Už chápem, prečo ženy podvádzajú I.

Na vrchole

ďalšia
poviedka
Čo dokáže so ženou urobiť masáž a kostol?
Poviedka

Čo dokáže so ženou urobiť masáž a kostol?

kategórie: Vzťahy |
publikované: 19.08.2015 | autor: Daniela Mudráková

Katka bola už niekoľko dní off, ako bez života. Nemala chuť ani hovoriť a dvíhať mobil. Ani si nemusela sťažovať, podľa tónu hlasu som pochopila. Všetky choroby sa na ňu lepili, mlela z posledného. Poznáte to. Nech sme akokoľvek pozitívne, občas u nás kamoške Depke otvoríme dvere a trpíme ju. Ona potom nie a nie odísť. Tak teraz sa udomácnila u nej.

Cítim sa prepracovaná, neviem, ako to v tej práci zvládnem. Neviem, dokedy to vydržím. Musím s tým niečo robiť. Bolí ma chrbát a celý človek. Počúvala som dookola. Až raz...

Ja: Ahoj moja, čo máš nové? Cítiš sa trošku lepšie?

Katka: Áno, darling, chodím na masáže, veľa odpočívam, bola som v kostole... Už je mi oveľa, oveľa lepšie.

Ja: Super, tak predsa...? Konečne!

Medzitým sme prehodili pár slov o tom, ako ide život. Bolo evidentné, že jej nálada po mnohých dňoch konečne opustila bod mrazu. Zdala sa mi až podozrivo nabudená a prebratá k životu. Cítila som úsmev a slnko v každom jej slove.

Vravím si: Jedna – dve masáže a kostol, čo to s človekom dokáže urobiť. Musím si už aj ja nájsť viac času na seba a niečo so sebou začať robiť.

V každom prípade som znova rada počula tú iskru v jej hlase. Tešilo ma to o to viac, že sa odsťahovala za prácou do zahraničia a málo sa vidíme. Doma sme takéto „stavy“ spolu raz dva zažehnali, nech už prepadli jednu, alebo druhú.

Katka: Ozaj, včera sa mi ozval Mišo. Boli sme na káve.

Ja: Ale čo,? Si predstav... Prekvapila ma, aj keď, tušila som, že ten xtý koniec ešte nie je ani náhodou koniec.

Katka: Najprv sa tváril, že všetko je v pohode, život ide ďalej. Ale, videla som mu na očiach, že iné hovorí a iné žije.

Ja: A ako si sa cítila po tom čase, čo ste od seba? Spýtala som sa.

Katka: Včera som si uvedomila, ako mi chýba. Išiel ma odprevadiť a skončili sme v posteli...

Ja: Moje nervy. Z chuti som sa zasmiala a v momente mi to došlo.

Drahá, tak hovor hneď, čo ťa pozbieralo! Tak už mi je jasné, kto bol ten „čarovný prútik“, mávnutím ktorého si tak zázračne ožila. To si mohla hneď povedať...

A ty tu táraš o masáži a kostole. Chytila som záchvat smiechu.

Katka: Asi všetko dokopy.... Aj keď som toho veľa nepospala, cítim sa super. Haha

image
 

Sex je naozaj zázračný elixír a dokáže liečiť. Zrazu skončia bolesti hlavy, odíde únava, chrbtica poslúcha, v sekunde sa vyparí depka. Sebavedomie a chuť žiť nás zaplaví, život je zrazu krajší a ružovejší, všetko zvládame ľahšie. Už nie sme tak senzitívne na všetko okolo, už sa vieme viac tešiť zo života a plánovať krajší zajtrajšok.Znova začneme svietiť a osvetľovať všetko naokolo.

Z jej slov zrazu plynulo toľko energie a pohody, že mi ešte chvíľu po rozhovore ťahalo kútiky od ucha k uchu, keď som si pomyslela na to, „čo dokáže s človekom urobiťdobrá thajská masáž a kostol“. Najvyšší čas, „objednať sa“ ;-)

autor: Daniela Mudráková

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri