Očakávaná - I.časť

Tajomná jazva

ďalšia
poviedka
Na hrane, strhujúci denník Phiffany
Poviedka

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

kategórie: Vzťahy, Ženy, Muži, Vášeň, Láska |
publikované: 01.07.2017 | autor: Persephonie Ncredible

Strhujúci denník Phiffany M.

Meno Phiffany je určené pre ženu, ktorú každý muž miluje a nenávidí, túži po nej a bojí sa jej zároveň. Túto ženu je veľmi ťažké zlomiť. Ženy ako Phiffany často nenávidené inými ženami. Druhé ženy túžia byť ako ona a hádžu jej polená pod nohy. Phiffany je však príliš inteligentná a silná na to, aby nechala druhých po sebe šliapať. Pracuje tvrdo a vždy dosiahne čo si zaumieni. Čo sa však stane keď sa takáto žena ocitne na rozhraní dvoch mužov? Denník Na Hrane, zachytáva autorkine myšlienky a zážitky, ktoré v nej zanechali hlbokú stopu. Phiffany sa vracia späť v čase, a preto sa jej denník začína dramatickými udalosťami v prítomnosti a končí záhadnou romantickou minulosťou.25.jún, sobota


Pozval si ma na rande, napísal si, kde sa stretávame, čas a deň. Vôbec si sa nespýtal, kam by som chcela ísť. Mám rada mužov, ktorí mi hovoria, čo mám robiť. Milujem dominanciu u mužov, pokiaľ sa dominancia nespája s aroganciou.

Stretneme sa a ty vyzeráš oveľa lepšie ako prvýkrát. To, ako dobre vyzeráš ma zarazí. Pobozkáš ma na líce, sme obaja nervózni. Vojdeme do baru, ktorý si vybral ty. Objednáš drinky a majetnícky si ma k sebe pritiahneš. Vidím, že nestrácaš čas. Pijeme víno. Rozprávaš dlho a zaujímavo. Počúvam ťa s nadšením. Treba mi cikať, ale nejdem, bojím sa že ten moment sa vytratí.

product

Bozkávame sa čoraz vášnivejšie a tvoja ruka putuje po mojich stehnách, brušku a chce ma chytiť za prsia, no to jej nedovolím. Cítim ako sa mi postavili bradavky.

Mám v sebe neuhasínajúci smäď po tebea to ťa ani nepoznám. Prekvapuje ma, akí sme si zrazu blízki. Neviem to naše zladenie popísať, iba viem, že sa cítim skvelo. Znovu sa pobozkáme. To teplo medzi nami je spôsobené bozkami a dotykmi, zabúdame na okolitý svet.

Nemôžem si nevšimnúť že si vzrušený. Hladkáš ma a odhŕňaš mi vlasy z tváre. Znova sa vášnivo bozkávame, zavzdychám ti do úst. Naše sliny sa miešajú prvýkrát, je to pre mňa ako droga. Neviem sa ťa nasýtiť. Intuícia mi vraví, že ťa už poznám dlho.


Predošlé kapitoly nájdete TU.


Autorka poviedky je Persephonie Ncredible, dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!

autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri