Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ II.

Príbeh Cherry

ďalšia
poviedka
Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ I.
Poviedka

Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ I.

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry |
publikované: 25.09.2015 | autor: Intimi

Bol to dlhý deň a to boli len 3 hodiny popoludní. Vedela som, že to bude posledná noc, ale bola to teraz len malá útecha. Pripravená o piatej ráno som vypadla na letisko, o siemej ráno bol let a ďalšie nezmyselné nudné schôdze ohľadne práce. Nemala som čas dať si kávu predtým ako som odišla z domu, takže som sa musela spoliehať na kávu z automatov. Obed bol typický pre hotel, kuracie mäso, ryža a nakoniec zelenina, ktorá chutí všade rovnako. Zúfalo som si želala, aby som bol doma alebo kdekoľvek len nie tu. Toto stretnutie bolo ako všetky ostatné, dlhé a nepodstatné. Nezúčastnení, veľmi nekompetentní členovia nikdy nemali čas sa venovať kritickým témam alebo strategickému plánu, ktorý by pomohol využiť potenciál spoločnosti. Bolo to frustrujúce a ja som odpočítavala minúty.

Ďalšie 2 hodiny o bla, bla, bla bez témy na prediskutovanie a bola to len strata času. Všetci okrem mňa opustili miestnosť a ja som tupo sedela na stoličke s mojimi myšlienkami. Moja myseľ zablúdila veľmi ďaleko od miesta kde som bola teraz, rozmýšľala som čo asi robí môj manžel, kým ja som tu. Pravdepodobne bol jeho sobotný deň plný domácich prác ako obyčajne. Odkedy obaja pracujeme, nemáme počas týždňa čas na veci ako pranie, účty, upratovanie, opravy alebo starostlivosť o trávnik. Skúsenosť ma naučila, že to nie je med lízať. Začala som premýšľať, čo by mohol môj manžel so mnou chcieť vyvádzať, keď prídem domov. Predstavila som si, ako ma vyzdvihne na letisku a navrhne mi aby sme išli na večeru, v skratke mu poviem o tom aký bol let a nechá ma vyventilovať si svoje frustrácie, zatiaľ čo on nemyslí na nič iné len na sex.

Moje myšlienky sa prehlbovali čoraz viac do mojej fantázie, až som započula ako mi navrhuje perličkový kúpeľ, keď prídeme domov, ktorý by mi pomohol odstrániť napätie, ktoré sa nahromadilo v mojom tele. Súhlasila som a vyzliekla som sa, pripravil vaňu predtým ako zamieril do kuchyne, aby mi pripravil kokteil , ktorý som si vychutnala počas kúpania. Teplá voda a alkohol ma úplne uvoľnili a vyhnali hrozný deň z mojej hlavy. Voda bola už studená a pohár prázdny, takže som vyšla z vane, dala si okolo seba uterák a vykročila som z kúpelne aby som našla svojho manžela.

zahrial ma horúcimi bozkami


Stál hneď za dverami, ako som vykročila z kúpeľne chytil ma a vtiahol do postele s fialovými obliečkami, ktoré som kúpila na Vianoce. Jeho penis bol obrovský, vystrkoval sa z lesklého hodvábneho materiálu. Spálňa bola krásna. Sviečky horeli, plamene z krbu dávali izbe jemný oranžový nádych. Ako som si ľahla do postele, umiestnil mi pod čelo masážny vankúš, predtým ma začal bozkávať na krku a ramenách tak nežne, zobral moje vlasy nabok, zahrial ma horúcimi bozkami na brušku a pokračoval smerom dole. Všetko šlo príliš rýchlo, jeho ruky prechádzali z krku na ramená a potom na moje nohy a chodidlá, používal pri tom aj masážny bičík, ktorý som si kúpila minulý týždeň, keď som mala svoju pravidelnú mesačnú brazílsku masáž.

Moje nohy i chodidlá boli úplne slabé z jeho dotykov a nebola som schopná vzdorovať, keď mi rozkročoval nohy. Zacítila som malý vibrátor medzi nohami na mojom klitorise. Nadšenie sa zväčšovalo a moja mačička kvapkala plná očakávania. Stisol mi nohy opäť k sebe, kde mi nechal vibrátor a pokračoval v masírovaní môjho zadku, chrbáta, ramien, krku a paží, bolo to upokojujúce, keď sa dotkol každého môjho svalu.

Cítila som teplo jeho dychu, do uška mi zašepkal aby som sa otočila aby mohol dokončiť masáž. Váhavo som súhlasila, keď som sa otočila vibrátor mi vypadol spomedzi nôh. Stál pri mojej hlave, nakláňal sa pri mojich ústach, hladkal ma a vášnivo bozkával. Moja vlhkosť rástla s jeho dotykmi. Zrazu miestnosť bola tmavá v sekunde ako mi zaviazal oči. Nával prešiel mojím telom, moja nervozita však opadla okamihom, keď mi strelil jazyk do pusy a jeho pery sa hrali s mojou dolnou perou. Odpovedala som mu tým, že som sala jeho jazyk a pevne ho zvierala. Dosiahla som na jeho krk, chytila som ho silnejšie, aby som ho povzbudila v tejto erotickej predohre.


image

Moje nohy i chodidlá boli úplne slabé z jeho dotykov...

 

Stiahol ma k sebe, pobozkal moje ústa, líca a oči predtým ako mi konečne začal bozkávať prsia. Moje bradavky sa zdvihli ako tvrdé púčiky pod jeho bozkami, užívala som si jeho sanie raz jemné, potom tvrdé. Započula som stonanie z mojich úst, moje boky sa hýbali a moja mačička túžila po jeho dotykoch. Zúfalo som túžila po tom, abyjeho bozky pokračovali v bozkávaní celého tela, ale namiesto toho som ucítila vibrátor vibrujúci medzi nohami a jeho veľké ruky mi masírovali nohy, stehná, bruško, prsia a ramená. Bola som neskutočne uvoľnená a vymykalo sa mi to z pod kontroly.

Zrazu som zacítila ako mi opäť oblizuje bradavky, jeho vôňa mi naplnila moje nozdry a predstavila som si ako sa nado mnou nakláňa. Cítila som arómu jeho genitálii taktiež, ako som cítila pery na mojich nohách a prstoch predtým ako sa posunul do vnútornej časti mojich nôh a pozdĺž vonkajšej časti stehien. Ach, ako som chcela aby ma začal lízať. Potom sa zastavil. Skutočne?! Ako to mohol urobiť? Chcela som viac a aj som mu to povedala. Namiesto odpovede alebo komentu som zacítila niečo, čo mi obmotal okolo členkov a počula som zvuk otvorenia suchého zipsu. Trochu som spanikárila, kričala som, ale on mi priložil prst k ústam aby som sa stíšila. Potom som zacítila ako mi zápästia dáva do pút.

Bola som nehybná a on ma mal totálne pod kontrolou. Nervozita prevzala svoju rolu, mala som zábrany, ale bola som bezmocná, nemohla som ho zastaviť a podvedome som nechcela aby prestal.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri