Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ II.

Nočná túžba

ďalšia
poviedka
Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ I.
Poviedka

Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ I.

kategórie: Sex a sexualita, Vášeň, Láska |
publikované: 13.05.2016 | autor: Intimi

Bol veterný skorý jarný deň, keď sa párik zamilovaných na diaľku stretol poobede na Cedar Bluffs, bolo to nové miesto pre oboch. Cesta tam trvala jeden a pol hodiny. Túto cestu poháňala vášeň.

Odkedy cestujú preto, aby sa stretli, objavili mmoho miest a väčšinou sú spojené s milovaním. Sú tu nejaké skaly, podchody alebo piknikové posedenia, ktoré by o tom vedeli rozprávať svoje.

Ich načasovanie bolo skoro perfektné, odbočka z diaľnice. Našli dobré miesto na stretnutie, v rýchlosti po pevnom objatí nasledoval dlhší bozk. Rozhodli sa pre sendviče a boli vyzbrojení mapou. Rozhodli sa vyskúšať južnú trasu mimo diaľnice.

Počas jazdy sa stále vzájomne dotýkali, ruku mala položenú na jeho stehne, zatiaľ čo jeho ruka bola prehodená cez jej ramená. Hravo a príjemne sa rozprávali.

Deň bol slnečný a teplý na to, aby zostali niekde vnútri.


image

Zatiaľ čo on ovládal prevodovku, ona ovládala páku medzi jeho nohami.

 

Vychádzajúc z diaľnice na poľnú cestu, zastavili po niekoľkých metroch, presne v parku. On si rozopol pás a pokračovali v ich vrúcnom privítaní. Nemôže sa sťažovať.

Pobrežie je čisté, menšia predohra sa začala. Rýchlo vkĺzla medzi jeho nohy a on zase pod jej sveter, dotýkal sa jej pŕs. Oblak prachu ich upozornil, že niekto prichádza.

Ona zastala počas toho, ako on zaradil rýchlosť a pomaly sa spustil po poľnej ceste. Zatiaľ čo on ovládal prevodovku, ona ovládala páku medzi jeho nohami. Trela ho a liezla mu pod zadok, potom ho pobozkala na ucho, až ho zamrazilo na chrbte.

product

Išli malým chodníkom, ktorý vedie smerom k jazeru a k niekoľkým útesom až kým nenašli miesto na parkovanie. Bielou kriedou označené cesty, popri nich zakrpatené stromčeky ich doviedli do miesta, kde môžu zaparkovať. Bol čas sa naobedovať, natankovať a zažiť deň plný objavovania a túr, či je vietor alebo nie.

Takže pokiaľ jedli, študovali oblasť a vzájomne si vymieňali pohľady. Vyšli na ten vyšší chodník, aby si premysleli cestu dole. Držiac sa po celý čas za ruky a vždy keď je to bolo možné, sa zastavili, aby sa pobozkali a objali.

Dostali sa do skalnatého terénu, pretože sú v skalách nad jazerom. Na vrchu, v pravej časti od nich na skalách je miesto na vyhliadku, posedenie, nabratie dychu a vychutnanie si výhľadu.

Ale so všetkou tou predohrou pár začína opäť. Začnú sa bozkávať a dotýkať sa svojich tiel. On je prvý, ktorému sa podarí vkĺznuť pod jej sveter a uvoľniť ju od podprsenky, stiahnuť jej sveter a vystaviť tak jej ploché bruško s jej dvoma dokonalosťami. Okruhlé a pružné, prosíkajú, aby mohli byť olízané. Bozkával jej bruško a pomaly prechádzal k bradavke, ktorú si pomaly vzal do úst. Vrhol svoj jazyk okolo nej a sal ju.

Opúšťa bradavku a bozkáva ju smerom nižšie a nižšie a cez ňu prechádza druhý nával potešenia. Kľačí jej medzi nohami a upína sa očami na jej stojace bradavky počas toho, ako jej rozopína rifle. Jeden gombík sa rovná jeden bozk. Každý gombík ju vystavoval viac slnku a dal jej pocítiť chladný vánok...


Pokračovanie v II.časti o týždeň...

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri