Spôsob, ako ho zachrániť

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ II.

ďalšia
poviedka
Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ III.
Poviedka

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ III.

kategórie: Erotické pomôcky, Hravosť |
publikované: 01.07.2016 | autor: Intimi


Pokračujeme v horúcej poviedke... jej predošlé časti:

ČASŤ I.

ČASŤ II.


Po návrate domov po veľmi hlbokých doznievajúcich bozkoch, Carol navrhla Jeffovi, nech si dá sprchu a povedala mu, aby si obliekol to, čo pre neho nechala v kúpeľni. Ona si dala dole podprsenku a tangá a len v blúzke a minisukni si sadla na stoličku pred zrkadlom. Otvorila dvere skrine, vytiahla krabicu lahôdok a položila ju na posteľ. Otvorila ju a vytiahla sklenené hračky.


Keď sa dvere kúpeľne otvorili a do spálne vošiel Jeff. Keď bol krôčik od nej povedala mu, aby zastal, a keď tak urobil, obzrela si túžobne celé jeho vysoké svalnaté telo. Nakoniec si oči usadila na jeho rozkroku, kde bol jeho kohút ukrytý v červených tangách, ktoré mu pripravila v kúpeľni. Naklonila sa, prešla rukou po prednej strane mäkkého materiálu pociťujúc rastúcu tuhosť jeho penisu. Chytil jej ruku, zastavil, prikázal jej, aby sa postavila, zostala tam stáť a pozerala sa.


image

Rozopol jej blúzku, skĺzla na zem, posadil sa na stoličku a začal pomaly masírovať jej veľké prsia. S jednou rukou jej stláčal a trel bradavky.

 

Druhou zdvihol lem jej minisukni a pomaly začal vkladať hladký klzké dildo do jej mokrej mačičky. Rozkročila nohy a dala Jeffovi dokonalý výhľad, kým on pomaly pracoval v jej vlhkej jaskyni.

Pohľad, ako sa sklenené dildo stáva postriekané jej lesklými sladkými šťavami, ktoré začali tiecť po vnútornej strane jej stehna, odvial jej manžela myseľ. Kohút sa už zúfalo snažil byť prepustený z hraníc červenej látky. Náhle zložil tangá.

product

Jeho penis vyskočil von a sledoval činnosť svojej manželky, ako sa hrá s dildom a začal si pomaly hladkať svoje tuhé mužstvo.

Carol zbadala jeho reakciu na jej masturbáciu, pozrela sa mu priamo do očí, keď pomaly vytiahla dildo z jej premočenej jaskyne. Chcel, aby mu ukázala sklenenú hračku lesknúcu sa s jej milostnými šťavami. Potom jej ju vložil do úst, pozoroval ju a hral sa so svojim kohútom.

Pristúpila k nemu a pozerala mu hlboko do očí, strčila mu jazyk do úst a dlho ho bozkávala tak, aby aj on mohol cítiť jej chuť.

Postupne pomaly ho bozkávala nižšie a nižšie, a razila si cestu mokrým jazykom až k jeho podbrušku. Usadila jeho tuhý penis medzi svoje prsia, trela si bradavky na jeho oholené slabiny, až si ho napokon citlivo dala do úst a začala sať. Vychutnávala si vzdychy manžela a pritom sa obzrela, aby sa mohla pozrieť do zrkadla. Chcela vidieť jeho stav čistej extázy.

Prešiel jej po temene hlavy, ako si ho dávala hlbšie do úst, až hlboko do krku. Pohybovala sa hore a dole, aby ho priviedla k obrovskému vyvrcholeniu. S hlasným výkrikom vyvrcholil hlboko do jej úst.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri