Pohltená...

Očakávaná - II.časť

ďalšia
poviedka
Horúce prestoje II
Poviedka

Horúce prestoje II

kategórie: Ženy, Muži, Vášeň, Dobrodružstvo, Relax, Nahota |
publikované: 19.08.2017 | autor: Lajla

„Mali by sme niečo podniknúť, proste sa už nudím len tak tu vylihovať na deke,“ zastonala Eva a v ruke žmolila steblo trávy. Bol krásny slnečný a teplý deň, na kúpanie a opaľovanie ideálny.

„Si tak nedočkavá,“ odpovedal jej Peter, ktorý práve prišiel z bazéna. „Ako vieš, že nemám už nič vzrušujúce na pláne?“ zasmial sa a hodil na ňu uterák, ktorým sa pred chvíľou utrel. Veľavravne pozrel na ňu, na jeho vypracovanom opálenom tele mu ešte stekali kvapky vody z mokrých vlasov.

„A vari máš?“ odpovedala mu nadšene a prešla si steblom trávy provokačne po prsiach.

„Nechaj sa prekvapiť!“ zvolal Peter.

image

Chytil ju za vlasy vo vode a užíval si momenty rozkoše s tichým vzdychaním.

 

Eva bola presne ten typ ženy, ktorý takmer stále potreboval nejakú akciu a vzrušenie. Dlho neobsedela na mieste, až na jej špecifické obdobia, kedy najradšej sedela doma zahĺbená s knižkou v ruke a Petra si vtedy takmer nevšímala.

Zvláštna povaha, premýšľal tak občas na ňou Peter, ale za ten čas si už zvykol. Najprv bol z toho zneistený, nevedel, či je chyba v ňom, ale pochopil, že s ním to vôbec nesúvisí. Striedali sa u nej obdobia pokoja a aktivity. Ich vzťah bol na začiatku plný aktivít, ktoré vymýšľala predovšetkým ona. A samozrejme, že išlo aj o divoké akcie s príchuťou vášnivej erotiky.

Ale tak, ako Eva robila prekvapenia pre Petra, aj ona sama prekvapenia milovala. Peter veľmi rýchlo pochopil, že ak chce aby ich vzťah fungoval, musí byť aktívny aj on a vracať jej to rovnakým dielom. Uvedomil si to až po čase, ale predsa len uvedomil. On nebol zvyknutý na takýto štýl chovania sa od ženy, ale vnímal to tak, že ona ho učí žiť nespútane, spontánne v tomto okamihu, preto sa jej nechcel brániť. Cítil to tak tiež, miluje život, chce si ho vychutnávať a kreativita, ku ktorej ho Eva podnecuje, ho baví.

Táto žena pri ňom proste naveky neostane, ak bude všetko stále len na jej iniciatíve, nato bola príliš slobodomyseľná. Eva zas dobre vedela, že občas musí Petra trošku podpichnúť, lebo všetky ženy, ktoré pri sebe kedy mal, sa jej zďaleka ani len nepodobali, nieto, že by mala s nimi niečo spoločné. Vedela, že v ňom môže vyprovokovať ešte niečo viac a dobrý pocit a osoh z toho budú mať obaja. Ich vzťah sa ale bude ešte vyvíjať zaujímavým smerom, to vedela tiež. V Petrovi sa prebúdzal nový muž, ktorý hlbšie poznáva svoje potenciály.


„OK, tak dnes sa celá oddám tvojim plánom a nechám sa prekvapiť!“ Zvolala Eva a od nadšenia zvýskla. „Poď, dáme ešte raz tobogán a môžeme ísť!“, vstala, hodila na neho uterák, čo jej hodil predtým on a utekala k bazénom.


„Je tu krásne, a ten vzduch, proste úžasný, ďakujem!“ venovala Petrovi vzdušný bozk. Príjemná horúca letná noc a tí dvaja si to zamierili do malého schovaného penzióniku v lese, neďaleko od mesta. A teraz si na terase vychutnávajú romantickú večeru. Eva bola spokojná a oči jej žiarili.

product

„Mám ešte jedno prekvapenie,“ šibalsky jej pošepol Peter. „Vírivka, zmrzlina, chladené šampanské a len ty a ja!“ Čochvíľa si už pripíjali vo vírivke a túlili sa k sebe pod hviezdami v bublinkovej teplučkej vode. Atmosféru im dotvárala relaxačná hudba v pozadí. Zábrany Eva nepoznala a nepotrebovala na to ani alkohol, takže po maznaní sa vášnivo na Petra vrhla a venovala mu divoké hryzavé bozky na krk a na pery.

Petrovi stvrdol okamžite, cítila to hneď. Chcel si ju pritisnúť bližšie k sebe, ale ona sa mu rýchlo vyšmykla a dôrazne mu zakývala ukazovákom, že nie. Vzdialila sa od neho do stredu kruhovitej vírivky a pomaličky v rytme hudby sa začala vlniť vo vode. Dala si dole horný diel plaviek, spoliehajúc sa na to, že majú súkromie a nik ich nevyruší. Voda na jej príťažlivo tvarovaných prsiach sa zaleskla vo svetle nočných lámp. Potom podišla k Petrovi a stiahla mu plavky.

Ponorila sa do vody a vzala do úst jeho veľkú pýchu. Obliala ho vlna vzrušenia. Chytil ju za vlasy vo vode a užíval si momenty rozkoše s tichým vzdychaním. V tej najintenzívnejšej chvíli prestala a vynorila sa, ale nie nadýchnuť sa. Vykročila na schodíky a dala si dole spodný diel plaviek otočná k Petrovi odzadu. Prekvapilo ho to, čakal, že ho ochutná do konca. Vyšla z vírivky, zahalila sa do uteráka a zmizla medzi stromami do záhrady. Peter sa vydýchal, zobral si uterák a nasledoval ju, aby sa jej vášnivo zmocnil, toto jej nedaruje...

autor: Lajla

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri