Ukrytá krabica plná potešenia, ČASŤ I.

NONSTOP, časť I.

ďalšia
poviedka
NONSTOP, časť II.
Poviedka

NONSTOP, časť II.

kategórie: Hravosť |
publikované: 10.06.2016 | autor: Intimi

I. ČASŤ poviedky NONSTOP nájdete TU.


Mala pocit, že na malú chvíľku jej oči odtancovali k stolu, kde sedela. Neprestávala sa s ním však hrať. Zuby tlačila na spodnú časť penisu. Nasávala jeho teplotu, chuť. Keď to vyzeralo, že sa už neudrží a jeho telo sa rozbije na malé kúsky, odtiahol sa.

Pomaly ju zdvihol tak, aby sa mu pozerala do očí. Chytil ju pod krkom a nadvihol. Vášnivo ju pobozkal. Vnútri úst mu prešla jazykom po podnebí. Musel cítiť sám seba, napadlo ju. Zahryzol jej pery tak, že jej behom okamihu navreli. Vyzeralo to, že nemôže lapiť dych, keď sa náhle prudko nadýchla a on uvoľnil pevné zovretie.

Pritlačil boky k nej, ale miesto toho, aby si ju na seba nasadil, otočil ju. Stúpla si na špičky a inštinktívne prehla chrbát a vystrčila zadok. Dal jej dole bundu, cez hlavu pretiahol tričko. Mala podprsenku s čipkou. Ramienko jej skĺzlo po ramene dole a vykukla jej jedna bradavka. Vzal ju medzi prsty a ostro stlačil nechtami. Ihneď nabehla. Ďalšia tupá bolesť, ktorá jej osobne pripadala úplne dokonalá.

Sklonila hlavu, oprela ju o jeho ramená. Videl, ako sa jej nadúva hruď.


image

Mala husiu kožu a studený pot jej stekal po krku dole medzi prsia.

 

Nechal ju tam stáť, povytiahol nohavičky a odišiel na ber pre kocky ľadu.

Došiel jej drink, teraz už nadobro. Mala veľký neukojený smäd. Ale napriek tomu nevstala. Znovu si zapálila a čakala pokračovanie.

Muž sa vrátil, rukou si trel penis, chladil ju jednou kockou ľadu. V druhej ruke ich mal však mnoho viac.Ona zostala tam, kde ju nechal. Stiahol jej nohavice, nohavičky a pritom jej jazykom prechádzal cez zadok. Ľad jej postupne dávala dnu. Ako sa rozpúšťal, rozťahovala viac a viac nohy od seba, voda jej stekala po stehne dole.

On jej však vrátil nohy späť. Posunul si ju dopredu k sebe, čelo oprelastenu. Vzdychla a žena pri stole spolu s ňou.

Jazykom si naslinil dva prsty, jeden vsunul do vagíny, druhý do zadočku, zdvihol ju vyššie a nasadil na ruku. Ľad sa v nej už takmer celý roztopil. Dráždil ju, prsty prirážal a vibroval.

Bol lepší, než si vôbec dokázala predstaviť. Prišla správa, ospravedlňoval sa, že nedorazí a nech si užije krásny večer. Neprekvapilo ju to. Ani v tejto chvíli vlastne nechýbal. Mala ich, ich dvoch, čo sii užívali v pracovnej dobe.

Keď sa jej pohľad vrátil na miesto činu, tak...

Pokračovanie v knihe Noční jízda, Anna Hebr.


autor: Intimi
zdroj: kniha: Noční Jízda, autor: Anna Hebr

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri