Príbeh Cherry

Tetovaný krásavec

ďalšia
poviedka
Som vydatá a monogamná
Poviedka

Som vydatá a monogamná

kategórie: Vzťahy, Intimita |
publikované: 24.09.2015 | autor: Intimi

Nie je to tak, že to odíde. Je to stále tu, vrejúce pod povrchom, prenikajúce dnu. Čakám. Môj vnútorný vlk, svietiacie oči, vystlané labky udierajú lesné dno v neskorú noc, horúci dych vytvára oblaky v studenom vzduchu, lovím. Moja vnútorná pobehlica, ligotajúce sa oči, upravené chodidlá na podpätku zvodne klopkajú po hlavnej ulici, smiech podobný zvoneniu v jeho ušiach, stavajúci malé chĺpky na konci ,preteká jeho srdce, lovím.

Teraz zvíťazilo moje druhé ja. V novej cesteje profesionálkou na vysokej úrovni. Je ostrá, ale pritom čistá a zdatná v komunikácii. Je zaneprázdnená nekončiacou hrou, ktorá nesie spojenie s jej manželstvom, biznisom a zanecháva jej presnú trasu, vždy smerujúcu k nekonečnej slobode. A však vedela, že nekonečná sloboda vyzerá ako nekonečný sex. Teraz to vyzerá ako monogamia a manželstvo, či práca pre nerušiacie spojenie s inou ľudskou bytosťou. „Jeden muž, mnoho tiel,“ prešlo na jeden muž v jednom tele. Počas mnohých rokov, mi tento koncept prišiel úplne obmedzujúci. Potrebovala som skúšať a NIE zájsť s niekym príliš ďaleko, zaspať na makovom poli a nikdy sa nezobudiť. Momentálne je moja cesta za slobodou akosi pripravená v tejto forme... A je to tak na celý život.

Divoška


Moja vnútorná nespútanosť niekedy spanikári. Keď sa ráno zobúdza, zúfalo žmurká, na chvíľu zabudne kde je - vníma to ako klietku. Obmedzenie znamená smrť. Zvykne sa naštvať, zľaknút a cítiť beznádej. V týchto momentoch k nej musím prehovoriť a nechať ju pocítiť moju nepochybnosť a presvedčenie. Milujúco jej pošepnem: “Toto je cesta, som si istá. Vieš, že by som neučinila takéto rozhodnutia nepremyslene, ty moja krásna divoška. Som presvedčená, že pán Boh nás o to požiadal, takže to je správne.“ Držím ju, milujem a obdivujem za jej nekompromisnú nespútanosť. Už nešoféruje auto, už nieje všetkému na čele, ale napriek tomu sme stále v spojení a ja ju zbožňujem. Slobodne beží lesmi, ulicami a posteľnými obliečkami mojej duše. Je mojou dušou.


image

Toto je skúška sebeovládania. Robili sme to desať rokov, presne naopak, žiadna vôľa a slabosť. Snažím sa ju kontrolovať a ponáram sa do mojej hlbokej túžby...

 

Niekedy keď kráčam ulicami, existuje typ muža, ktorý mi skríži cestu. Môže vyzerať stokrát ináč, ale v očiach má vždy záblesk ako šelma. Vyzerá hladne a nesnaží sa to priveľmi skryť. Jeho vnútorné zviera sa potĺka svetom, ktorý nepozná jeho pravú tvár. Moja vnútorná beštia pocíti jeho ako prechádzame chodníkom a na zlomok sekundy po ňom moja divokosť vyskoč í, a však musím sa udržať na uzde, rýchlo, pevne a veľmi jemne. “Poď sem,schovaj sa.“ pripomeniem jej. Toto je skúška sebeovládania. Robili sme to desať rokov, presne naopak, žiadna vôľa a slabosť. Snažím sa ju kontrolovať a ponáram sa do mojej hlbokej túžby, držiac svätú nádobu s mojim mužom ,nerušiaciu a neporušenú, aby sme mohli ďalej pracovať na našej spoločnej mágii. Spolu s sms mu posielam môj náboj vzrušenia a vlčiu túžbu a on to prežíva so mnou, pri mojom orgazme, divoko ako sa len dá.

Uchovávanie mojej tajnej túžby je základ. Udržiavam si ju blízko pri tele, tak ako sa prispôsobujem tomuto výrazne odlišnému štýlu života. Prispôsobovanie sa je nutnosť. Je veľa životných momentov, pri ktorých by som sa vrátila späť do starých koľají. Spravila by som z môjho muža nepriateľa, muž ovládaný a kontrolovaný, aby som kvôli nemu nestratila slobodu. Musím si dávať pozor na to, čo robím a snažiť sa získať ho vždy naspäť. Nechcem pôsobiť priveľmi romanticky, ale to čo spolu máme je nádherne a pomáha mi to rozpamätať si moju hlbokú túžbu a dlaždiť si cestu naspäť k nemu. Niekedy ho môj vlk chce zjesť a niekedy ho chce... pohltiť. Moja vďaka k nemu za to, že pracuje na svojej nespútanosti v určitom zmysle, je veľmi hlboká. Nebola by som schopná, robiť tento druh cvičenia, túto zameranú pozornosť s partnerom, ktorý odmieta a netúži to robiť so mnou.

V mojom ja existuje hlboké zušľachťovanie. Je to mäkkosť môjho srdca. Moja ohnivosť dáva cestu vedomiu a dospelosti, čo má lepší vysledok ako čistá ohnivosť. Chuť sily osamelého vlka mi umožňuje byť jednou z mnoha, mať za cieľ rovnakú podstatu, dosahovať veľké veci spoločne. A k tej vnútornej pobehlici (ktorú budem navždy milovať, nesnažím sa ju žiadnym spôsobom zhodiť, pretože je prototyp fenomenálnej bojovnice za slobodu), mi podáva cestu k žene, skrytej v mojom vnútri. Koniec koncov, je tam pocit samoty zo spolubytia a náznak strácania vlastnej identity, opúštanie môjho ja ako osoby sa stávam časťou niečoho väčšieho. Popravde som nikdy neverila, že je možné nestarať sa o samú seba, aby to fungovalo a necítila som sa osamotená na konci dňa. Skamarátila som sa s osamelosťou, som vyrovnaná. Ale teraz je tu dosputné niečo iné a ja som zakročila príliš ďaleko v opačnom smere. Stojím zoči-voči osamoteniu roztápajúce moje nerušené spojenie.

autor: Intimi
zdroj: www.turnonbritain.co.uk

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri