Nočná túžba

Sobotná noc

ďalšia
poviedka
Príbeh dámy X
Poviedka

Príbeh dámy X

kategórie: Vášeň |
publikované: 29.04.2016 | autor: Intimi

Akoby sa naše pery zoznámili pred dotykom našich tiel. Je to ten prvý bozk, prvý z mnohých, no možno aj jediný, netuším a je mi to jedno. A predsa je vášnivý a brutálne dobrý. Marc zovrie za hrsť mojich blond vlasov a trocha bolestivo mi ich potiahne – aj napriek tomu sa mi to páči – a jeho ústa sa ponárajú do mojich, žeravé a slané, teplé a vlhké. Jeho jazyk je v mojich ústach, dokonale inštinktívny, impulzívny a rýchly. Nemyslím na nič. Som len bozkom. Som len brilantným bozkom pod súhvezdím Orión.

Naše jazyky sa skúmajú, ten bozk ma vzruší tam dolu, bozkáva ma vášnivejšie a lepšie, než som kedy zažila. Cítim tŕne brniaceho vzrušenia prechádzajúce mojím telom.

Náhle ma na chvíľu odstrčí, vidím jeho zúžené modré oči s dlhými riasami, ligotajúce sa vo svetle lampy – tak blízko pri mojich. Cítim je sprchový gél a úžasnú kolínsku, sladký letný pot a je to on, on, on.


„Prepáč mi, X...“ povie. „Nemohol som si pomôcť. Niečo si so mnou spravila...“


„Ešte.“

Tentoraz ja schmatnem jeho a sme ako opitý pár, držiaci jeden druhého na božskom tanečnom parkete, na zatratenej a rozhojdanej výletnej lodi, pomaly ustupujúci dozadu, rozosmiaty, ale načisto úprimný, divoko sa bozkávajúci pár. Jeho pery sú opäť prisaté na mojich a pevné mužné ruky túžobne kĺžu dolu mojím chrbtom.

Mám na sebe tenké čierne letné bavlnené šaty. Marc ma odzadu uchopí, drsne a náruživo, zviera ma, zatiaľ čo druhou rukou ma objíma okolo krku, smädno sa bozkávame, znova a znova. Potom ma chytí v páse ako tanečný partner a zatočí mnou, zatočí celou svojou silou, potom ma položí na zem a láska môj teplý krk svojimi hrejivými perami.

„Voniaš ako jahody, Alex. Ako víno a jahody,“ zašepká.

Potom uvoľní zovretie, stále ma však drží okolo pása a prepletie si moje biele prsty so svojimi tmavšími.
image

Pocítim vzplanutie čohosi hlbšieho, než je sex, no aj sex, intenzívny sex.

 

„Hore,“ zavelí. „Hneď!“

On si vyberá. A ja chcem byť jeho voľbou. Trasú sa mi ruky, trasú sa mi kolená, keď tápem pri dverách. Napokon sa váhavo otvoria a vzápätí ma loví cestou po schodoch, napoly sa smejúc, napoly vrčiac ako nejaké dravé zviera, čo si po mňa ide, čo ma dostihne. Letí po schodoch a naháňa môj smiech. Zmiznem však v apartmáne a na sekundu som sama, ale potom vykríknem strachom – ktorý ako jediný nepatrne predstieram – keď po mne opäť žiadostivo skočí a zaháňa ma do kuchyne. Zrazu stojíme pri chladničke a on zo seba strháva košeľu.

V kuchyni je šero. Jediným zdrojom svetla sú kandelábre a stredozemný mesiac, zošikma presvitajúci svojou striebristou žiarou cez okno.

Marcova košeľa je preč. Svetlo mesiaca sťa talentovaný fotograf obkresľuje čiernobielu hru svalov na jeho hrudi a bruchu – jeho pevné, ale možno krehké rebrá, napnuté brucho a svalnaté ruky. Hruď má širšiu než som čakala, svalnatú a dokonca vypracovanejšiu. Je vyšší a silnejší než ja. Keď zhodí na zem košeľu a vykročí ku mne, pocítim nepatrné príjemné zimomriavky strachu, zmiešané s ponížením chcem, chcem ho.

Opäť sa bozkávame, a ešte raz. Naťahujem sa na špičky, aby som pobozkala jeho jemné pery. Raz, potom dva razy, jemné a vzrušené, absolútne zmyselné. Môj jazyk kĺže cez jeho pery dnu a von, čo to robím?

„Dosť – X – posteľ“

Rýchlo a ľahko ma nadvihne, ako ženích prenášajúci svoju nevestu cez prah. Nesie ma do spálne a hodí ma na posteľ, lamely roštu zakvília, akoby sa chystali zlomiť.


A ja sa mu skutočne oddávam.úryvok z knihy: Príbeh Dámy X, autor: A.J.Molloy


autor: Intimi
zdroj: kniha: Príbeh Dámy X, A.J.Molloy

diskusia k poviedke

poviedky, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri