Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ II.

NONSTOP, časť II.

ďalšia
poviedka
Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ I.
Poviedka

Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ I.

kategórie: Erotické pomôcky, Hravosť |
publikované: 17.06.2016 | autor: Intimi

Carol si užívala dlhé vylihovanie v posteli. Nikdy nespala dobre, keď jej manžel, Jeff, bol na služobnej ceste a po nepokojnej noci sa rozhodla zostať v posteli dlhšie. Potom, nahá vstala, vkĺzla do županu a vyskočila z postele, aby si dala hrianku a šálku kávy.

Vrátila sa do spálne, otvorila dvojkrídlové dvere na jej šatníku a ukázali sa vešiaky a police napchaté, kopa kabeliek, všetky jej šaty na podlahe a krabice plné topánok.


"Bolo to k ničomu." Rozhodla sa, "Bolo na čase poriadne upratať!"


Dopila kávu, išla do kúpeľne a vrátila sa nahá do spálne, nájsť nejaké staré oblečenie, čo si oblečie. Zrazu zbadala seba na dlhej stene, kde bolo zrkadlo a trvalo to niekoľko okamihov, ako sledovala obrysy jej dlhých nôh. Otočila sa a študovala svoj guľatý zadok. Šesť rokov manželstva a ona stále vyzerá dobre.

Povedala si, že vypratanie šatníka bude teplá práca, vkĺzla len do nohavičiek a trička, ako išla dole do kuchyne pre rolku čiernych plastových vriec na veci, ktoré dá do charity, alebo predá.

Najprv spratala spodok šatníka. Potom prešla na police, prezerala všetko, tričká, svetre, kusy spodnej bielizne, či sa jej ešte stále páčia, či je to ešte v móde, alebo ako by to mohlo byť zlikvidované.

Prechádzala ďalej blúzkami, sukňami, džínsami, nohavicami a šatami. Upratala k jej spokojnosti a rozhodla sa vziať plné vrecia dole do garáže a dať si prestávku na nejaký neskorý obed pred návratom a prejdením krabíc od topánok.

Topánky boli upratané a len jeden box zostal. Bol oveľa väčší, než ostatné a tak predpokladala, že obsahuje dvojicu starých čižiem. Ale omyl!

Keď otvorila krabicu


a odkryla hodvábny papier, krabica bola rozdelená ešte na časti. Vzala ju na posteľ, posadila sa a vyprázdnila obsah jednej z menších sekcií.

Vybrala niekoľko malých plastových vrecúšok, ktoré boli použité na ochranu lubrikantov, plastových a gumových krúžkov, latexových rukávov a nakoniec aj červené mužské tangá. Carol prešla prstami po veciach a spomenula si, ako v prvom roku ich manželstva, ona a Jeff, ako sa radi hrali s erotickými hračkami. Avšak, ako roky išli, zo sexu sa stalo skôr rutinné cvičenie a v poslednej dobe s Jeffom pravidelne na služobnej ceste to zriedka aj prišlo.

Myslela si, že on to vyhodil všetko preč, ale namiesto toho tu všetko našla v jednej krabici nenápadne uloženej medzi ostatnými na podlahe šatníka.

Trošku vzrušená dala dole vrchnú vrstvu hodvábneho papiera v najväčšej časti krabice a odhalila sexi prádielka, podväzkové pásy, tangá... A nakoniec starostlivo vyložila čierny korzet. Prepadol ju pocit nutkania zistiť, ako bude v ňom vyzerať teraz, vstala a dala dole tričko.


image

Opatrne utiahla predné a zadné viazanie, pozrela sa do zrkadla a videla, že vytvorila dramatickú postavu so ženskými krivkami.

 

Hneď hľadala ladiace nohavičky a potom... Spomenula si, že ešte neotvorila tretiu časť krabice. Boli tam dildá a vibrátory, ktoré jej kedysi dávali tak veľa potešenia.

Vybrala vibrátor a išla dole, kde vedela, že tam bol balík nových batérií a akonáhle ich dala dnu, mala veľkú radosť! Zapla ho, ako stála pred zrkadlom, hľadila sa ním po celom tele a medzi prsiami, sledovala svoje hnedé bradavky, ako stáli plne vzrušené.

S pocitom, že jej mačička sa stáva celkom mokrá, išla do kúpeľne, aby si priniesla veľké uteráky. Sediac na uterákoch sa opäť ponorila do krabice a vybrala sáčok, v ktorom bol análny kolík.

product

Veľmi sa potešila a s ňou aj jej mačička, naplnená šťavami, to bolo veľké pokušenie! Otvorila tubu lubrikantu, naniesla na análny kolík veľkorysým množstvom, než ho opatrne uvoľnene vsunula do tesného otvoru jej dna. Pocit v jej zadku bol zaplnený a prinútil ju lapať po dychu, ako ho mala zatlačený proti vysokej koncentrácii nervových zakončení medzi lícami zadočku. Opäť použila lubrikant, tentokrát na vibrátor, oprela ho a hrala sa so špičkou svojho opuchnutého klitorisu. Účinok bol príliš veľký, hlboko vnútri jej prešla horúčava, s výkrikom extázy striekala po celej jej spodnej časti brucha a stehien.

Teraz chcela len pocit, že má vibrátor hlboko vnútri. Bez zapnutia motora ho vsunula dnu, až kým sa zaplnila. Nadšený pocit z dvoch pevných tyčí ponorených vnútri nej... Potom zapla vibrátor. Pocit vibrácií vnútri nej bol takmer neznesiteľne úžasný, cítila tú potrebu, zvýšila rýchlosť jeho vibrácií, rovnako ako aj jej telefón vedľa postele, ktorý začal zvoniť!

Bol to Jeff, jej manžel...


pokračovanie v ďalšej časti už o týždeň!

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri