Čo dokáže so ženou urobiť masáž a kostol?

ďalšia
poviedka
Na vrchole
Poviedka

Na vrchole

kategórie: Intimita |
publikované: 19.08.2015 | autor: Intimi

Svet odišiel domov. Alebo sa baviť, keď videl Nový rok so šampanským, priateľmi, milencami. Všetci okrem mňa. Presklené steny mojej kancelárie mi hovorili, že všetci odišli. Tmavá a prázdna podlaha. Pozerám sa na mesto, všetky svetlá a život v kontraste s mojou samotou.

Pozerala som sa uprene na hodinky, trochu príliš drahý dar pripomínajúci moje povýšenie, ktoré mi daroval Dávid, môj jediný konkurent o pozíciu, na ktorej som skončila. „Gratulujem, Linda“ Ty budeš naozaj robiť zázraky pri kormidle." Znova som počula jeho hlboký hlas s veľkým zdôraznením. Rozpúšťala som sa, ako som ho počula to hovoriť, úžasne a uspokojujúce. Otriasla som sa z môjho zasnenia, jedenásť štyridsať pred polnocou, otočila sa späť na panorámu mesta. Mal by tam byť čoskoro ohňostroj.

Myšlienky na Dávida sa vracali späť, bolo to drsné priznať si to. Bol on pravý? Šesť týždňov sa uchádzať o povýšenie, šesť týždňov bojovania s ním, napriek tomu som sa ja objavila na vrchole povýšená a zrazu to tak ľahko povie, "Ty budeš robiť zázraky" a dostanem veľkorysé dary, jeho blízkosť a láskavosť, strnisko a úzke nohavice! – Bože! Krútila sa mi hlava, oprela som sa o stôl za mnou, teplo naplnilo moje telo, zachytila som svoj úsmev v slabom odraze na okne pred mnou.

"Ty nie si na drinku?" Hlas za mnou, môj úsmev padol v tom šoku. NIE! Znovu ten hlas, ten hodvábny hlas, Dávida. Obrátila som sa na muža vo dverách, jasne na mňa padol drzý úsmev. Perfektný obraz, drsné, zasypané strnisko, horné gombíky na jeho obtiahnutej košeli rozopnuté, odhaľujúce jeho hruď, rukávy zrolované k lakťom - kurva! Ja čumím... slová... používať slová!

"Nie..." Upokoj sa prosím, môj žalúdok zovretý, srdce búšilo - Povedala som kľud! "Myslela som, že ty -"

"Išiel som." Prerušil ma, "Vrátil som sa. Čo je to za párty v práci, kde chýba šéfka?" Začervenala som sa, ešte stále nie som zvyknutá na "šéfka".

"Priniesol som bublinky!" Zdvihol fľašu v ruke, dve píšťalky mal medzi prstami. Zjavne už oslavoval. Bol už trochu nemotorný a príjemne opitý.

"To je milé, pripijeme si teda na Nový rok?" Uvoľnila som sa a prešla na stranu stola, kde bol Dávid.

Štrngli sme si a popíjali v tichosti, trápny okamih. Potom sa ticho rozbilo.

"Som tebou ohromený Linda, naozaj som. Pracovala si tak ťažko, aby si sa sem dostala." Vrhol rukou do miestnosti. "Ale veľmi žiarlim." Usmial sa, jeho pery boli trochu vlhké od šampanského, kypré, mäkké... chcela som ho pobozkať a nervozita v bruchu znova začala.

"Nemohol som na teba prestať myslieť dnes večer," jeho úsmev zmenil na tvrdý, intenzívny pohľad. Priblížil sa ku mne, moja nervozita začala pulzovať, predstavovala som si ho na mne, cítila som tlak jeho prstov medzi nohami... Prebrala som sa do reality s jeho rukou na mojej, rýchlo odhodil svoj pohár a pritiahol moje pery k jeho. Naše pery sa dotkli, v opojení som uvítala jeho bozk otvárajúc moje ústa a stretávaním sa s jeho jazykom.

Zatočila sa mi hlava, chcela som toho viac... Pochopila som, že naša chémia zafungovala, keď ma chytil za boky a zdvihol ma na stôl a popri tom mi vyhrnul sukňu. Jeho ruky začali chodiť po mojom tele, hladil mi stehná, vyhrnul mi sukňu až po prsia. Napla som sa z jeho dotykov, zaklonila hlavu, jemne ma uhryzol do krku. Vzdychla som a on ma pritiahol bližšie, môj zadok napoly cez okraj stola, cítila som jeho tvrdosť na mojich stehnách. Siahla som dole, zovrela som rukami jeho pevnosti. Cítila som ho ako sa zväčšuje, čo hralo v súlade s mojou zvyšujúcou sa vlhkosťou medzi nohami. Vzdychol a pritisol svoje pery k mojim, jeho jazyk vrhol naproti môjmu. Jeho ruky zbehli dole, jedna pod môj zadok, zdvihol ma, druhá medzi mojimi stehnami, v jedinom pohybe sa dostal do nohavičiek, cítila som iskrenie ako končekmi prstov hladkal môj zadok, zvliekol mi nohavičky z bokov, cez moje stehná, až padli na zem.

Rozopla som mu opasok, roztrhla rázporok na dve časti, spolupracoval so mnou, zhodil dole nohavice, aj boxerky a odhalil jeho impozantné rozmery, jeho pulzujúce popredie sa začalo vnárať do mojej vlhkosti. To bolo ono, všetko, po čom som túžila, moja myseľ ako zhluk myšlienok. Potrebovala som jeho penis, potrebovala som ho v sebe, oddala som sa mu; to by mohlo byť jeho víťazstvo ..

image
 


... Nie, nie jeho. S jeho penisom pripraveným, pripraveným nabrať ma, chytila som jeho tvár, prebehla mu prstami cez vlasy, usmiala som sa a zatlačil ho dole. Zrútil sa na kolená, jeho horúci dych oproti mojej vystavenej mušličke. Naše myšlienky zladené, zaboril tvár medzi mojimi stehnami, moja myseľ explodovala, jeho jazyk hladil na moje pisky, vyrazil nahor, krúžiac na mojom klitorise. Moje telo sa triaslo, vlny ma valcovali, jeho jazyk behal hore dole po mojom pohlaví. Nenormálne vzrušená, bola som pripravená, vytiahla som ho za vlasy, postavila ho a zoskočila zo stola. On váhal, civel na mňa, nedočkavý cítiť moju vlhkú už kvapkajúcu mušličku... Počká. Ja som šéf.

Otočila som ho, prinútila ho, aby si ľahol na stôl, jeho ohromné mužstvo tam krásne usadené a čakalo. Vyliezla som na neho, uchopila jeho pevnosť a vložila jeho veľký žaluď medzi moje pysky. Vzdychnutienás oboch ako začal do mňa vnikať, ja som kvapkala, vedela som, že prekĺzne hneď celý dnu napriek svojej veľkosti.

Zatočila som boky a klesla som na neho, moja vlhkosť obaľovala jeho pevný penis, celú ma naplnil, natiahol ma, ako som sa kĺzala po celej jeho dĺžke. Zalapal po dychu, ja som zastonala, elektrická extáza prechádzajúca cez nás oboch, pulzujúce omamujúce vyvrcholenie ako ma napĺňala jeho veľkosť... Tak a mala som ho, bolo to podľa mojich pravidiel. To bolo moja víťazstvo.

autor: Intimi

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri