Učiteľka lásky - I.časť

Horúce prestoje II

ďalšia
poviedka
Pohltená...
Poviedka

Pohltená...

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Muži, Vášeň, Potešenie, Dobrodružstvo |
publikované: 26.08.2017 | autor: Mária R.

Bolo to ako prvý raz. Znovu som mala sedemnásť rokov a nervozita zaplavovala nielen moje telo, ale i vzduch okolo. Akoby som odvtedy nezostarla ani o jediný deň. Všetky tie roky medzitým sa niekam stratili, všetci tí muži sa stratili a zostali len vyblednutou spomienkou. Jediné na čom záležalo, bol iba on a jeho ruky na mojom tele.

Nevedela som, čo mám robiť. Môj mozog prestal pracovať vo chvíli, keď ma pobozkal. Jediný zvuk, ktorý som registrovala bol zrýchlený dych a tlkot môjho srdca. Ruky sa mu triasli, keď som mu povedala, aby sa ma dotkol. Keď som zašepkala, že mu chcem patriť. „Som tvoja...“ V tej sekunde boli jeho pery na mne a ja som bola pripravená sa mu absolútne odovzdať. Objala som ho okolo pása a letmými dotykmi sa dostala až k jeho krku. Pohladila som krátke vlasy na jeho šiji a jemne za ne potiahla. Signál, aby sa pritisol bližšie. Signál, ktorý bez váhania rozlúštil.

Moje ústa drvil bozkami, oboma rukami pohladil zadok a skĺzol nižšie.

image

Napol bicepsy a zdvihol ma do vzduchu. Neváhala som a obkolesila nohy okolo jeho pása. V jeho náručí som sa cítila bezpečne, cítila som sa ako žena – ako jeho žena.

 

Moje lono zacítilo blízkosť rozkroku a odpovedalo intenzívnym šteklením. Dostaň ma už z tých šiat, mlčky som kričala a on čítal moje myšlienky, lebo najbližšia vec, o ktorej viem, sú moje šaty zabudnuté na podlahe a jeho horúci dych na mojej pokožke.

Šepkal moje meno, zubami prechádzal po línii môjho krku a nežnou rukou vošiel medzi moje nohy. Pomaly ma miloval svojimi prstami,dával mi ochutnať, aké to bude, keď do mňa vstúpi naozaj. Palcom láskal klitoris, keď som zacítila bolesť tesne pod mojím uchom. Jazykom prešiel po citlivom mieste a obdivoval svoje dielo. Nárokoval si na moje telo a chcel, aby o tom všetci vedeli. Teraz som mala na sebe jeho značku… jeho podpis a mala som pocit, akoby sa tá malá tmavnúca modrinka odtlačila priamo do môjho srdca. Odula som spodnú peru a zamračila sa, keď som zacítila prázdno. Zdvihol moje ruky k hlave a naše prsty sa preplietli. Vedela som, čo príde, no napriek tomu som pripravená nebola – akoby sa ma predtým nikdy nikto nedotkol. Akoby sa so mnou ešte nikto nikdy nemiloval.


Vtedy do mňa vnikol.


Nechala som sa pohltiť. Rozkošou. Vášňou. Jeho horúcim telom. Prudko sa vo mne pohyboval a pri každom výraze sa mi z hrdla vydral hlasný vzdych. Jeho telo sa ma dotýkalo na tých najsprávnejších miestach a ja som si nevedela spomenúť, aké to je, keď on nie je mojou súčasťou. Keď nie sme jedným telom.

Naše bozky sa zmenili na nedbalé, chaotické dotyky pier. Jediné na čom záležalo bolo to teplo medzi nami a stupňujúca sa nenásytnosť.

Prudko nás otočil a ja som sa ocitla na ňom.

Stále do mňa vnikal a pevne ma objímal silnými rukami.

Spustila som sa na neho v túžbe cítiť ho čo najhlbšie a zavlnila bokmi. Nastolila som pomalé tempo a odhrnula mu z tváre moje vlasy. Topila som sa v jeho pohľade, v jeho pootvorených perách. Chvela som sa ako odkvitnutá púpava vo vánku a ponáhľala sa k vetru. K vetru, ktorý ma kúsok po kúsku rozoberie a nechá letieť.

S výkrikom som vyvrcholila a stačilo pár divokých prírazov a on ma nasledoval. Perfektne synchronizovaní. Hladil ma po vlasoch a bozkával moje spotené čelo. Bola som pohltená. A bola som…“JEHO


autor: Mária R.

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri