Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ III.

Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ I.

ďalšia
poviedka
Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ II.
Poviedka

Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ II.

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry |
publikované: 25.09.2015 | autor: Intimi

Z hlboka som sa nadýchla v snahe uvoľniť sa, hneď na to ma hlboko a vášnivo začal bozkávať, zatiaľčo jeho ruky hladkali moje prsia a treli moje bradavky.Potom som zacítila ako sa zvyšuje intenzita vibrátora, stratila som všetky zábrany , ktoré vo mne ostali. Tak dobre som sa cítila, chcela som aby mi ju lízal a sal, ale môj dych bol takým rýchlym, že som nebola schopná sa v tej chvíli nič povedať.

Bolo to akoby čítal moje myšlienky, cítila som vibrátor medzi mojimi nohami, jeho jazyk lízal vonkajšiu časť mojej pery a hral sa s mojim klitorisom. Cítila som sa milovaná viac ako inokedy, dôverovala som jeho ťahom i technike. Vedel, že milujem lízanie a ako špeciálne a uspokojene sa pri tom cítim. Vždy vravel, že jeho najväčšou radosťou je robiť ma vzrušenou a bol v tom úspešný. Cítila som ako mi strieka z mojej mačičky nektár aj mimo nej. Moje stehná boli klzké od vlhkosti.

jeho oči študovali každý môj pohyb


Bola som na pokraji orgazmu, keď stiahol hlavu a znovu mi vložil vibrátor. Hlava bola uhniezdená na mojom bode G a uši boli na mojom klitorise a keď sa obrátil menil rýchlosť aj intenzívnosť, otočila som sa aby som mohla precítiť tu explóziu. Pozoroval moje potreby, odstránil mi popruhy z členkov a zápästia. Taktiež zložil šatku z očí. Teraz, keď boli moje ruky voľné, mohla som mu pomôcť s vibrátorom. Položila som si ruku na miesto, kde ma viedol a jeho oči študovali každý môj pohyb pozorne. Chcel ma to naučiť a aj napriek mojej plachosti rozprávať sa o týchto veciach chcel, aby som mu ukázala, čo presne chcem.

image

Tentokrát však jeho bozky boli stručné ako bozky milenca na konci rande.

 

Moje telo bolo celé v extáze a vybuchlo. Kričala som a vzdychala, ako som sa nekontrolovateľne zvíjala na posteli. Bolo to až príliš, stratila som kontrolu nad svojim telom, ale chcela som aby pokračoval, aj napriek môjmu kričaniu. Vďaka bohu, bol nemilosrdný, pokračoval a urobil ma šťastnou dovtedy, kým som to nevydržala a stlačila som jeho ruku a chytila vibrátor do svojich rúk. Ležala som tam úplne nevládna, neschopná pohnúť sa a opäť som cítila jeho bozky na mojej vzrušenej mačičke.

Tentokrát však jeho bozky boli stručné ako bozky milenca na konci rande. Bol vykoľajený z mojej mačičky. Posunul môj trup a cítila som jeho sladké pery a jazyk v mojich ústach opäť. Bol to dlhý a nádherný bozk s príchuťou nektára z mojej mačičky. Po tomto úžasnom bozku sa prevalil na bok a ležal ticho vedľa mňa, pozeral sa mňa pohľadom plným uspokojenia a ja som si plne vychutnávala tento okamih a jeho lásku.

Jeho úsmev plný spokojnosti ma akosi povzbudzoval. Nemohla som ho nechať v tom, že on je jediný, ktorý dokáže urobiť takú radosť. Sadla som si, postrčila som ho aby si ľahol na chrbát a cez trenírky som mu chytila jeho tvrdý penis. Bol taký tvrdý, že som cítila jeho pulz. Ako som ho pobozkala cez popruhy, dostala som nápad. Vyskočila som z postele a stiahla remienok z jeho penisu a rýchlo som mu zaviazala ruky i nohy. Akonáhle bol zviazaný, vášnivo som ho pobozkala a odišla som z izby. Volal na mňa, aby som sa vrátila.


autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri