Pracovné stretnutie plné fantázie ČASŤ I.

Som vydatá a monogamná

ďalšia
poviedka
Príbeh Cherry
Poviedka

Príbeh Cherry

kategórie: Sex a sexualita, Postelné hry |
publikované: 24.09.2015 | autor: Intimi

Pomaličky som otvorila dvere aby som ťa videla spiaceho pokojne, pod saténovými obliečkami. Usmiala som sa, ticho a pomaly som vstúpila do izby osvetlenej desiatkami dobre umiestnenými sviečkami na zemi. Uprostred horiacich sviečok, som sa pomaly vyzliekla, čo najtichšie aby som ťa nezobudila, predtým ako budem pripravená. Keď už som vyzlečená, pomaly prechádzam k posteli. Opäť som sa zastavila a usmiala som sa, bola som prekvapená ako pokojne vyzeráš a takmer som ťa nechcela zobudiť.

Opatrne som umiestnila ruky okolo teba, jednu nohu som dala bližšie k posteli, druhou som skĺzla pod perinu aby som bola obkročmo teba. Ako si sa začal zobúdzať, nežne som ťa začala škrabkať po krku hore a dole. Potom som sa usmiala a nežne som ťa pobozkala, pohrávala som sa s tvojimi perami a jazykom. Dala som ruky nižšie k tvojím ramenám, pokiaľ som nedočiahla tvoje zápästie, ktoré som ti zdvihla nad hlavu s ľahkosťou. V tej istej chvíli moje ústa prechádzali smerom dole cez bradu, jazyk sa však dotýkal len nepatrne, až kým som neprišla ku krku, tesne pod uchom. Tu som sa zastavila a začala ťa hrýzť dôraznejšie.

Potom môj jazyk krúžil okolo tvojho uška pozdĺž okraja. Trošku som okusovala tvoj ušný ľalôčik, ústa som potom zasunula do tých tvojich a začala som ťa nenásytne a vášnivo bozkávať. Po celý čas ťa otravujem so svojimi vlasmi, pomaly šteklím tvoj dlhý, tvrdý penis a stehná. Ešte raz moje ústa prechádzajú dolu cez bradu, ale tentokrát neprestávajú klesať. Pomaly krúžim okolo tvojej bradavky a triem si bruško okolo tvojho tvrdého penisu. Pozerám sa ti do očí, oblizujem si pery a provokujúco sa usmievam.Uštipnem ťa na bradavke, dám preč ruku z tvojho členku, pohybujem ňou okolotvojej nohy, až ju dostanem ku stehnu. S jemnými krúženiami, môj necht prechádza nad bedrovú kosť až k pupku.

image

Nemôžem sa nabažiť. A potom zrazu, keď si myslím, že nedokážem už viac, keď...

 

Môj jazyk smeruje k miestu kde je môj palec a pokračuje odtiaľ svojou cestou sám. Po celý čas sa ti dívam do očí. Obkľúčim tvoj penis ústami, na chvíľku sa tu zastavím, svojím jazykom oblížem špičku tvojho penisu len aby som ochutnala tvoje šťavnaté tekutiny. Svojím jazykom krúžim okolo neho celého a zrazu, veľmi nežne zatvorím svoje ústa okolo tejto časti teba.Vsúvam si ho nežne hore a dole, spúšťam nechty k hrudníku a jemne ti škrabkám bradavky. Vediem ich cez kľúčnu kosť a dole cez zadok, po celý čas hltám tvoj penis ako keby som umierala od hladu.

Penis začal intenzívne pulzovať a bol ešte tvrdším a ja som ťa robila trošku silnejšie a intenzívnejšie pokiaľ si sa neurobil do mňa a ja som pocítila tvoju príchuť. Nadšene som prehĺtala všetko do poslednej kvapky. Pomaly som sa posúvala nižšie a začala som bozkávať vnútornú časť tvojich stehien. Jemne som okusovala tvoj chrbát, nohy a potom opäť to isté naspäť. Tentokrát som sa pritláčala k tvojmu penisu horlivo, zároveň som jemne okusovala tvoje guličky. Môj jazyk kĺže zo strany na stranu, potom sa vracia na vrch. Vrátila som sa pomaly k hlave, kde som ho láskyplne uštipla. Opäť smerujem dole, zastavím sa pri pupku, do ktorého sa ponorím a vychutnám si jeho príchuť.

Potiahnem tvoje ruky, ktoré položím na svoje prsia a nechám ta robiť si s nimi, čo len chceš, na chvíľku. Potom vezmem tvoju pravú ruku, môj jazyk ju oblizuje okolo dlane a jednotlivo medzi prstami. Pozriem sa do tvojich očí a vidím ako tlejú. Môj jazyk krúži okolo tvojho ukazováka a moje ústa ho potom obklopia, sajem ho rovnakým spôsobom ako iné časti tvojho tela.

Ako je tvoj prst obklopený mojimi ústami, provokujem tvoj penis tým, že sa svojím otvorom triem o neho, pohybujem sa rovnako ako so svojimi ústami. Púšťam ruky a nahrbím chrbát kvôli extáze akou si ma naplnil. Zostávam chvíľku takto, aby som si vychutnala pocit naplnenia. Potom sa začnem pomaly hojdať tam a späť, stále s nahrbeným chrbátom. Nevydržím to dlhšie a neustálne zrýchľujem. Nenásytne kúšem tvoj krk, nemysliac na to, či ti pohryziem kožu. Keď ťa priťahujem k sebe, prechádzam nechtami po tvojom chrbáte.

Nemôžem sa nabažiť. A potom zrazu, keď si myslím, že nedokážem už viac, keď si myslím, že som nenásytná, opäť začínaš búšiť a stvrdneš až tak, že si ako skala vo mne. A potom sa uvoľníš a ja explodujem tak, ako som si myslela, že doteraz nie je možné. A všetko prestáva existovať na chvíľku, až sa ocitám v tvojom náručí.


autor: Intimi
zdroj: www.holicticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri