Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ III.

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ I.

ďalšia
poviedka
Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ II.
Poviedka

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ II.

kategórie: Erotické pomôcky, Hravosť |
publikované: 24.06.2016 | autor: Intimi


Pokračujeme v hravej a vzrušujúcej poviedke, jej prvú časť nájdete TU.


Bol to Jeff, jej manžel....

Povedal jej, že príde asi za hodinu. Nejedol celý deň a navrhol jej, že by mohli ísť von do miestnej reštaurácie. Carol mu povedala, že je to skvelý nápad a sľúbila, že bude oblečená a pripravený ísť hneď ako príde. Potom sa jej spýtal, či počuje to bzučanie, ku ktorému mu povedala, že to musí byť zlé spojenie!

Zložila telefón a vrátila sa späť k svojej činnosti. Točila sa jej hlava plná vzrušenia, vibrujúci robertko vnútri nej jej to gradoval. Zrazu priehrada praskla a s masívnym výdychom, sprevádzaný hlasným výkrikom, prechádzala extázou.

Po eufórii z jej druhého orgazmu, Carol pozbierala mokré uteráky a svoje hračky, išla do kúpeľne, dala si rýchlu sprchu a hračky dôkladne umyla a vysušila.


Prečo?


Sedela nahá na posteli a začala baliť škatuľu s hračkami. A na chvíľu sa zamyslela, prečo to Jeff ukryl do šatníka bez toho, aby jej to povedal. Potom si uvedomila, že možno dúfal, že sama objaví obsah krabice a znovu tak prebudí vzrušujúci sexuálny život, ktorý zmizol počas niekoľkých posledných rokov.Rozhodla sa, že mu jeho želanie splní!


Vzala si opäť čierny korzet, ktorý mala predtým na sebe, vytiahla čierne čipkované tangá a ladiacu podprsenku. Potom zavrela veko krabice a opatrne ju dala na podlahu v zadnej časti skrine.

Na oblečenie si vybrala bielu hodvábnu blúzku a veľmi krátku minisukňu. V kúpeľni nechala ešte niečo z krabice...


image

Prečesala si vlasy, použila jemnú voňavku, aj za kolená a viac okolo intímnych častí. Použila jemný rúž a vrátila sa do spálne, aby sa rýchlo obliekla, keďže čoskoro dorazí Jeff.

 

Potom sa ponorila späť do skrine, vybrala ladiace topánky na vysokých podpätkoch, postavila sa pred zrkadlo, aby skontrolovala finálny look, čo vytvorila. Bolo to celkom úžasné! Krátka minisukňa zdôraznila krásu jej dlhých nôh a hlboký výstrih blúzky to krásne dopĺňal. Keď zdvihla lem sukne, videla holé tváre jej zadočku a nahú mokrú vagínu, ktorá sa leskla v tangách.

Počula, ako prišiel Jeff... Zbeha dole, vzala si do ruky bundičku, ktorá visela na vešiaku v chodbe, vyšla von a zavrela za sebou dvere. Pomaly schádzala po príjazdovej ceste k autu, vedomá si po celú dobu, že Jeff, ktorý držal dvere na strane spolujazdca otvorené, pozeral na ňu s otvorenými ústami. Kráčala rovno k nemu, položila svoju ruku okolo jeho krku a dala mu dlhý, hlboký bozk.

Potom si sadla na sedadlo a spustila nohy ku kolesu auta. Jeff stále stál držal dvere a hľadel na tú krásu, ktorá bola jeho ženou.
"Si v poriadku, drahý? Chceš, aby som šoférovala?" opýtala sa.
"Nie, som v poriadku," povedal napokon koktavo, opatrne zavrel dvere a ponáhľala okolo na strane vodiča a sadol si.

Akonáhle sa pohli, Jeff jej povedal, že zarezervoval stôl na ich obľúbenom mieste, steak house, len míľu alebo dve od ich domu. Po príchode do reštaurácie hotela MATRA ich zaviedli k ich stolu, ktorým bol box v rohu. Ako ta kráčali, Carol si nevšímala reakcie ostatných návštevníkov, zatiaľ čo Jeff od svojej manželky nemohol odtrhnúť oči.

product

Vedomý si rastúcej hrče na prednej strane nohavíc, si náhle zložil sako a niesol ho cez ruku, aby zakryl pôsobivú tvrdú mužnosť.

Akonáhle im priniesli nápoje a jedlo bolo objednané, Carol sa spýtala Jeffa, aby jej porozprával, ako bolo na jeho služobnej. Sedeli blízko seba, bok po boku, pričom jej hladil stehno a jeho oči boli zaostrené na jej krátku sukňu a jej výstrih hodvábnej blúzky, z ktorej sa tlačili pevné prsia. Pre Jeffa bolo v danej chvíli veľmi náročné, sústrediť sa na to, čo bolo pred hodinou, nie to ešte celú služobnú cestu.

Ale napokon, keď priniesli jedlo, jej povedal, že cesta bola obrovský úspech, zmluvy boli podpísané a jeho obchody majú teraz plno objednávok. Obaja boli hladní a dívali sa do svojich tanierov, keď sa Jeff spýtal Carol, čo robila, zatiaľ čo on bol preč.

Naklonila sa bližšie k nemu, ponúkla mu pery na pobozkanie, než začala hovoriť, že upratovala šatník, keď našla krabicu lahôdok, ktoré ukryl.

Mierne v rozpakoch sa jej opýtal, či sa pozerala na všetok obsah. "Samozrejme," zašepkala odpoveď a vtiahla jeho ruku pod sukňu až tangá, aby ucítil jej mokrú mačičku.

"Keď si telefonoval popoludní, hrala som sa s veľkým chlapcom do zadočku a bzučivý zvuk, čo si počul, bol môj modrý Mambo vibrátor hlboko vo mne". So svojimi prstami cítil vlhkosť jej vagíny a náhle sa naklonil.

"Bože!", povedal.

Vysvetlil, "Môj penis je veľmi nedočkavý“. Nechali tomu pár minút, aby sa upokojil a neupútal pozornosť servírky, potom vypýtal účet a vyšli reštaurácie do auta.


Pokračovanie - ČASŤ III.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri