Horúce prestoje II

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

ďalšia
poviedka
Očakávaná - II.časť
Poviedka

Očakávaná - II.časť

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Muži, Vášeň, Dobrodružstvo, Energia, Nahota |
publikované: 14.07.2017 | autor: Andrea

Dávid odhodil na posteľ oblečenie, ktoré tak kŕčovito zvieral a pristúpil k nej bližšie. V tej chvíli si všimla malé čierne chĺpky, ktoré sa mu ťahali od pása smerom nadol. Chcela ich pohladiť. Nebola však sama, kto s očakávaním skúmal objekt svojej túžby. Dávid pristúpil ešte bližšie a jeho vôňa Anne opäť stúpla priamo do hlavy. Vyhnala z nej akúkoľvek súdnosť. Keď však konečne sklonil svoju hlavu, aby našiel jej pery, jediné, na čo sa zmohla, bol tlmený výdych.


Túžobne mu bozk vrátila.


Jazykom hladila jeho jazyk a rukou ho potiahla za zadnú šticu vlasov. Po chrbte ruky sa jej skotúľala kvapka vody, ktorú z nej vyžmýkala. Všimol si ju a pobozkal. Pokračoval vyššie a pri ramene sa jemne odtiahol. Jedným rýchlym pohybom nechal ramienka letných šiat skĺznuť dole. Anna ostala len v čiernych čipkovaných tangách.

„Ani nevieš ako dlho som na toto čakal. A ty si prišla… taká nádherná,” ozval sa Dávid zachrípnutým hlasom. Jemne jej dlaňou hladil bradavku a díval sa jej spoza tých nekonečne dlhých mihalníc priamo do očí. Mala pocit, že jej v útrobách tela prebieha nejaká búrka. Všetko v nej zurčalo a dotyky, ktorými dráždil jej bradavku neostali bez reakcie. Cítila, ako jej obe bradavky stvrdli priam na kameň.

„Vezmi si ma...”, povedala nahlas a rozhodne. Jediným pohľadom do jeho očí zistila, že presne to je to, čo túžil počuť.

image

Obliala ju vlna sebavedomia a s úsmevom sa odhodlala na to, čo chcela urobiť v momente, ako ho zbadala vyjsť z tej sprchy.

 

Prstami putovala po jeho hrudi smerom nadol k tým lákavým čiernym chĺpkom na jeho bruchu. Takmer sa v nich stratila. Narazila však na prekážku. Prudko strhla osušku, ktorá sa až do tej chvíle snažila diskrétne ukrývať jeho mocnejúcu túžbu.


Túžbu po nej. Anna celá zvlhla.


Dávid akoby to vytušil a zameral svoju pozornosť na oblasť jej podbruška. Perami nástojčivo sal jednu bradavku, druhú neprestával dráždiť svojou drsnou dlaňou a zároveň prstami postupoval smerom nadol. Kým sa ona zoznamovala s jeho stúpajúcou mužnosťou, on sa oddal túžbe, ktorá ním toľké roky lomcovala. Zubami jemne, no veľmi intenzívne dráždil jej bradavku a zároveň prstami našiel jej vlhkú komnatu. V jednom momente spôsobil to, že Anna vykríkla od vzrušenia. Pritlačila sa k nemu až mala pocit, že ju zrádzajú vlastné nohy. Prerývane mu vzdychala do ucha. Dávid ju pomaly pritlačil smerom vzad a oboch tak zvalil na posteľ. Anna sa nemohla nabažiť pohľadu na jeho nahé snedé telo. Jediné po čom však v tej chvíli túžila bolo, aby do nej vnikol. Chcela ho cítiť úplne celého a to okamžite. Jej vnútro sa celé chvelo od túžby, ktorá jej bola upieraná, kým Dávid perami skúmal jej nohy.

Neponáhľal sa. Naopak. Naplno si vychutnával jej vôňu a zdalo sa, že chce preskúmať každý milimeter jej tela.

Láskal jej brucho, opätovne sa vracal smerom nadol a svoje prsty zabáral do jej mäkkej svätyne. Anna cítila, že je ako sopka. Úplne to v nej vrelo a nevedela sa už dočkať oslobodzujúceho výbuchu, ktorý mala už na dosah. Bolo až neuveriteľné, ako Dávid dokázal prečítať každý impulz jej tela. Zrazu sa vrátil k jej pootvoreným ústam a ďalší vzdych jej ukradol priamo z pier. Lačne sa usmial, svojím jazykom pohladil ten jej a rukami jej nežne rozťahoval kolená. Anna vedela, že si v tej chvíli nepraje nič viac, než to, aby ho mala konečne v sebe. Napoly zúfalo mu pozrela do očí svojou panvou mu vyšla v ústrety.

„Chcem ťa. Chcem ťa v sebe,” povedala žiadostivo a jemnučko mu hrýzla spodnú peru.

Jediné, na čo sa Dávid zmohol bol pridusený vzdych a všetko napätie a túžba, ktoré mu lomcovali telom sa zrazu rozbili na márne kúsky. Už nemohol viac čakať. Bola taká pripravená, taká vláčna a rozhorúčavená...

Túžil uväzniť svoju mužnosť priamo v nej. Urobil jeden rázny pohyb a vedel, že je v raji. Cítil jej úzkosť na špičke svojho penisu tak intenzívne, ako sa len dalo. Bolo to presne také, ako si vysníval vtedy, keď po nej zatúžil po prvýkrát. Už vtedy vedel, že ochutnať ju, bude vrchol. Vrchol, na ktorý sa oplatilo roky čakať a postupne ho rozbaľovať ako ten najsladší cukrík. Anna cítila blížiaci sa orgazmus v každom milimetri svojho tela.

Bol taký intenzívny, až prehlušil záludný hlas kdesi v jej hlave.

Toto predsa slušné dievča nerobí… Neskôr však v duchu poďakovala svojej mame, ktorá asi tušila, že liek na nepríjemný rozvod je niekde v lone prírody, kde sa k životu vzrušujúco prebralo i Annino vlastné lono.Prvú časť poviedky si prečítajte TU!


autor: Andrea

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri