Ako chutí strach...

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ III.

ďalšia
poviedka
Spôsob, ako ho zachrániť
Poviedka

Spôsob, ako ho zachrániť

kategórie: Dobrodružstvo |
publikované: 08.07.2016 | autor: Intimi

Bola som takmer rada, že v pondelok pôjde do kancelárie a ja sa budem môcť vrátiť do malého obchodu v uličke. Až som zadržiavala dych, či bude otvorené. Myslela som si, že hranie divadielka je pre Ansela zábava, aspoň som dúfala, že je to niečo ako zábava, lebo pre mňa bola. Umožňovala nám spoznávať sa navzájom v tých malých okamihoch. Odhaľovali sme sa, hoci sme predstierali, že sa nepoznáme.


A dnes večer ho donútim hovoriť.


Obchod bol otvorený a v ňom tá istá predavačka, ktorá ma pozdravila teplým úsmevom a známou vôňou irisu. Vzala ma za ruku, pritiahla ma k spodnej bielizni a k rekvizitám.

„Tak čím budete dnes?“ spýtala sa.


Trvalo mi niekoľko dlhých sekúnd, než som si uvedomila, čo sa ma pýta a dokonca ani vtedy som jej naozaj neodpovedala na otázku: „Musím nájsť spôsob, ako ho zachrániť.“ Chvíľu na mňa pozorne hľadela, potom vybrala uniformu sexi vojačky, ale to vôbec nebolo to, čo som mala na mysli. Namiesto toho mi oči zaleteli k negližé, ktoré bolo tak žiarivo červené, že vyzeralo, akoby mi mohlo popáliť prsty.

Jej smiech bol hrdelný a hlasný. „Áno, dnes ho zachránite v tomto. Tentoraz, keď ste vošli, mali ste hlavu hore a v očiach iskru, tak sa mi zdalo.“ Siahla na vešiak a podala mi jeden doplnok, a keď som pozrela nadol na to, čo mi dala, zdalo sa mi, že mi to vibruje v rukách. Ja by som niečo také nikdy nevybrala na vlastnú päsť, ale bolo to perfektné.

„Bavte sa, chérie,“

Ostalo mi dosť mejkapu z mojich vystúpení, takže som sa mohla skutočne namaľovať, oči na tmavo dymovo, plné pery na šarlátovo-červeno. Dala som si len toľko červene na líca, aby som vyzerala použiteľne.


image

Ustúpila som a skúmala samu seba v úzkom zrkadle, namontovanom na dvere spálne.

 

Vlasy mi padali priamo k brade, tmavé a elegantné. Moje orieškovohnedé oči mali skôr žltý než zelený odtieň. Ofinu mi treba zastrihnúť, dotýkala sa mi mihalníc, keď som žmurkla. Ale tej žene, čo na mňa hľadela zo zrkadla, sa páčil tieň, ktorý vrhali. Ona vedela, ako pozerať spod mihalníc a flirtovať, najmä s červenými rohmi, ledva vykukujúcimi z úzkej čiernej čelenky, ktorá sa skrývala v jej vlasoch.

Negližé bolo vyrobené z čipky a vrstvené z mäkkého tylu. Vrstvenie dodávalo ilúziu, že je telo zakryté, ale aj v matnom svetle sviečok, ktoré som rozostavila v celom byte, boli moje bradavky pod látkou jasne viditeľné. Jediné, čo som mala okrem toho na sebe, boli malé, hodiace sa červené tangá.

Tentoraz som nebola nervózna, keď som počula, ako sa dvere výťahu otvorili do chodby a stabilné tempo Anselových nôh sa ozvalo pred našimi dverami. Vstúpil, položil kľúče do misky a prilbu na stôl, potom sa obrátil k miestu, kde som sedela na jednej z jedálenských stoličiek, ktorú som umiestnila asi tri metre od vchodu.

„Kriste, Cerise.“ Pomaly spustil tašku z pleca a opatrne ju postavil na zem. Na tvári sa mu objavil zmyselný úsmev a lenivo sa ťahal na druhú stranu, keď si všimol rohy. „Budem mať problémy?“

Pokrútila som hlavou, zachvejúc sa pri jeho výslovnosti slova problémy – odteraz to bude moje obľúbené slovo. Vstala som a prešla k nemu. Dožičila som mu, aby si prezrel celý kostým.

„Nie,“ povedala som, „ale počula som, že ste v situácii, ktorú by ste radi nejako zmenili.“

Zmeravel, obočie sa mu pomaly zdvihlo. „V akej situácii?“

„No, v pracovnej situácii.“

Výraz v jeho očiach sa zmenil na hravý. „Aha.“

„Môžem vám pomôcť.“ Urobila som krok bližšie a mierila som rukou na jeho hruď ku kravate. Uvoľnila som ju a povedala: „Vyslali ma sem, aby som s vami dohodla obchod.“

„Kto vás sem vyslal?“

„Môj šéf,“ povedala som a zažmurkala.

Prezrel si ma celú ešte raz a natiahol sa, aby mi prešiel bruškom palca cez spodnú peru. Bol to už dobre známy dotyk, ale namiesto toho, aby som otvorila ústa a oblizla mu palec, uhryzla som ho.

Pokračovanie v knihe Rozkošný zvrhlík, autorka Christina Lauren.


autor: Intimi
zdroj: kniha: Rozkošný Zvrhlík, autor: Christina Lauren

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri