Love you, goodbye

Rebeka - 19.kapitola

ďalšia
poviedka
Na hrane, strhujúci denník Phiffany
Poviedka

Na hrane, strhujúci denník Phiffany

kategórie: Vzťahy, Ženy, Muži, Vášeň, Láska |
publikované: 18.02.2017 | autor: Persephonie Ncredible

Strhujúci denník Phiffany M.

Meno Phiffany je určené pre ženu, ktorú každý muž miluje a nenávidí, túži po nej a bojí sa jej zároveň. Túto ženu je veľmi ťažké zlomiť. Ženy ako Phiffany často nenávidené inými ženami. Druhé ženy túžia byť ako ona a hádžu jej polená pod nohy. Phiffany je však príliš inteligentná a silná na to, aby nechala druhých po sebe šliapať. Pracuje tvrdo a vždy dosiahne čo si zaumieni. Čo sa však stane keď sa takáto žena ocitne na rozhraní dvoch mužov? Denník Na Hrane, zachytáva autorkine myšlienky a zážitky, ktoré v nej zanechali hlbokú stopu. Phiffany sa vracia späť v čase, a preto sa jej denník začína dramatickými udalosťami v prítomnosti a končí záhadnou romantickou minulosťou.
10.september, sobota


Pracuješ a ignoruješ ma. Ja ignorujem teba, tvárim sa, že si čítam, a že mi je všetko jedno, aj keď sa nesústredím na písmenká a jedno mi to nie je. Dnes sme nemali sex, čo nie je dobré znamenie. To sa nám ešte nikdy nestalo, mávame sex každý deň minimálne 3-4 krát.

product

Tvárim sa že som si to nevšimla, čítam si 50-ty krát tú istú vetu, tvárim sa zainteresovane. Pýtaš sa ma či si dám cigaretu, ale jediné na čo mám chuť je napľuť ti do tváre. Ani sa ti nepozriem do očí.

Tvoje a moje oči, náš priamy kontakt, ktorý nás tak pripútal pre nás prestal existovať, rozstrihli sme ho neviditeľnými nožnicami. Navždy? Neviem, už mi to aj tak pripadá ako večnosť. Zaujímalo by ma ako sa dá merať večnosť, keď je ňou niekedy sekunda, minúta, hodina a niekedy dva roky. Asi záleží na tom s kým tie sekundy, minúty, hodiny, dni trávime.

Písmená sa mi rozmazávajú pred očami. Cez knihu hľadím na blízku budúcnosť, zdá sa mi, ako keby neexistovala. Bez teba je tam iba prázdno, nekonečné vznášanie sa tmavým vesmírom bez gravitácie. Šedé nekončiace dni, bez extázy a pádov, ktoré s tebou tak oddane masochisticky prežívam. Ľúbim ťa alebo je to iba vášeň? Fakt na to neviem odpovedať.


Predošlú kapitolu nájdete TU.


Autorka poviedky je Persephonie Ncredible, dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!

autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri