Na hrane, strhujúci denník Phiffany

Očakávaná - I.časť

ďalšia
poviedka
Na hrane, strhujúci denník Phiffany
Poviedka

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

kategórie: Vzťahy, Ženy, Muži, Vášeň, Láska |
publikované: 08.07.2017 | autor: Persephonie Ncredible

Strhujúci denník Phiffany M.

Meno Phiffany je určené pre ženu, ktorú každý muž miluje a nenávidí, túži po nej a bojí sa jej zároveň. Túto ženu je veľmi ťažké zlomiť. Ženy ako Phiffany často nenávidené inými ženami. Druhé ženy túžia byť ako ona a hádžu jej polená pod nohy. Phiffany je však príliš inteligentná a silná na to, aby nechala druhých po sebe šliapať. Pracuje tvrdo a vždy dosiahne čo si zaumieni. Čo sa však stane keď sa takáto žena ocitne na rozhraní dvoch mužov? Denník Na Hrane, zachytáva autorkine myšlienky a zážitky, ktoré v nej zanechali hlbokú stopu. Phiffany sa vracia späť v čase, a preto sa jej denník začína dramatickými udalosťami v prítomnosti a končí záhadnou romantickou minulosťou.22.jún, streda


Vedľa mňa sedí Carwyn, kolega, s ktorým som mala krátky sexuálny vzťah. Celé sa zvrtlo do hroznej drámy. Potom si našiel nejakú obyčajnú buchtu, v ktorej istotu.

Môj osud...po zistení, že som príliš komplikovaná si chlap nájde niekoho jednoduchého, v zapätí to však oľutuje. Teraz sedí predo mnou a pozerá na mňa. Túžobne. Snaží sa zapojiť do debaty a flirtovať s mojou podriadenou a pritom pozerá, či žiarlim.

Pre mňa skončil. Nedokážem mu odpustiť. Nedokážem mu odpustiť, že to tak rýchlo vzdal. Hľadá si zámienku byť okolo mňa sám a keď sa tak stane odídem z jeho dohľadu, zmiznem, trestám ho, trestám jeho námahu. Musí to byt ponižujúce, takto doliezať.

product

Myslím na to, ako sme si to s Carwynom jednej zimnej noci rozdali opretí o dvere môjho bytu, nedokázali sme čakať, nikdy som takú vášeň nezažila. Spýtal sa ma, prečo som si vybrala práve jeho. Nevedela som odpovedať. Neviem odpovedať logicky na otázky srdca. Ale keď na mňa pozrie taký pohľadako keby jeho láska ku mne ešte neskončila a stále nás niečo spájalo, neviem to opísať, môže to byt energia? Sme stále v spojení ako keby odvtedy, čo sa spojili naše telesné tekutiny, spojilo sa všetko ostatné, niečo neoddeliteľné.

Vidím, že je šťastný ak mu odpovedám, usmieva sa na mňa očami. Ja sa tvárim vážne a rozprávam vecne. Sedí tak blízko že cítim jeho vôňu, tá vôňa mi pripomína náš posledný sex. Milovali sme sa poliaty detským olejom, viem si to znovu živo predstaviť, ale nahnevane zaženiem myšlienku a snažím sa prestať a sústrediť sa na prácu.


Predošlé kapitoly nájdete TU.


Autorka poviedky je Persephonie Ncredible, dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!


autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri