolo počuť hviezdy. Ležali sme vedľa seba, v stane s otvorenou strechou, túlili sa pod hrubou dekou a držali sa za ruky.

„Počuješ ich?“ skrehnutou rukou som mu pohladila hruď a vyhrnula tričko. „Hviezdy?“

„Uhm...“ schúlil hlavu k môjmu krku a pomaly ma bozkával. Od kľúčnej kosti až k ušnému lalôčku. Pod dekou začínalo byť príliš teplo.

„Na čo myslíš...“

„Na hviezdy...“ zasmial sa a prisal sa na moje pravé ňadro. „Na tvoje prsia,“ pobozkal ľavé ňadro, „na teba.“ ukrátené nezostali ani moje pery. „Na to, že by som ťa už nevymenil.“

„Už?“ potiahla som ho za vlasy a definitívne ho zbavila toho otrasného trička.

„Už nikdy…“
image

Pohrával sa s lemom mojich nohavičiek a nenápadne ich celé stiahol, kým ma neustále jazykom láskal priamo na citlivej pokožke krku.

 

Objala som ho celým telom a ľahla si na neho, obe nohy obkročmo na jeho bokoch. Cítila som ho pod sebou. Horúceho. Tvrdého. Pripraveného.

Dnes sme mali iba tento stan. Deku. Jeden druhého. Všetko ostatné sme nechali tak a na chvíľu ušli, aby sme opäť mohli byť iba my. Na ničom inom predsa naozaj nezáleží.

V mesačnom svite som videla každú malú vrásku, hviezdy sa mu odrážali v rozšírených zreniciach. Povedala som mu, že ho ľúbim. Povedala som mu, že som šťastná a on sa rozhodol, že ma zasype bozkami. Zavlnil podo mnou bokmi a môj vnútorný svet sa zatriasol.

Rozhodla som sa, že dnes sa bude na hviezdy dívať iba on. Ja som mala oveľa lepší výhľad.Bol všetko, čo som vidieť potrebovala!


A on miloval, keď som hore, keď môže sledovať, ako sa ženiem za slasťou, ako režírujem celú hru. Zbavil sa boxeriek a pevne ma chytil za boky. Hladila som ho svojím lonom a oboch nás dostávala do rytmu, ktorý spaľoval naše nahé telá. Z hrdla sa mi vydral hlboký vzdych, keď sa zamatovou špičkou svojho penisu obtrel o môj klitoris.

Nebolo ťažké tie hviezdy prekričať. Nebolo ťažké zdvihnúť hlas a vzdychmi vypustiť von všetko, čo som práve v tejto chvíli cítila. Po spánku mi stiekla kvapka potu. Prirážala som k jeho podbrušku čoraz divokejšie a užívala si ten dokonalý pocit plnosti. Naťahovala som rozkoš krúživými pohybmi bokov a predlžovala tú slastnú bolesť, tú naháňačku za niečím, čo mi vedel dať iba on.

Rukami vošiel do mojich vlasov a stiahol ma na svoje ústa. Topila som sa v jeho pohľade, keď ma uchopil za boky a zrýchlil tempo. Prebral velenie a ja som sa kompletne nechala pohltiť jeho milovaním. Cítila som, že je blízko, dôkaz o jeho divokosti boli zaborené prsty na mojich bokoch, po ktorých zajtra zostanú jemné modrinky.

Každá bunka môjho tela sa stávala jeho súčasťou – zabudla som svoje meno, keď som vyvrcholila. Zabudla som ho po druhý raz, keď vyvrcholil on.

Prepletené a spotené telá. Bez pohybu. Splašené srdcia, ktoré nadvihovali naše hrude. V dokonalej harmónii a v našej malej súkromnej bubline, v ktorej bolo tak dokonale teplo, napriek tomu, že vzduch sa lúčil s babím letom. Iba on, ja, jedna božská noc a hviezdy, ktoré sa rozhodli, že ich dnes v noci bude počuť.


autor: Mária R.

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri