Očakávaná - II.časť

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

ďalšia
poviedka
Na hrane, strhujúci denník Phiffany
Poviedka

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

kategórie: Vzťahy, Ženy, Muži, Vášeň, Láska |
publikované: 14.07.2017 | autor: Persephonie Ncredible

Strhujúci denník Phiffany M.

Meno Phiffany je určené pre ženu, ktorú každý muž miluje a nenávidí, túži po nej a bojí sa jej zároveň. Túto ženu je veľmi ťažké zlomiť. Ženy ako Phiffany často nenávidené inými ženami. Druhé ženy túžia byť ako ona a hádžu jej polená pod nohy. Phiffany je však príliš inteligentná a silná na to, aby nechala druhých po sebe šliapať. Pracuje tvrdo a vždy dosiahne čo si zaumieni. Čo sa však stane keď sa takáto žena ocitne na rozhraní dvoch mužov? Denník Na Hrane, zachytáva autorkine myšlienky a zážitky, ktoré v nej zanechali hlbokú stopu. Phiffany sa vracia späť v čase, a preto sa jej denník začína dramatickými udalosťami v prítomnosti a končí záhadnou romantickou minulosťou.17.jún, piatok


Stretávam ťa prvýkrát. S úsmevom na mňa hľadíš. Tvoje oči sa do mňa vpíjajú, máš naširoko roztvorené zreničky. Hľadíš na mňa ako na zjavenie.

Neviem či som taká pekná alebo si iba nadržaný. Nepretržite na seba pozeráme, bez prestania si hľadíme do očí, cítim spojenie a kontakt. Jemne sa ma dotkneš a mnou prejde elektrické vedenie, ktoré sa začína končekom tvojho prsta a konči sa niekde u mňa hlboko v rozkroku. Som vlhká, ako na teba tak hladím, cítim z teba vzrušenie.

product

Neprestávaš na mňa hľadieť. Našla som niečo nové, niečo tajomné, čo rozbúcha v mojom srdci tisíc zvonov. Cítim sa zvláštne. Hltám ťa pohľadom.

Pohladíš ma svojimi modrými očami.

Rozprávaš mi o niečom nezaujímavom a pritom obaja vieme, že tú konverzáciu si môžeme odmyslieť, pretože naše oči, telá, dotyky, vedú svoju vlastnú konverzáciu, ktorá je živá, vzrušujúca a pravdivá.


Predošlé kapitoly nájdete TU.


Autorka poviedky je Persephonie Ncredible, dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!


autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri