Už chápem, prečo ženy podvádzajú II.

Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ II.

ďalšia
poviedka
Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ III.
Poviedka

Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ III.

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry |
publikované: 25.09.2015 | autor: Intimi

Vrátila som sa po zmene garderóby, červené podpätky a samodržky, skočila som do postele a obtrela som si prsia okolo jeho celého tela. Triasol sa vzrušením. Miloval keď som mala podpätky a silónky tiež.

Vkĺzla som na jeho trup, vzala si jeho tvrdý penis medzi svoje prsia a pohladila som ho. Kričal od vzrušenia. Začala som ho robiť prsiami až pokiaľ jeho penis nezačal opäť pulzovaťznovu, zastavila som sa, posadila a vyliezla som z postele. Opustila som izbu bez slova a nereagovala som na jeho výzvy, aby som sa vrátila. Išla som do kuchyne, kde som si pripravila ďalší drink.

nechcela som, aby to skončilo


Keď som sa vrátila popíjajúc môj kokteil, pošeptal : „robíš si srandu“. Bez slova som si dala prst do koktejlu a pretrela som mu penis kokteilom, predtým ako som ho oblízala. Urobila som to viackrát, zakaždým som išla nižšie a nižšie. Stonal a zároveň mi šepkal aká som úžasná.

Nechcela som aby to skončilo, ale stopla som to. Vrátila som sa do postele a moja vlhká mačička sa ho nevedela dočkať. Svoje prsty som si v nej namočila a následne som mu ich strčila do úst. Bol nadšený. Potom som mu chcela poskytnúť pôžitok a možno aj mne. Otočila som sa a svoju mačičku som mu pritisla k tvári. Nemohol sa pohnúť rukami aby narušil môj rytmus alebo aby odvrátil trenie môjho zadku a iných časti môjho tela. Mala som nad ním úplnu kontrolu a keď som si ho poberala, sama som túžila explodovať.

image

Bol nadšený. Potom som mu chcela poskytnúť pôžitok a možno aj mne.

 

Presunula som sa z jeho tváre cez trup až na jeho obroský penis. Nikdy predtým sme sa nehrali na kovboja a aj keď som nevidela jeho tvár, dúfala som, že je ohromený tak veľmi ako ja. Jazdila som na ňom tvrdo,vrchol sa približoval rýchlo nám obom. Súčasne sme sa urobili v priebehu niekoľkých minút a ja som spadla dopredu vyčerpaná, pritisla som k nemu svoje pery a zašepkala mu do ucha, ako ho ľúbim. Vychutnávali sme si spolu našu nekonečnú lásku v tej chvíli.

Zrazu, odniekiaľ som započula hlas volajúci moje meno. Moje oči sa zamerali na tvár iného člena správnej rady, Dianu, ktorá sa ma hlasno pýtala, nad čím rozmýšľam. Bolo to po prvýkrát, čo som počula jej hlas, aj keď mi vravela, že ma volala už trikrát.

Zrazu som si smutne uvedomila, že som späť na zasadnutí obklopená členmi, ktorí opäť rozprávali o ničom. Do kelu! Aká skvelá prestava. Dúfala som, že môj manžel oremýšľal rovnako, namiesto vykonávania typických sobotňajších domácích prác. Posunula som si stoličku na lepšie miesto a všimla som si, že mám mokré nohavičky.

autor: Intimi
zdroj: www.holiticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri