NONSTOP, časť II.

Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ II.

ďalšia
poviedka
NONSTOP, časť I.
Poviedka

NONSTOP, časť I.

kategórie: Hravosť |
publikované: 03.06.2016 | autor: Intimi

Bola tam, kam nikdy nechodila. Na miesto, ktoré nespĺňalo kritéria dostať štyri hviezdy, nie to jednu. Cenová skupina nula. A napriek tomu, nemohla sa vynadívať. Ten svet bol úplne iný, cudzí. Zvláštne, až ľahko mrazivo-hrejivé. Toľko extrémov na jednom mieste ju vzrušovalo. Nemohla čakať, že za ňou príde. Tá správa nezodpovedala ničomu, čo s ním kedy zažila. A napriek tomu pocítila mravenčenie v rozkroku.

Posadila sa. Prišiel čašník. Teda presnejšie muž s umazanou košeľou, neoholenou tvárou a kruhmi pod očami. Koľko nocí nespal? Nedokázala si tipnúť. Je toho toľko, čo v túto danú chvíľ nedokázala odhadnúť. Premýšľala nad pohárom vína. Minimálne do tej chvíle, než vyslovila cudzí názov, ktorý ten muž prešiel s úškrnom. Bol arogantný, ďalšie plus.

Nakoniec si objednala pohár vodky. Vyschlo jej v ústach. Čakala na niekoho, kto evidentne nemal prísť. Napriek tomu si chcela tento okamih užiť so všetkým, čo bolo k dispozícii.

​ Prišla ona


Dvere sa otvorili, zavreli, otočila sa a zbadala ženu. Možno mladú. Bola čiernovlasá, s ofinou, obtiahnuté rifle, čierne tričko a kožená bunda. Pobozkala čašníka a posadila sa na bar. Zapálila si cigaretu a objednala biele víno. Jednu nohu prehodila cez druhú a zľahka sa pri tom obtrela o členok. To mala rada. Objavila v miestnosti hráča. Niekoho, kto vie, čo robí, pozná gestá. Zahryzla si do pier. Čašník jej medzitým priniesol drink, ani sa nenamáhala poďakovať. Bola ako vzduch, čo v miestnosti chýbal. A tak si zapálila cigaretu, vtiahla dym a chvíľu si ho podržala vnútri. Vypustila malý sivý pás a zvlhčila si pery. V tom prekliatom podniku boli len traja ľudia. ON to vedel.


image

Bola vulgárna, ale aj tak mala svoje kúzlo.

 

Pozrela sa na hodinky. Dostala ich na sviatok, k narodeninám, za milovanie. Už si to nepamätá. Prešla pohľadom k baru. Muž stál za pootvorenými dverami, pred sebou počítač, ktorý mal monitor väčší, než bola jej kabelka. Snažil sa tam dať dnešné objednávky. Vrátila sa očami k baru. Žena už tam nesedela.

Niečo sa za dverami pohlo, videla ju, ako stojí za ním. Zľahka mu prešla rukou po chrbte. Oprela sa pri tom o stenu a jednou nohou sa pridržiavala, aby sa mohla v pravidelnom rytme odrážať. Od steny k nemu a zase späť. Hrala sa s ním. Jeho telo tuhlo. Nedokázal sa sústrediť a aj tak jej to nechcel dať zadarmo. Vyzeralo to, že ju ignoruje, ale nebol dobrý herec. Ona evidentne mala potrebu.

Ruka, čo ešte pred malou chvíľou opisovala kruh na jeho chrbte, sa premiestnila nižšie, poplácala ho laškovne na zadku a čakala na reakciu. Za chvíľu pritlačila, vzala na milosť aj druhú ruku a obe objali jeho pás. Niečo mu pošepkala do ucha. Usmial sa.

Ako by tam nebola. Pritisla sa, ako si stláča necht na prstenníku. Tupá bolesť, ktorá ju držala pri živote. Chcela to úplne rovnako ako tá druhá žena. Viac ju ale vzrušovala ona. Páčilo sa jej prizerať sa, byť tretia v hre, ktorú ona sama nerozohrala. Odpila si z pohára, mohla by si vypýtať ďalší, vyrušiť ich. To by však bolo to posledné, čo by si priala.

Tá druhá už čašníkovi rozopínala nohavice, vytiahla jeho dokrčenú košeľu a otočila si ho smerom k sebe. Rukami prešla po jeho stehnách, pritom sťahovala nohavice po kolená. Bol v pasci, nemohol urobiť krok.

Keď si brala jeho penis do ruky, privrel oči. Ten okamih poznala, znamenal viac ako všetko to, čo prišlo potom. Bolo to ako úvod ku knihe, kde už vopred poznáte záver.

Špičkou jazyka krúžila na jeho špičke. Naslinila si prst a zašla s ním do tmy. Keď našla ten správny dráždivý bod, vzdychol. Druhou rukou si ho pridržala až pri korene. Perami ho obklopila celý a začala rytmicky prirážať, zvlhčovať. Sliny jej z kútikov úst stekali, keď sa snažila ísť hlbšie. Pritom mu hľadela do tváre.

Pokračovanie čoskoro...

Úryvok z knihy Noční jízda, autor Anna Hebr.

autor: Intimi
zdroj: kniha: Noční Jízda, autor: Anna Hebr

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri