Zahoď opatrnosť za hlavu, ČASŤ I.

Príbeh dámy X

ďalšia
poviedka
Nočná túžba
Poviedka

Nočná túžba

kategórie: Láska |
publikované: 06.05.2016 | autor: Intimi

Matne som si uvedomovala, že na dvere silno búši čiasi päsť, a sadla som si, úplne dezorientovaná. Vedľa sa vzpriamil Ansel a pozrel na mňa s vyvalenými očami, potom zhodil zo seba prikrývku, natiahol si boxerky a vyšprintoval z miestnosti. Počula som, ako s niekým hovorí. Nevedela som s kým, ale jeho hlas bol po spánku chrapľavý a hlboký. Nikdy predtým som ho nepočula hovoriť tak prísne. Musel vyjsť von na chodbu a zatvoriť za sebou dvere, pretože jeho hlas po hlasnom cvaknutí kľučky stíchol. Snažila som sa zostať bdelá, vydržať a uistiť sa, že je všetko v poriadku, a povedať mu, ako veľmi sa mi páči jeho hlas. Ale musela som byť vyčerpaná, lebo to bola posledná akoby myšlienka, ktorá mi napadla, než sa mi samočinne zavreli oči.

Mala som pocit, že pod perinou vkĺzol vzduch a pošteklil ma na pokožke, keď Ansel vliezol naspäť do postele. Voňal ako on, ako tráva, ako soľ a korenie. Prekotúľala som sa na jeho stranu, myseľ ešte zahmlenú a plnú horúcich vysnených obrázkov... a len čo sa jeho chladná pokožka dotkla mojej, v bruchu mi vybuchla túžba ako svetlica. Chcela som ho inštinktívnou, sotva prebudenou túžbou. Hodiny vedľa lôžka mi napovedali, že sú sotva štyri hodiny ráno.

Jeho srdce búšilo do mojej dlane, jeho hrudník bol hladký, tvrdý a nahý, ale zachytil moju túlavú ruku svojou, pridržal ju, aby som ju nemohla posunúť nadol po bruchu a nižšie.

„Mia,“povedal ticho.

Potom sa mi vybavilo, že išiel k dverám. „je všetko v poriadku?“

Nočná túžba


Pomaly vydýchol, zreteľne sa snažil upokojiť, a ja som viac cítila ako videla jeho prikývnutie v tme. Svetlík nad jeho posteľou prepúšťal jasný lúč mesačného svetla, ako sa tiahne cez naše nohy, osvetľujúc iba samotný okraj postele.

Pritisla som sa k nemu a položila som si nohu na jeho. Tehličky na bruchu boli jasne viditeľné pod hladkou, teplou kožou,ja som sa zastavila, keď som dosiahla jeho bok. Zalapala som po dychu, on sa pritisol ku mne a zastonal. Stále mal na sebe boxerky, ale pod stehnom som zacítila, že je napoly tvrdý. Pod mojou dlaňou sa mu srdce pomaly vracalo do normálu.


image

Nemohla som byť tak blízko neho, dokonca aj v polospánku, a nechcieť viac.

 

Chcela som odhodiť prikrývky a stiahnuť mu boxerky. Chcela som, aby ma panvou pritisol o posteľ. Ticho som hmkala do jeho pokožky a vlnila sa proti jeho telu – napoly vedome, napoly inštinktívne, no trvalo to zopár dlhých sekúnd, kým som pocítila, že sa jeho telo prebúdza.

Ale prebudilo sa a s ďalším tichým zastenaním sa prevalil, aby mi videl do tváre, zroloval si boxerky dolu bokmi, akurát dosť na to, aby oslobodil svoju mohutnú erekciu.

„J´ai envie de toi,“ povedal mi do vlasov a obtieral si o mňa špičku penisu, skúšal ma, kým sa vtlačil dovnútra s hladkým vzdychom. „Vždy mám na teba chuť.“

Bol to sex bez slov alebo predstierania, jednoducho sme obaja pracovali, aby sme sa dostali v rovnakom čase na rovnaké miesto. Moje pohyby boli pomalé, plné lenivej ospalosti a hlbokej nočnej odvahy vydriapať sa naňho, položiť mu hlavu na plece a kĺzať sa po celej jeho dĺžke. Jeho pohyby boli tiež pomalé, ale to preto, lebo sa zámerne snažil byť jemný a opatrný.

Zvyčajne bol oveľa výrečnejší. Možno bola dôvodom priveľmi neskorá hodina, ale nemohla som sa zbaviť pocitu, že by najradšej vyšiel do chodby, skontroloval situáciu a vrátil sa naspäť do spálne.

Ale potom Anselove ruky klesli na moje boky, zovreli mi zadok a môj nepokoj sa rozpustil, nahradený narastajúcou rozkošou.

Úryvok z knihy: Rozkošný zvrhlík, autor: Christina Lauren

autor: Intimi
zdroj: kniha Rozkošný zvrhlík, autor: Christina Lauren

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri