Rebeka - 9.kapitola

Rebeka - 8.kapitola

ďalšia
poviedka
Glory Hole
Poviedka

Glory Hole

kategórie: Sex a sexualita, Skúsená?, Potešenie, Dobrodružstvo |
publikované: 25.11.2016 | autor: Persephonie Ncredible

Ponáhľala sa ulicami Amsterdamu zažiť niečo nové, nečakané, iné, tajomné a nepatrili do toho iba koláčiky, tráva a hríby. Chcela niečo viac. Niečo sexuálne. Niečo zakázané. Dlhý béžový baloňák za ňou vial. Bola to dlhovlasá blondína, celkom pekná s jemnými črtami. Pod baloňákom sa skrývali úzke rifle, biele tričko a čierne vychodené mokasíny. Milovala sex.Nemohla bez neho žiť, bola to jej jediná závislosť.


"Sex, sex, sex,"


Ozývalo sa jej stále v hlave. Striedala milencov, ktorý ju nedokázali uspokojiť, vždy chcela viac. Buď nemali výdrž alebo ju hneď omrzeli, strácala prehľad ktorý bol ktorý, plietli sa jej v hlave. Nikdy jej na nikom veľmi nezáležalo. Bola tu len nejaká túžba, ktorá ležala hlboko na samom dne jej bytia. Mala v sebe nevyčerpateľnú studňu rôznych sexuálnych túžob a nevedela si pomôcť. Vždy chcela od života viac. Nikdy nebola spokojná a keď sa jej stalo zopár životných tragédii, prebudila v sebe ten nekončiaci chtíč. Bola nymfomanka? To netušila ani ona. Mala môžno iba väčší apetít ako ostatné ženy. Bola ako muž v ženskom prevedení. Voláme stále nadržaných chlapov nymfomanmi? Kdeže pre nich je to normálne.

image

Vošla do malej budovy, v ruke mala pokrkvaný papierik s adresou, ešte raz si skontrolovala či je tam správne.

 

Vošla dnu a spýtala sa pri malom okienku: "Beriete kartu?" "Iba cash," povedala staršia pani s nakrátko ostrihanými blond vlasmi, okuliarmi a s rúžom na zuboch. Vytiahla z vrecka zopár bankoviek a poobzerala sa nervózne okolo seba. Pani jej vtisla do ruky číslo a naznačila hlavou že sa má vybrať hore po schodoch. Zovrela číslo v spotenej dlani a vybrala sa hore schodiskom. Budova zapáchala vlhkosťou. Steny boli červené, trošku ošarpané. Vyšla hore do kabínky s číslom 11 a zastrela za sebou záves.


V kabínke bola stena, v strede steny diera, na druhej strane muž. Cítila jeho prítomnosť. Cítila že za tou druhou stenou dýchal. Cítila, že na ňu čakal. Netušila kto to je ani na to nebola zvedavá. Ten otvor v stene bude ich jediná možnosť k spojeniu. Mohol to byť krásny svalnatý muž, ale aj nízky škaredý fúzatý chlap. Možno je to práve tá neistota čo ju nekonečne vzrušovala. Sex s neznámym. Nemusí sa na neho pozerať, nemusí o ňom nič vedieť, nemusia sa dohadovať na pravidlách nemusí nič predstierať, nemusí sa opíjať ani klamať. Dala si dole jeansy a nohavičky a zostala iba v tričku. Bolo jej trochu chladno. Pristúpila k dierke v stene a trošku na stenu zaškrabkala. Dala mu znamenie že je pripravená. V tom momente ju napadlo: Nezašla som príliš ďaleko? Ten pocit mala vždy keď skúšala niečo nové. Zrazu za stenou začula pohyb. Niekto sa prišuchtal k stene. Oprel sa o ňu a strčil ho do tej diery v stene. Vzrušilo ju to ale aj vyplašilo, chvíľu uvažovala či má odísť alebo zostať.


Kľakla si a pozrela sa na jeho penis. Bol veľký. Jemne sa ho prstami dotkla, potom pohladila rukou. Naslinila si ruku a prešla po celej jeho dĺžke. Za stenou sa ozvalo zastonanie. Prechádzala po ňom rýchlejšie a rýchlejšie. Nechcela si ani priznať ako veľmi ju to vzrušilo. Cítila sa vlhká a otvorená. Začala tomu neznámemu mužovi za stenou fajčiť. Chutil jej. Milovala mať niekoho v ústach, zasunula si ho hlbšie a hlbšie do krku a snažila sa dýchať nosom. Za stenou znova začula zastonanie. Bola tomu rada. Aj keď pochvalu od nikoho nepotrebovala, vedela že je dobrá. Teraz ho už mala úplne hlboko v krku až sa jej brada pritlačila na tú dieru v stene. Cítila aký bol dokonale tvrdý a pripravený na ňu. Zdvihla sa a pristúpila k jeansom prehodením cez stoličku. Nechala ho tam čakať, toho cudzieho muža, vzrušeného nedočkavého, zvedavého. Vytiahla z vrecka kondóm a zubami odrhla horný uzáver. Navliekla ho na ten vztýčený penis v drevenej diere. Predklonila sa pred dieru v stene a zasunula si ho dnu.


Cítila aký bol veľký a ako ju vnútri vyplnil.


Nahlas zavzdychla. Cítila ako sa muž v nej začal pohybovať dnu a von, dnu a von. Cez stenu cítila vibráciu ich pohybov. Cítila ako sa kabínka s nimi pohybuje. Pomaly sa začala aj ona hýbať v jeho rytme a vzdychala, najprv sama a potom sa ten cudzí muž k nej pripojil.

product

Vzdychala hlasnejšie a hlasnejšie, pričom kmitala očami po popukanom farebnom strope. Muž na druhej strane steny vzdychal zároveň s ňou. Určite sa mu to páčilo. Jeho pohyb sa zrýchľoval a zrýchľoval. Ich vzdychy naberali na intenzite, stena sa hýbala. Bola v tranze, do ktorého ju priviedol tento úplne cudzí muž. Začala kričať, výkriky sa ozývali z kabínky, zniesli sa dole po schodoch kde stará žena, počítala bankovky. Na chvíľu zdvihla hlavu a usmiala sa. Zatiaľ čo tá blonďavá žena hore, cítila ako na ňu prichádza orgazmus. V tom momente sa akoby vzniesla nad svoje telo a na pár sekúnd bola niekde inde. Všetko pred očami sa jej zahmlilo a na pár sekúnd jej všetko zmizlo z dohľadu. Keď sa vrátila naspäť, začula vzdychy toho neznámeho muža, tiež sa blížil k vyvrcholeniu. Počula ho nahlas vzdychať, cítila ho striekať a hovoriť nezrozumiteľné vety v cudzom jazyku.


Keď bolo po všetkom, pomaly s trasúcimi sa rukami sa obliekala. Zrazu počula, že muž za stenou sa s ňou snaží komunikovať. Premohol ju strach, že príde zoči voči tomu mužovi a tento zážitok pre ňu stratí čaro. Po tom netúžila. Obliekla si jeansy a nohavičky strčila do vačku, prehodila si baloňák cez ruku a bežala preč z ošarpanej budovy. A za ňou šiel ten známy pocit viny.


Autorka poviedky Persephonie Ncredible a dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!

autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri