NONSTOP, časť I.

Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ I.

ďalšia
poviedka
Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ II.
Poviedka

Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ II.

kategórie: Vášeň, Láska |
publikované: 20.05.2016 | autor: Intimi

Pokračovanie poviedky Zahoď opatrnosť za hlavu, jej prvú časť nájdete TU.


Bozkával jej hodvábne nohavičky a dýchal jej sladkú vôňu, zodvihol jej zadok a potiahol jej nohavičky.

Nohavičky aj džínsy stiahol po jej stehnách dole... Nohy mala vystavené k nemu, tvrdé bradavky jej stáli, kolená rozširovala a jej zmysly sa zahmlievali, chcela ho.

On sa široko usmial, keď videl, ako sa jeho mačička usmieva. Pery sa jej leskli na slnku a vánok vyvolával nečakané pocity radosti. Keď už mal k nej voľný prístup, nežne jej masíroval klitoris jednoduchými kruhmi. Nechával ju vychutnávať si prvú vlnu potešenia a nežne sa pozeral do jej krásnych hnedých očí.

Keď zacítil, že sa uvoľnuje, pokračoval v jazde tým, že vložil prst do jej mokrej štrbiny, zastal, potom vložil druhý prst a začal masírovať jej vnútro. Postupne sa posúval vyššie a začínal trieť bod G, tak ako to má rada, pomaly a stabilne. Postupne zvyšoval tempo aj tlak. Vzdychala od radosti a prosila ho, aby neprestával.
image

Zavalila ju rozkoš. Akoby sa v jej mysli spustila lavína.

 

On tlačil a nechával svoje prsty na čarovnom mieste a ona dosiahla intenzívny orgazmus a ulietava si na vlne plnej potešenia, ktorá sa javila ako večnosť. Naklonil sa nad ňu a pobozkal ju, zatiaľ čo sa ona vracala do reality. Dychtivo mu vrátila bozk a obopla nohy pevne okolo neho.

Je veľmi šťastný, že je jej milencom v takých výškach. Urobil si prestávku od jej bozkov a smeroval dole, musel vyskúšať, ako chutí. Zastavil sa pri klitorise, ľahko jej tam víril jazykom a snažil sa dostať ju späť do potešujúceho stavu.

Potom sa skĺzol nižšie, pri jej štrbinu a lízal ju smerom hore a dole. Vychutnával si jej šťavu a opäť sa začala jazda, ktorá v nej vzbudzovala šialenstvo. Za chvíľku bude odmenený za svoje úsilie... Zatiaľ príjima jej sladkú šťavu.

Prichádzajúc k dychu, začal ju bozkávať a masírovať smerom dole k nohám, tlačil a trel sa jej o nohy a po chvíli sa rozhodol, že neprestane. Odstránil jej nohavice aj z druhej nohy.

V tomto okamihu bola plne vystavená slnku i chladnému vánku, ale bola tak ponorená, že sa nestarala a len vzdychala, kým on pokračoval vo svojich čarovných pohyboch aj na druhej nohe.

product

Potom, čo sa úplne uvoľnila a bola, vracia sa späť k mačičke. Lízal a dotýkal sa jej. Masírujúc jej opuchnutý klitoris s jazykom, prsty mal vo vnútri. Užívali si úplnu sexuálnu rozkoš, keď sa bližilo ďalšie vyvrcholenie. Prstom sa presunul do zadku, kam išiel ľahko, pretože bol namazaný jej šťavou. Zatiaľ čo sa toto dialo, vložil jej ešte dva prsty do mačičky a začal jej lízať klitoris.


Hra sa skončila, keď explodovala do najväčšieho orgazmu, aký doteraz zažila.


Stonanie a pišťanie od potešenia, vlna za vlnou ovládala jej telo, užívala si to a on cítil, že ju musí nechať oddýchnuť si. Zdvihol sa a ľahol si vedľa nej na skalu a nechal ju vychutnávať si tento okamih. Uspokojovať ju, je pre neho najväčším zážitkom v živote a bol spokojný s tým, akú dobrú prácu práve odviedol.

Ležiac na slnku so studeným vánkom sa ich telá pomaly zotavovali. S diabolským úsmevom sa naklonila k nemu a vášnivo ho pobozkala predtým, ako začala trieť jeho penis cez džínsy. Povedala mu: „Chcem ťa teraz.“

Hneď popadla gombíky a chcela mu uvoľniť jeho tuhý penis z džínsov. Akonáhle sa jej podarilo dostať sa k nemu, zafúkal silný vietor a jej džínsy odfúklo smerom k útesu, ktorý bol nad vodou. Tak ako sa na džentlmena patrí, rýchlo utekal chodníkom dúfajúc, že ich zachráni. Uľavilo sa mu, keď zistil, že sú stále na skalách, niekoľko krokov od vody. Vtedy si ona obliekla nohavičky a sveter a ležala na skale a dávala mu pokyny ohľadne polohy jej džínsov. Čoskoro ich už držal v rukách a vracal sa späť k nej.

Na privítanie mu dala vďačné objatie a uvedomila si, že je unavený zo stúpania po skalách... Nechala ho oddýchnúť. Ale obaja vedeli, čo sa za chvíľu stane.

Od toho dňa majú skvelú spomienku na bláznivé dobrodružstvo v prírode vo veterný deň.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri