Tajomný neznámy z môjho sna, ČASŤ I.

Spôsob, ako ho zachrániť

ďalšia
poviedka
Ako chutí strach...
Poviedka

Ako chutí strach...

kategórie: Dobrodružstvo |
publikované: 15.07.2016 | autor: Persephonie Ncredible

Sedela v metre a ešte v rýchlosti odpovedala na pracovné e-maily, zrazu jej na mobile zasvietila sms-ka: Pripravená na ďalšie dobrodružstvo?

Bolo to od Neho. Pár týždňov o ňom nepočula, najprv bola trochu sklamaná, ale nával prace v nej akosi sklamanie pochoval. Pravdu povediac nebolo toho veľa, čo ju ešte dokázalo v dnešnej dobe prekvapiť.

Spoznala Ho na jednom večierku, spočiatku ju nijako nezaujal a tak si s nim užívala príjemnú konverzáciu o ničom. Neskôr jej dal vizitku a ona sľúbila, že mu zavolá, aj keď o tom spočiatku pochybovala.

Nerada sa totiž ozývala mužom ako prvá, ale o tri dni na to mala zvláštne nutkanie poslať mu sms-ku. Odpísal jej, že ju musí vidieť.

Prvé rande prebiehalo príjemne, zaujímavá hlboká konverzácia, smiali sa, pozeral jej do očí a bolo jej s ním fakt fantasticky. Väčšinou z mužov vycítila, čo chcú, ale z neho išlo zvláštne tajomno, visel nad nim zvláštny otáznik, ktorý mala chuť odhaľovať, bola zrazu veľmi zvedavá a nevedela čomu to má pripísať.

Nasledovalo par týždňov odlúčenia, kvôli služobným cestám a pracovných povinnostiam. No nevedela sa dočkať, kedy Ho znovu uvidí. Keď jej ráno konečne zapípal mobil, bol to On. Napísal jej, že na ňu myslí a že by ju veľmi rád zobral na fetiš večierok.

​Fetiš večierok?


Nevedela, čo si ma o tom myslieť, uvažovala o jeho návrhu celý deň v kancelárii, nesústredila sa, pozerala zamyslene na monitor a uvažovala. Keby mala aspoň nejakú istotu, čo sa tam bude diať… Vymyslela si tisíc a jeden dôvodov prečo neisť... Ale naozajstný dôvod však bol, že mala strach. A však po celom dni zvažovania pre a proti, zvíťazila zvedavosť…

Obliekla si dlhé čierne šaty s výstrihom na chrbte a s otvormi na stehnách, ktoré siahali až po boky a podväzky a počas chvíle, ako si na ústa rozotierala jasný červený rúž si pred zrkadlom zopakovala, že sa s ním ešte v túto noc určite nevyspí, aké naivné.

Prišla na miesto činu presne o polnoci. Už ju s radosťou očakával, bol oblečený v štýle bojovníka a vyzeral užasne. Miesto bolo obrovské, plné rôzne fantazijne oblečených ľudí, samí latex, PVC, obnažené tela. ‟Zdá sa mi, že je tu príliš veľa svetla”, poznamenala. On sa usmial a odpovedal jej dlhým vášnivým bozkom. Ako kráčali rôznymi miestnosťami, dali si zopár drinkov a užívali si večer, ukázal jej všetky miestnosti, niektoré miestnosti boli záhadne zadymené, v iných sa tancovalo okolo tyče a v jednej sa dokonca niektorí dávali priväzovať a bičovať. Fascinovane na to všetko hľadela…


image

Dizajnérske kúsky extravagantnej sexy bielizne Persephonie Ncredible v našom eshope.

 


Ani sa nenazdala ako, a zrazu tancovali v izbe plnej dymu. Bozkávali sa, natiahla ruky okolo jeho ramien a on ju držal okolo pásu. Cítila, ako v nej prebehla vlna vzrušenia, dotýkal sa jej všade.

Zrazu ju chytil za ruku, zatiahol ju do klietky, ktorá stála uprostred miestnosti, vytiahol putá a pripútal ju k železnej tyči. Bol to zvláštny pocit, plný vzrušenia a bezmocnosti, zúfalstva, zmätenosti a veľkého strachu. Vytiahol bič, ktorý mal za opaskom a nechal ju, nech si užíva chvíľky bolesti. Chvíľu si ten moment užívala a potom si spomenula na sľub, ktorý dala sama sebe. Začala sa brániť. Všimol si to a trochu dotknuto jej povedal: ‟Vieš, toto nie je normálny klub!” Zrazu ju chytil za ruku a povedal: ‟Poď, mam nápad!”

Vzal ju do druhej miestnosti, kde stala búdka, ktorá sa nápadne ponášala spovednici z kostola. Zatiahol ju dovnútra a zastrel za nimi záves. Tentokrát vedel, že ju zlomí.

product

Bola už vyčerpaná z neustáleho odmietania, nedokázala sa už viac brániť… Nechala sa ním oprieť o stenu. Začal sa jej dotýkať všade... Keď cítil, že je pripravená, spoza bojovníckej gladiátorskej koženej sukne si ho vytiahol a zasunul ho do nej, surovo ju oprel o stenu a búdka sa začala triasť v ich rytme.

Ľudia zvedavo nakúkali dnu. Zakaždým, keď niekto odhrnul záves, strhla sa. Jemu to bolo jedno, bol ako v tranze. Menili pozície, stále mala v sebe myšlienky a otázky, čo bude potom, napriek tomu zavrela oči a vnútorný hlas jej pošepol, nech si užíva každý moment.

Jeho rytmus sa stále zrýchľoval a búdka sa čoraz viacej triasla, až mala pocit, že sa rozletí na kúsky. V tom tempe stratila všetky zábrany a chcela to viac a viac.

Keď bolo po všetkom, ospravedlnila sa a išla na toaletu. Vošla dnu a začala sa sama nad sebou smiať v zrkadle, upravila si rúž a utrela rozmazanú očnú linku a vyšla von.

Čakal ju pred toaletou, mal na tvári úsmev a zrazu bol veľmi pozorný. Dali si spolu jednu cigaretu, objímal ju, odzadu… Po tej spoločnej cigarete sa vrátili do miestnosti s klietkou, ale tentoraz si nechala vyzliecť šaty a užívala si jeho pozornosti.

Jeho ruky putovali po jej tele, tento krát ju už nepotreboval spútať. Už dávno zahodila všetky predsudky, zostala tam stáť iba v podväzkoch, nohavičkách a vo vysokých lodičkách, ovinula si stehná okolo jeho bokov a na všetko okolo zabudli. Spoločne si užívali ich ďalšiu predohru, zatiaľ čo ostatní na nich so záujmom hľadeli…

Keď sa to už nedalo vydržať, pošepkal jej: „Poď ku mne domov“, s radosťou prikývla…


autor: Persephonie Ncredible

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri