Psychadelické milovanie

Neslušný míting

ďalšia
poviedka
Piatkový pohár vína
Poviedka

Piatkový pohár vína

kategórie: Sex a sexualita, Vášeň, Potešenie, Energia |
publikované: 09.09.2016 | autor: Alexandra Veľká

Ďalší piatkový pohár ďalšieho piatkového vína. Zase v celej firme len oni traja. Peter, vysoký tmavovlasý chlap, sebavedomie z neho priam kričí. A Marek, snáď presný opak. Veľmi priateľský, s chlapčenským úsmevom. Opäť sa zamyslela, ktorého z nich zbaliť, opäť sa nevedela rozhodnúť. Páčili sa jej obaja, hoci úplne rozdielnym spôsobom. Mykla ramenom a štedro si odpila.


Uprostred akejsi vety Peter odrazu vstal, prešiel cez miestnosť a zatvoril dvere. Marek zoskočil zo stola, postavil ju a objal okolo pása. Prekvapene zažmurkala, ale to už ju jemne držal za krk a sladko bozkával. Práve keď privrela oči sa vyrovnal a posmeľujúco usmial. Nechápavo sa otočila na Petra. Ten jej venoval priateľský, ale pevný pohľad:

„Dovolíme ti odísť kedykoľvek sa preto rozhodneš.“

Ostala stáť, bez pohybu. Ešte chvíľu a keď pochopila, zatočila sa jej hlava.

„Vám snáď obom šibe!“ skríkla.

image

Peter počkal ešte chvíľu, ale keď sa nepohla, podišiel k nej. Chytil ju za rameno a zvrtol. Pokúsila sa brániť, keď jej za chrbtom zápästia pritlačil k sebe a pevne zovrel. Marek sa pomaly postavil pred ňu: „Ššššš, pokojne,“ zašepkal. Pohladil jej hánkami tvár a začal bozkávať rovnako nežne ako pred chvíľou. Rozopol jej blúzku a teplými, jemnými dlaňami začal blúdiť po brušku. Peter uvoľnil zovretie, zhodil jej z ramien jemnú látku a hneď potom aj podprsenku. Nervózna sa hanblivo pokúsila zakryť nahé prsia. V sekunde mala zápästia späť za chrbtom v pevnom zovretí.

 

Marekove jemné prsty sa okamžite začali venovať jej bradavkám, druhou rukou si pritiahol jej hlavu na rameno a šepkaním do ucha ju tíšil: „Nemáš sa čoho báť. Nestane sa nič, čo nebudeš chcieť.“ Jeho nekonečná neha ohromne ju vzrušovala, celé jej telo reagovalo. Aletá hrubá sila za jej chrbtom! ...ju vzrušovala vlastne tiež... Ako oheň a ľad. O sukňu aj nohavičky prišla jediným rýchlym pohybom. Nespokojne sa zamrvila, čím však dosiahla iba to, že Peter si jej zápästia vložil do jednej ruky, druhú jej položil na bedro a pritlačil si ju do lona. Mäkké oblekové nohavice neutajili ani milimeter jeho vzrušenia a zvyšovali aj to jej. Marek sa vyrovnal, pritlačil aj druhé bedro na Petrov penis a prsty voľnej ruky jej zľahka strčil do úst. Vzdychla a začala mu ich cmúľať. Chvíľu ju spokojne pozoroval, potom prsty vytiahol. Prešiel nimi medzi jej stehná a veľmi pomaly ich začal vtláčať do jej už vlhkého, horúceho tela. Spokojne zamrnčala a pokúsila sa vysunúť panvu bližšie k nemu. Lenže obaja jej ju stále pevne tlačili k Petrovi. Nedokázala jeho dráždenie zrýchliť ani prehĺbiťa tak jej neostalo iné, ako na dlhé minúty strpieť mučivo pomalé pohyby. Vôbec sa neponáhľal. Len prsty opakovane vyťahoval a strkal späť. Vzdychala, začala sa mykať v zovretí a zvažovať, že sa urobí aj takto, ak ju okamžite jeden z nich nepretiahne.

Marek však práve naopak prestal a odstúpil od nej. Nespokojne zakňučala a privrela oči. V tej chvíli ju Peter stlačil na kolená. Prekvapene kľačala, vnímajúc, že jej ruky prechytáva spoza chrbta za hlavu. Nespokojná s hrubosťou, pohľadom hľadala pomoc u Mareka. Ten sa práve vyzliekol, ale neodtŕhal od nej oči a jemným úsmevom ju stále upokojoval. Prezrela si jeho telo a túžba zvíťazila. Už ju nehnevalo násilie. Marek si ho pomaly začal honiť a postavil sa pred ňu. Sledovala jeho pohyby a vzrušene dýchala. Veľmi jemne jej prešiel po vlasoch: „Chcel by som spoznať tvoju pusu.“ Aj hlas mal nežný. „Urobíš to pre mňa?“ Bez váhania prikývla. Usmial sa, zovretie zápästí povolilo.

Sadol si na sedačku. Ani nevstala a prešla k nemu po štyroch. Jemne ho navlhčila jazykom a začala cmúľať. Vzdychal a opatrneju hladil. Po pár minútach ju odzadu chytil Peter. Marek jej trošku pevnejšie zovrel vlasy a pomaly si ho z jej úst vytiahol.V tej chvíli do nej Peter vnikol tak prudko a hrubo, že vykríkla a zaryla nechty do koberca. Kým lapala po dychu, jemné prsty ju hladili po tvári.

Peter zo svojej sily a rýchlosti nič neubral, čím ju k orgazmu posúval míľovými krokmi. Naplnila si pusu Marekovým penisom. Cmúľala a sala ho, akoby jeho orgazmom mohla dostať ten svoj. Ale mala pravdu. Peter prirážal práve tak surovo, ako chcela. Ešte jej nechal vystriekať hrdlo horúcim semenom a potom už zem zmizla spod nôh...

autor: Alexandra Veľká

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri